Q8 tempo oil banner

 

Welke oefenmatchen in het Vlaams-Brabantse? Deel twee!

Welke oefenmatchen in het Vlaams-Brabantse? Deel twee!
De vrouwen van FC Tildonk (l) speelden vorige zomer nog vriendschappelijk tegen KV Mechelen B

De voetbalclubs moeten deze verlengde winterstop overleven door hun trainingen en loopschma’s af te werken en meer oefenwedstrijden dan verhoopt af te werken. Het wie, wat, waar en wanneer van deze oefenduels kan u onderstaand vinden in deze tweede summiere poging tot overzicht. Deze keer zijn de vrouwen in dit schema ook van de partij! Onder het motto “Ladies first” komen ze ook het eerst aan bod! Indien jouw club ontbreekt, alle info is welkom op info@regiosport.be

Blijf het in het oog houden, want slag om slinger komen er oefenmatchen bij zoals die van tweedenationaler KHO Wolvertem-Merchtem, eersteprovincialer Boka United, tweedeprovincialer KHO Huizingen, derdeprovincialers KV Tremelo, SK Rummen, KFC Herent B en FC Meensel-Kiezegem, vierdeprovincialers Atlas Linter, KAC Betekom B, SNA Keiberg B, Tervuren-Duisburg B en Sporting Budingen!

Vrouwen
Scooore Super League

Oud-Heverlee Leuven
Zondag 16 januari 13.30 uur KAA Gent – Oud-Heverlee Leuven

Eerste nationale
Oud-Heverlee B
Zondag 16 januari 13.30 uur OHL B – KV Mechelen

KVK Tienen
Zaterdag 15 januari 14.30 uur KVK Tienen – Vorselaar

RSC Anderlecht B

Tweede nationale

KHO Wolvertem-Merchtem
Zaterdag 15 januari 20 uur KHO – Kontich FC (afgelast)
Zondag 16 januari 16 uur Boka United – KHO Wolvertem-Merchtem

Eendracht Mazenzele-Opwijk
Zaterdag 15 januari 15 uur VVC Brasschaat – Eendracht Mazenzele-Opwijk

Eerste provinciale

Olympia Wijgmaal
Zondag 16 januari 10.30 uur Olympia Wijgmaal – TW 3000 (onder voorbehoud)

FC Tildonk
Zaterdag 15 januari 14.30 uur FC Tildonk – OHR Huldenberg (afgelast)
Zaterdag 22 januari 14.30 uur FC Tildonk – FC Perk

KV Kester-Gooik
Zaterdag 15 januari 14.30 uur Olsa Brakel – KV Kester-Gooik
Woensdag 19 januari 20.15 uur FC Perk – KV Kester-Gooik

RWDM Girls A
Zaterdag 15 januari 18 uur RWDM – FC Fémina White Star Woluwe B

FC Herne
Vrijdag 14 januari 20 uur FC Herne – Sparta Lombeek

Sparta Lombeek
Vrijdag 14 januari 20 uur FC Herne – Sparta Lombeek

Leeuw Brucom
Zaterdag 15 januari 17 uur SV Sottegem – Leeuw Brucom

KHO Wolvertem-Merchtem B
Zaterdag 15 januari 18 uur KHO Wolvertem-Merchtem – Kontich FC

Tweede provinciale

Tielt-Winge 3000
Zondag 16 januari 10.30 uur Olympia Wijgmaal – TW 3000 (onder voorbehoud)
Vrijdag 21 januari 20.15 uur Crossing Vissenaken – TW 3000 (onder voorbehoud)

Tielt-Winge 3000 klopte titelconcurrentes OHR Huldenberg met 2-1 Credits Jens Loddewykx
Tielt-Winge 3000 wacht een eventuele competitiestart af, maar plande al oefenduel Credits Jens Loddewykx

VK Holsbeek
Vrijdag 14 januari 20 uur KVC Kessel-Lo – VK Holsbeek

OHR Huldenberg
Zaterdag 15 januari 14.30 uur FC Tildonk – OHR Huldenberg (afgelast)

Eendracht Mazenzele-Opwijk B
Zaterdag 15 januari 16 uur KSK Londerzeel – Eendracht Mazenzele-Opwijk

