Q8 tempo oil banner

 

Het grote overzicht Vlaams-Brabantse transfers met derde amateur en de provinciale reeksen

Het grote overzicht Vlaams-Brabantse transfers met derde amateur en de provinciale reeksen
VK Eendracht Eizer 2021-2022 moet mits minder blessuregolven in de linkerkolom meedoen

In dit summiere overzicht het transferdoen en laten van een kleine tachtig voetbalverenigingen. Sowieso heb ik niet ieder team in de vele provinciale reeksen kunnen oplijsten, addities mogen steeds gestuurd worden naar info@regiosport.be. Bij meerdere teams is er nog sprake van enkele ouderwetse volksverhuizingen terwijl anderen na corona de tering naar de nering zetten en zich amper versterken, voor elk wat wils…

Deze lijst kan nog aangevuld worden tot en met zondag 31 juli, dus kom af en toe eens opniew kijken…

Derde amateur
Olympia Wijgmaal
Trainer: Mario Nobels
In: Jitse Dupont (Bierbeek), Nassim Mirri (Aarschot), Ryan Frérotte (Melsbroek), Maxime Amenga Liongo (KSK Heist), Robbe Vandervondelen (Tempo Overijse), Maxim Van Der Auwera (Eppegem), Hannes Deboes (vrije speler), CV Antoine Ruelle (La Rhodienne-De Hoek), Imad Arbai (jeugd KV Mechelen), Younes Benhamou (vrije speler).Uit: Lennert De Keukeleere (KAC Betekom), Yanno Vanwelkenhuysen (Zepperen-Brustem), Zeno Decorte (Linden), Tim Boogaerts (Rotselaar), Jelle Alaerts (Belisia), Jeroen Goor (Paal), Nicolas Robin (Geel), Arnout Masselis (op wereldreis en vanaf 2023 Rotselaar), Benjamin Bambi N’Zanga (Belisia), Samir Bouhriss (?), Ilias Benamar (Bierbeek), Adis Sabic (Out-Hoegaarden), Ato Morgan (Sporting Hasselt), Joel Kalonji (RSD Jette)

Tempo Overijse
Trainer: Johan Lauryssen
In: Nestor-Emmanuel Muala Mukenge (Diest), Houssane Walid (Pepingen-Halle), Danilo Sarkic (Ganshoren), Thomas Lachapelle (St Michel – jeugd Union), Quentin Van Den Steen en Robine Peeters (beiden Rupel Boom)
Out: Robbe Vandervondelen (Wijgmaal), Niel Dewolf (Hoeilaart), Tony Amrani (Kampenhout), Michiel Van Gijzeghem (Liedekerke)

KAC Betekom
Trainer: Jean-Pierre Custers
In: Lennert De Keukeleere (Wijgmaal), Brent Vander Elst (Huldenberg), Robbe Huygelberghs en Jasper Jacobs (Houtvenne), Cedric Mateso (Berlaar-Heikant), Andy N’Sumbu (Anderlecht)
Out: Wout Dens (Hoegaarden), Bruno Aertgeerts en Jef Boogaerts (Rotselaar), Pieter Vanbeginne (Eppegem)

KAC Betekom anno 2022-202
KAC Betekom anno 2022-202

Eerste provinciale
VC Bertem-Leefdaal
Trainer: Birger Quaethoven (Kessel-Lo)
In: Gilles Belin (KSC Grimbergen), Troy Vandenborne (Juve Hasselt), Elias Blanckaert (Tervuren-Duisburg), Thomas Desmet (Kampenhout), Mathias Stienlet (Kessel-Lo), Dorian Gaise en Nesta Debusschere (Bierbeek), Dolphe Kue (KVC Haacht), Fahd Vrancken (vrije speler), Jalil Chair (Lokeren-Temse) en Sander Pauwels (Linden)
Out: Arno Meeus (Bierbeek), Jitse Seynaeve (Herent), Dries Leirs, Robbe Hoymans en Louis Piret (allen Haasrode), Alexandre Marion (KCS Machelen), Erzen Uka (VK Holsbeek)