FC Zemst Sportief
Vrijdag 14 januari 20.30 uur FC Zemst – KSK Heist B

FC Perk
Woensdag 19 januari 20.15 uur FC Perk – KV Kester-Gooik
Zaterdag 22 januari 14.30 uur FC Tildonk – FC Perk

Derde provinciale

KVC Kessel-Lo 2000
Vrijdag 14 januari 20 uur KVC Kessel-Lo – VK Holsbeek

Crossing Vissenaken
Vrijdag 21 januari 20.15 uur Crossing Vissenaken – TW 3000 (onder voorbehoud)

KSK Londerzeel
Zaterdag 15 januari 16 uur KSK Londerzeel – Eendracht Mazenzele-Opwijk B
Zaterdag 22 januari 16 uur KSK Londerzeel – FC Moorsel (afgelast)

Eendracht Hekelgem
Vrijdag 14 januari 20 uur Eendracht Hekelgem – VK Ninove

FC Moorsel
Zaterdag 22 januari 16 uur KSK Londerzeel – FC Moorsel (afgelast)

Mannen

Eerste amateur

KVK Tienen
Woensdag 12 januari 20 uur KVK Tienen – RC Hades Kiewit Hasselt
​Zondag 16 januari 15 uur Olympia Wijgmaal – KVK Tienen

KVK Tienen B
Zondag 16 januari 15 uur KVK Tienen B – VC Groot-Dilbeek B

Tweede amateur

Olympia Wijgmaal
​Zondag 16 januari 15 uur Olympia Wijgmaal-KVK Tienen
Zaterdagavond 22 januari Olympia Wijgmaal-KFC Diest
Zaterdagavond 29 januari 18.30 uur Berlaar-Heikant-Olympia Wijgmaal

Diegem Sport
Zondag 16 januari 14 uur KFC Eppegem – Diegem Sport
Zaterdag 22 januari KFC Vigor Wuitens Hamme – Diegem Sport

SK Pepingen-Halle
Zaterdag 15 januari 15.30 uur Pepingen-Halle – KSK Heist

SK Pepingen-Halle B

Derde amateur (+B-ploegen)

KFC Eppegem
Zondag 16 januari 14 uur KFC Eppegem – Diegem Sport

KFC Eppegem B
Zondag 16 januari 16 uur KFC Eppegem B – SJ Londerzeel

KAC Betekom
Zaterdag 15 januari 19.30 uur KAC Betekom-Zepperen-Brustem
Zaterdag 22 januari 19 uur KAC Betekom-Sporting Kampenhout

KAC Betekom B
Zaterdag 15 januari 19.30 uur KAC Betekom B – KV Tremelo
Vrijdag 21 januari 20 uur KAC Betekom B – Rapide Wezemaal

KFC Diest
Zaterdag 15 januari 19.30 uur KFC Diest – Eendracht Termien

Tempo Overijse
Zaterdag 15 januari 19.30 uur HO Bierbeek – Tempo Overijse
Zaterdag 22 januari 18 uur Tempo Overijse – VK Linden

Tempo Overijse (l) en HO Veltem hielden het op een draw
Tempo Overijse (l) en HO Veltem speelden voorbije zomer vriendschappelijk

KHO Wolvertem-Merchtem

KFC Rhodienne – De Hoek
Zaterdag 15 januari 14 uur KFC Rhodienne – De Hoek – KV Tervuren-Duisburg
Zaterdag 22 januari 10 uur Wambeek-Ternat – KFC Rhodienne – De Hoek

Eerste provinciale (+B-ploegen)

Sporting Kampenhout
Donderdag 13 januari 20.30 uur Sporting Kampenhout – FC Perk
Zondag 16 januari 14.30 uur SK Kampenhout – KVK Wemmel
Zaterdag 22 januari 19 uur KAC Betekom-Sporting Kampenhout

Sporting Kampenhout B
Dinsdag 11 januari 20 uur FC Strombeek 1932 – Kampenhout B
Zaterdag 22 januari 19 uur KSC Grimbergen B – Sporting Kampenhout B

VK Linden
Donderdag 13 januari 20 uur VK Linden – VK Holsbeek
Zaterdag 22 januari 18 uur Tempo Overijse – VK Linden

VC Bertem-Leefdaal
Zaterdag 15 januari 19.30 uur KVC Kessel-Lo – VC Bertem-Leefdaal

VC Bertem-Leefdaal B
Zaterdag 15 januari 19 uur FC Moorsel – VC BL B
Zaterdag 22 januari 18 uur VC BL B – KVV Scherpenheuvel

HO Veltem
Dinsdag 25 januari 20 uur HO Veltem – Racing Butsel

HO Veltem B

VK Liedekerke
Donderdag 13 januari 20 uur SK Berlare – VK Liedekerke

VK Liedekerke B
Zaterdag 15 januari 19.30 VK Liedekerke B – Sporting Eizeringen B

VC Houtem-Oplinter
Zaterdag 15 januari 19.30 uur Stormvogels Haasrode – Houtem-Oplinter
Zaterdag 22 januari 19 uur Boutersem – Houtem-Oplinter

VC Houtem-Oplinter B
Zaterdag 15 januari 20 uur Haasrode B – VCHO B (afgelast)
Zondag 23 januari 14.30 uur Sporting Molenbeek – VCHO B

OHR Huldenberg
Donderdag 13 januari 20 uur OHR – RRC Waterloo

OHR Huldenberg B

HO Bierbeek
zaterdag 15 januari 19.30 uur HO Bierbeek – Tempo Overijse

HO Bierbeek B
Zondag 23 januari 15 uur HO Bierbeek B – FC Melsbroek B

KV Tervuren-Duisburg
Dinsdag 11 januari 19.30 uur ERC Hoeilaart – KV Tervuren-Duisburg
Zaterdag 15 januari 14 uur KFC Rhodienne – De Hoek – KV Tervuren-Duisburg

KV Tervuren-Duisburg B
Zondag 16 januari 14.30 uur KV Tervuren-Duisburg B – Eendracht Eizer (afgelast)
Zaterdag 22 januari 18 uur KV Tervuren-Duisburg B – KFC Herent B

Boka United
Zondag 16 januari 16 uur Boka United – KHO Wolvertem-Merchtem

FC Melsbroek
Zaterdag 15 januari 18.45 uur KCVV Elewijt – FC Melsbroek
Zaterdag 21 januari 18 uur Eendracht Mazenzele Opwijk- FC Melsbroek

FC Melsbroek B
Zaterdag 15 januari 16.45 uur KCVV Elewijt B – FC Melsbroek B
Zondag 23 januari 15 uur HO Bierbeek B – FC Melsbroek B

SC Aarschot
Zaterdag 15 januari 20 uur Sportief Rotselaar – SC Aarschot
Zaterdag 22 januari 20.15 uur KVC Kessel-Lo – SC Aarschot

SC Out-Hoegaarden
Zondag 16 januari 14 uur Boutersem – SC Out-Hoegaarden
Zaterdag 22 januari 16.30 uur Sportief Rotselaar – SC Out-Hoegaarden

SC Out-Hoegaarden B
Zondag 16 januari 17.30 uur RAS Jodoigne – SC OH B

KSC Grimbergen
Zondag 16 januari 14.30 uur KSC Grimbergen – FC Oppuurs

KSC Grimbergen B
Zondag 16 januari 16 uur KSC Grimbergen B – Ritterklub Jette
Zaterdag 22 januari 19 uur KSC Grimbergen B – Sporting Kampenhout B

KFC Wambeek-Ternat
Dinsdag 11 januari 19.30 uur KFC MZ Tollembeek – Wambeek-Ternat
Zaterdag 15 januari 10.30 uur Wambeek-Ternat – ROFC Stokkel
Zaterdag 22 januari 10 uur Wambeek-Ternat – KFC Rhodienne – De Hoek

FC Borght-Humbeek
Zondag 16 januari 14.30 Asse-Zellik 2002 – Borght-Humbeek

Tweede provinciale + B-ploegen

KFC Herent
Zaterdag 15 januari 19.30 uur KFC Herent – Sporting Kortenberg

KFC Herent B
Zaterdag 22 januari 18 uur KV Tervuren-Duisburg B – KFC Herent B

KFC Baal
Zaterdag 22 januari 19 uur Rotselaar B – KFC Baal

KFC Baal B
Voorlopig geen

VK Holsbeek
Donderdag 13 januari 20 uur VK Linden-VK Holsbeek
Zaterdag 15 januari 19 uur VK Holsbeek – Greunsjotters Vossem (afgelast)