OHR Huldenberg
Trainer: Steven Peeters
In: Janko Glisic en Kylian Lenaers (Tervuren-Duisburg), Cedric Daems (terug van Hoeilaart), Manu N’San (Aarschot), Anton Moens (Wijgmaal), Rayan Samoulou (Tempo Overijse), Symen Greven (Nossegem), Henry Vandenbossche (Grez-Doiceau)
Out: Lucky Lenseclaes en Tom Taelemans (Tervuren-Duisburg), Brent Vander Elst (Betekom), Kevin Taelemans (stopt)

HO Veltem
Trainer: Chris Vanhentenrijk
In: Nicolas en Thomas Lauwens en Yoen Termini (allen HO Bierbeek), Marten Ansoms (Kampenhout), Arno Stukkens (KFC Perk), Emilio Espino Arys (SK Londerzeel), Kyan Cleynhens, Maarten en David Delhoux (jeugd Veltem), Mathys Kasisi (Zandhoven)
Out: Wout Baudet (FC Tildonk), Jarne De Braekeleer (Out-Hoegaarden), Maxime Aelen (Houtem-Oplinter), Lander Wouters (Katelijne), Koen Vanhentenrijk, Sam Medart, Ruben Butaye en Pieter Vanhove (allen stoppen)

FC Melsbroek
Trainer: Mario Cassimon (Bertem-Leefdaal)
In: Drouassa Tarik (Nseth Berchem), Zahriou Zakaria en Luca Michel (Nseth Berchem), Ibumbu Jonathan (Suryoyés Bruxellois), Kris van Kimmenade (Melsbroek B), Bart Vereecke (Eppegem), Nuno van Neerom (U18 Diegem), Maarten Van der Wildt (Melsbroek B), Maxime Pfaff (Machelen), Witze de Wolf (Haasrode), Zahriou Yousri (Nseth Berchem), Nacer Benhamou en François Erdogan (Eppegem) en Anthony Rosado (beloften Ohl), Menehbi Saed (Merchtem) en Mourad al Mokshal (Etterbeek)
Out: Dries Verbrugge, Jasper Michielsen en Kenny Deserrano (allen SK Nossegem), Ryan Frérotte (Wijgmaal), Timo Salvi, Romain Gerard en Yannick Van Maldergem (allen Perwez), Mbey Epolo (Kampenhout), Antonio Buscema (RCS Braine), Nico Verhas (stopt), Esteban Gonzalez (?), Gill Overstijns en Jens Theeuwen (beiden Perk)

VK Linden
Trainer: Peter Everaerts
In: Zeno Decorte (Wijgmaal), Lucas Verhaert (KV Tervuren-Duisburg), Andres Van Meerbeek (Kessel-Lo), Henoc Makiese (La Rhodienne-De Hoek), Kobe Candel (HO Bierbeek) komt terug, GK Jannis Milbou (SC Aarschot), Fatih Calgan (Hades Hasselt)
Out: Wesley Cristael (stopt), Alexander Roosbeek (Boutersem United), Jan-Bart Hannes (Tielt-Winge 3000), Ruben Van Dooren (RWL Sport), Sander Pauwels (Bertem-Leefdaal)

KFC Herent
Trainer: Tino Crabbé
In: Jitse Seynaeve (VC Bertem-Leefdaal), Niels Houben (Kessel-Lo), Roel Tambeur (KSK Heist)
Out: Tom Stroobants (stopt), Michiel Clemens (Houtem-Oplinter), Tuur Larivière (Sparta Haacht), Robin Valckx (stopt)

Eendracht Mazenzele-Opwijk
Trainer: Pieter Stevens
In: Vincent Bosteels, Tano Hermans en Kyle de Deken (allen SK Londerzeel), Tomas Verlinden (vrije speler), Renzo Wenes (vrije speler), Koen Carlier (Steenhuffel), Jarne Moerenhout (Standaard Denderleeuw), Jens Ringoot (Lebbeke)
Out: Michiel De Leeuw, Ruben Baudewyns, Stijn De Rouck, Okan Bayrak en David Cino