KCVV Elewijt
Zaterdag 15 januari 18.45 uur KCVV Elewijt – FC Melsbroek
Vrijdag 21 januari KCVV Elewijt – FC Beigem

KCVV Elewijt B
Zaterdag 15 januari 16.45 uur KCVV Elewijt B – FC Melsbroek B

Racing Butsel
Dinsdag 25 januari 20 uur HO Veltem – Racing Butsel

Racing Butsel B
Voorlopig geen

Eendracht Mazenzele-Opwijk
Zaterdag 15 januari 18 uur Eendracht Mazenzele Opwijk – Sk Steenhuffel
Zaterdag 21 januari 18 uur Eendracht Mazenzele Opwijk- FC Melsbroek

Eendracht Mazenzele Opwijk anno 2021-2022
Eendracht Mazenzele Opwijk anno 2021-2022

FC Averbode-Okselaar A
Zaterdag 22 januari 18 uur Thes Sport Tessenderlo B – FC Averbode-Okselaar

FC Averbode-Okselaar B
Zaterdag 15 januari 19.30 uur KAC B reserven– Averbode-Okselaar B

KVC Haacht
Zondag 16 januari 14.30 uur KVC Haacht – FC Tildonk
Zondag 23 januari 14.30 uur KVC Haacht – Standaard Meerbeek

KVC Haacht B

KVC Kessel-Lo 2000
Zaterdag 15 januari 19.30 uur KVC Kessel-Lo – VK Berg-Op (afgelast)
Zaterdag 15 januari 19.30 uur KVC Kessel-Lo – VC Bertem-Leefdaal
Zaterdag 22 januari 20.15 uur KVC Kessel-Lo – SC Aarschot

KVC Kessel-Lo 2000 B
Zaterdag 15 januari 18 uur Rotselaar B – KVC Kessel-Lo B
Zaterdag 22 januari 18 uur KVC Kessel-Lo B – KMJ FC Zichem

FC Geetbets
Zondag 16 januari 18 uur Stal Sport – FC Geetbets
Zondag 23 januari 14.30 FC Geetbets – VV Nieuwerkerken

Sportief Rotselaar
Zaterdag 15 januari 20 uur Sportief Rotselaar – SC Aarschot
Zaterdag 22 januari 16.30 uur Sportief Rotselaar – SC Out-Hoegaarden

Sportief Rotselaar B
Zaterdag 15 januari 18 uur Rotselaar B – KVC Kessel-Lo B
Zaterdag 22 januari 19 uur Rotselaar B – KFC Baal

Tielt-Winge 3000
Zaterdag 15 januari 19.30 uur SMS Lubbeek – Tielt-Winge 3000

Tielt-Winge 3000 B

FC Perk
Donderdag 13 januari 20.30 uur Sporting Kampenhout – FC Perk
Zondag 16 januari 14.30 uur Steenokkerzeel Vlug-Op – FC Perk

FC Perk B

Asse-Zellik 2002
Zondag 16 januari 14.30 Asse-Zellik 2002 – Borght-Humbeek

FC Galmaarden
Zaterdag 15 januari 19 uur FC Galmaarden – VCO Meerbeke

KVK Wemmel
Donderdag 13 januari 20 uur Stade Everois RC – KVK Wemmel
Zondag 16 januari 14.30 uur SK Kampenhout – KVK Wemmel

KFC Lennik
Zaterdag 15 januari 19 uur KFC Lennik – Avenir Lembeek
Zondag 23 januari 14.30 uur KFC Lennik – KVC Itna Etterbeek

VC Groot-Dilbeek
Zaterdag 15 januari 19 uur VC Groot-Dilbeek – Delta Londerzeel

VC Groot-Dilbeek B
Zondag 16 januari 15 uur KVK Tienen B – VC Groot-Dilbeek B

Leeuwkens Teralfene
Vrijdag 14 of zaterdag 15 januari 20.30 uur Leeuwkens Teralfene – ERC Hoeilaart
Donderdag 20 januari 20.30 uur Leeuwkens Teralfene – Sporting Eizeringen

KHO Huizingen
Zaterdag 15 januari 18 uur KVE Winnik – KHO Huizingen

FC Herne

KFC Meise
Zondag 16 januari 14.30 uur KFC Walem – KFC Meise

FC Schepdaal
Zondag 16 januari 14.30 uur FC Schepdaal – Eendracht Hekelgem

FC Schepdaal B

Leeuw Brucom
Zaterdag 8 januari 17 uur Leeuw Brucom – SK Pepingen-Halle B
Zondag 16 januari 15 uur Leeuw Brucom – FC Dworp

KV Woluwe-Zavemtem
Donderdag 13 januari 20 uur SK Vlezenbeek – KV Woluwe Zaventem
Zondag 16 januari 15 uur KV Woluwe-Zaventem – SK Nossegem

KV Woluwe-Zaventem B

K Euro 90 Kraainem
Zaterdag 15 januari 19.30 uur RRC Boitsfort – K Euro 90 Kraainem

SK Nossegem
Zondag 16 januari 15 uur KV Woluwe-Zaventem – SK Nossegem

Stormvogels Haasrode
Zaterdag 15 januari 19.30 uur Stormvogels Haasrode – Houtem-Oplinter

Stormvogels Haasrode B
Zaterdag 15 januari 20 uur Haasrode B – VCHO B (afgelast)

ERC Hoeilaart
Dinsdag 11 januari 19.30 ERC Hoeilaart – KV Tervuren-Duisburg
Vrijdag 14 of zaterdag 15 januari 20.30 uur Leeuwkens Teralfene – ERC Hoeilaart

SNA Keiberg
Zaterdag 15 januari 18 uur KVV Scherpenheuvel – SNA Keiberg

SNA Keiberg B
Donderdag 13 januari 20 uur SNA Keiberg – Sporting Budingen

KV Kester-Gooik
Zondag 16 januari 14.30 uur Kester-Gooik – RCC Waterloo

KV Kester-Gooik B

Derde provinciale
Standaard Meerbeek
Maandag 16 januari 20 uur Beloften Olympia Wijgmaal – Standaard Meerbeek
Zondag 23 januari 14.30 uur KVC Haacht – Standaard Meerbeek

KFC Rapide Wezemaal
Vrijdag 21 januari 20 uur KAC Betekom B – Rapide Wezemaal

Sparta Haacht Statie

FC Tildonk
Zondag 16 januari 14.30 uur KVC Haacht – FC Tildonk
Donderdag 20 januari 20 uur KVZ Glabbeek – FC Tildonk

VK Eendracht Eizer
Zondag 16 januari 14.30 uur KV Tervuren-Duisburg B – Eendracht Eizer

KVC Langdorp

Delta Londerzeel
Zaterdag 15 januari 19 uur VC Groot-Dilbeek – Delta Londerzeel

Sint-Jozef Londerzeel
Dinsdag 11 januari 20 uur SJ Londerzeel – Willebroekse SV
Zondag 16 januari 16 uur KFC Eppegem B – SJ Londerzeel

RWL Sport

NV Lozenhoek Keerbergen
Zondag 16 januari FC Binkom – Lozenhoek Keerbergen
Zondag 23 januari SC Duffel – Lozenhoek Keerbergen

FC Binkom
Zondag 16 januari FC Binkom – Lozenhoek Keerbergen

VC Bekkevoort
Zaterdag 22 januari 18 uur VC Bekkevoort- HO Testelt

VC Bekkevoort B

VK Berg-Op
Zaterdag 15 januari 19.30 uur KVC Kessel-Lo – Berg-Op (afgelast)

FC Moorsel
Zaterdag 15 januari 19 uur FC Moorsel – VC Bertem-Leefdaal B

FC Moorsel B

KFC Malderen

SV Kobbegem
Zaterdag 15 januari 19.30 uur SV Kobbegem – KSK Londerzeel
Donderdag 20 januari 20 uur SV Kobbegem – SAJ Mollem VV

Infinity Vilvoorde

BHS United
Zondag 16 januari 14.30 uur BHS United – VC Rijmenam

SMS Lubbeek
Zaterdag 15 januari 19.30 uur SMS Lubbeek – Tielt-Winge 3000
Zaterdag 22 januari 19.30 uur SMS Lubbeek – KDN United

SMS Lubbeek B
Zaterdag 15 januari 17 uur SMS Lubbeek B – Bunsbeek

Greunsjotters Vossem
Zaterdag 15 januari 19 uur VK Holsbeek – Greunsjotters Vossem (afgelast)

FC Zemst Sportief

FC Eendracht Kapelle-op-den-Bos

FC Ramsdonk

FC Beigem
Zondag 16 januari 15 uur KCS Machelen – Fc Beigem
Vrijdag 21 januari KCVV Elewijt – FC Beigem

Crossing Vissenaken
Zaterdag 15 januari 19.30 uur Crossing – FC Landen
Zaterdag 22 januari 19.30 Crossing – K Velm VV

Crossing Vissenaken B
Zaterdag 15 januari 17.30 uur Crossing B – Korbeek Sport

Rode Duivels Zoutleeuw
Zaterdag 15 januari 19.30 uur MD Halen – RD Zoutleeuw

KDN United

Vliegende Zwaluwen Glabbeek
Donderdag 20 januari 20 uur KVZ Glabbeek – FC Tildonk

De Vliegende Zwaluwen uit Glabbeek in vol ornaat
Derdeprovincialer Vliegende Zwaluwen uit Glabbeek

KMJ FC Zichem
Zaterdag 22 januari 18 uur KVC Kessel-Lo B – KMJ FC Zichem

KVV Scherpenheuvel
Zaterdag 15 januari 18 uur KVV Scherpenheuvel – SNA Keiberg
Zaterdag 22 januari 18 uur VC Bertem-Leefdaal B – KVV Scherpenheuvel

Boutersem United
Zondag 16 januari 14 uur Boutersem – SC Out-Hoegaarden A
Zaterdag 22 januari 19 uur Boutersem – Houtem-Oplinter

Stormvogels Drieslinter

FC Meensel-Kiezegem
Donderdag 20 januari 19.30 uur KV Tremelo – FC Meensel-Kiezegem

SK Rummen
Zondag 23 januari 14.30 uur SK Rummen – Sporting Budingen

VS Kortenaken

KCS Machelen
Zondag 16 januari 15 uur KCS Machelen – Fc Beigem
Zondag 23 januari 15 uur KCS Machelen – Beersel Drogenbos

KCS Machelen B

SK Waanrode
Zondag 16 januari 14.30 uur SK Waanrode – Sparta Schaffen (afgelast)

Sporting Molenbeek
Zondag 23 januari 14.30 uur Sporting Molenbeek – VCHO B

SK Steenhuffel
Zaterdag 15 januari 18 uur Eendracht Mazenzele Opwijk – Sk Steenhuffel

KOVC Sterrebeek
Zondag 16 januari KOVC Sterrebeek – RFC Orp-Noduwez
Zondag 23 januari Sporting Kortenberg – KOVC Sterrebeek

Steenokkerzeel Vlug-Op
Zondag 16 januari 14.30 uur Steenokkerzeel Vlug-Op – FC Perk
Donderdag 20 januari 19.30 uur Steenokkerzeel Vlug-Op – Sporting Kortenberg

KV Tremelo
Zaterdag 15 januari 19.30 uur KAC Betekom B – KV Tremelo
Donderdag 20 januari 19.30 uur KV Tremelo – FC Meensel-Kiezegem

Sporting Eizeringen
Donderdag 20 januari 20.30 uur Leeuwkens Teralfene – Sporting Eizeringen
Zaterdag 22 januari 18 uur FC Strombeek 1932 – Sporting Eizeringen

Sporting Eizeringen B
Zaterdag 15 januari 19.30 VK Liedekerke B – Sporting Eizeringen B

Toekomst Relegem

KV Zuun

Ritterklub VSV Jette

Verbroedering Beersel-Drogenbos
Zondag 23 januari 15 uur KCS Machelen – Beersel Drogenbos

KFC MZ Tollembeek
Dinsdag 11 januari 19.30 uur KFC MZ Tollembeek – Wambeek-Ternat

KVC Itna Etterbeek
Zondag 23 januari 14.30 uur KFC Lennik – KVC Itna Etterbeek

FC Negenmanneke
Zondag 16 januari 14.30 uur FC Negenmanneke – Leeuw Brucom B?

Eendracht Hekelgem
Zondag 16 januari 14.30 uur FC Schepdaal – Eendracht Hekelgem
Zondag 23 januari 15 uur Eendracht Hekelgem – SAJ Mollem VV

SK Oetingen VC

KVC Asse-Terheide
Zondag 16 januari 14.30 uur Asse-Terheide – KSCW Hofstade

SK Vlezenbeek
Donderdag 13 januari 20 uur SK Vlezenbeek – KV Woluwe-Zaventem
Zondag 16 januari 14.30 uur SK Vlezenbeek – Leeuw Brucom B

VK Borchtlombeek

KFC Avenir Lembeek
Zaterdag 15 januari 19 uur KFC Lennik – Avenir Lembeek
Zaterdag 22 januari 18 uur Avenir Lembeek – Rhodienne-De Hoek B

Vierde provinciale

Sporting Kortenberg
Zaterdag 15 januari 19.30 uur KFC Herent – Sporting Kortenberg
Donderdag 20 januari 19.30 uur Steenokkerzeel Vlug-Op – Sporting Kortenberg
Zondag 23 januari 14.30 uur Sporting Kortenberg – KOVC Sterrebeek

FC Verbroedering Hofstade

VK Weerde
Zondag 16 januari 14.30 uur Heffen SK – VK Weerde

HO Testelt
Zondag 16 januari 14.30 uur Eendracht Zelem – HO Testelt
Zaterdag 22 januari 18 uur VC Bekkevoort- HO Testelt

Korbeek Sport
Zaterdag 15 januari 17.30 uur Crossing Vissenaken B – Korbeek Sport

Toekomst Bunsbeek
Zaterdag 15 januari 17 uur SMS Lubbeek B – Bunsbeek

Deurne SK
Zaterdag 15 januari 17 uur FC Alken – SK Deurne

Sparta Schaffen
Zondag 16 januari 14.30 uur SK Waanrode – Sparta Schaffen (afgelast)
Zaterdag 22 januari om 17.30 uur Sparta Schaffen – KFC Paal-Tervant B

SC Orsmaal

K Halle VV

Racing Meldert

Arsenaal Goetsenhoven

Sporting Heide-Linter

Atlas Linter
Zondag 16 januari 14.30 uur Amandina VC – Atlas Linter

KFC Werchter

SK Plenke Werchter
Voorlopig geen

Sporting Erps-Kwerps
Voorlopig geen

Daring Club Wezembeek-Oppem
Voorlopig geen

KFC Haren
Dinsdag 11 januari 20 uur KFC Haren – FC M Uccle

FC Strombeek 1932
Dinsdag 11 januari 20 uur FC Strombeek 1932 – Kampenhout B
Zaterdag 22 januari 18 uur FC Strombeek 1932 – Sporting Eizeringen

Vilvoorde City

Inkad Diegem

FC Machelen

FFF Brussels
Zaterdag 15 januari 20 uur SC Jodoigne – FFF Brussels

FC Dworp
Zondag 16 januari 15 uur Leeuw Brucom – FC Dworp

KFC Klim-Op Begijnendijk

Standaard Neerwinden
Voorlopig geen

KSC Keerbergen
Zaterdag 15 januari 18.30 uur KSC Keerbergen – SK Wavria B
Zaterdag 22 januari 18.30 uur KSC Keerbergen – KSV Schriek

Sporting Budingen
Donderdag 13 januari 20 uur SNA Keiberg B – Sporting Budingen
Zondag 16 januari 14.30 uur Sporting Budingen – Loksbergen
Zondag 23 januari 14.30 uur SK Rummen – Sporting Budingen

SA Juve Mollem VV
Donderdag 20 januari 20 uur SV Kobbegem – SAJ Mollem VV
Zondag 23 januari 15 uur Eendracht Hekelgem – SAJ Mollem VV

Merchtem United

K Holleken VC Linkebeek

Geef een reactie