VK Liedekerke
Trainer: Ives Cordier
In: Kenny Scheerens, Simen Jacobs, Glenn Van der Vennet, Yondjouen Bastien en Thibo Stiens (allen Rhodienne-De Hoek), Thor Daems (vrije speler), Jarne Vanderpoorten (vrije speler), Sébastien Moreels, Maxime Fixelles (Tervuren-Duisburg), Thomas Laborne (Stockel), Tom Schamp (Asse-Zellik), Jason Caglan (Lennik), Michiel Van Gijzeghem (Overijse)
Out: Kenneth Deviaene (KSK Ardennen), Pieter De Kegel en Dieter Vanzeebroeck (beiden Borsbeke), Yannick Vander Voorde (Meldert), Stijn Vermeersch (?), Rickard Joos (Schelde), Nick Piro (?), Diego Van Wingen ?), Joachim Lyase (Lebbeke), Kenneth Akwei (Meise)

HO Bierbeek
Trainer: Carlo Lavigne
In: Arno Meeus (Bertem-Leefdaal), Wout Bache, Joren Nijs en Joris Luyten (allen Hoegaarden), Ilias Benamar (Wijgmaal), Azzeddine Zaidi en Ayoub Ibn Hach (beiden Tervuren-Duisburg), Ruben Segers (Sint-Truiden), Jawad Haj Hadi (Saint-Josse)
Out: Jitse Dupont (Wijgmaal), Kobe Candel (Linden), Nicolas en Thomas Lauwens en Yoen Termini (allen HO Veltem), Nesta Debusschere (Bertem-Leefdaal), Mehdi Benlouafi (?), Kenneth Stiers (stopt), Dries Nys (Boutersem United), Jordi Schoolmeesters (Diest)

SC Out-Hoegaarden
Trainer: Mathias Vrebosch (Baal)
In: Jarne De Braekeleer (Veltem), Kristofer Bocevski (Butsel), Wout Dens (Betekom), Thibeau Hermans en Stijn Lemmens (Aarschot), Adis Sabic (Wijgmaal), Jarne Balis (Tervuren-Duisburg) en en Christophe Dirix (FC Averbode-Okselaar)
Out: Dimitri Nijs (Butsel), Michiel Goen, Ruben Swings, William Acke, Dimitri Renmans, Niels Bamps (stoppen allen), Wout Bache, Joren Nijs en Joris Luyten (allen Bierbeek), Jeroen Schoofs (Vissenaken)

De zes van de acht nieuwe spelers en nieuwe T1 Vrebosch bij SC Out-Hoegaarden
De zes van de acht nieuwe spelers en nieuwe T1 Vrebosch bij SC Out-Hoegaarden

Tweede provinciale a
ERC Hoeilaart
Trainer: Stef Van de Velde
In: Daan Menu en Maxime Smets (Hoeilaart B), Jannes Nicodème (Tervuren-Duisburg), Robin Deryckere (Vossem), Anthony Collyns en Anasse El Yousfi (Wemmel), Stijn Baudet (Elewijt), Shayker El Bay Hamed (Nossegem), Niel Dewolf (Tempo Overijse), Kevin Kalonda (Wavre Limal), Stefano Delogu (RFC Perwez), Kwinten Heremans (U23 Tempo Overijse)
Out: Emile Deneffe (USA), Eliel Litu (FC Borght-Humbeek), Kamal Boujemâoui (FC Perk), Cedric Daems (OHR Huldenberg), Wout Soetaert en Tomas Vanderhoeven (Vossem), Diego Van Den Hemel (Eizer) en Bavo Blauwens (stopt)

KCS Machelen
Trainer: Jens Detruyer
In: Marceau Bergiers (Rfc Perwez), Bryan van Bockstaele (Tervuren), Maxime Verhaert (Tervuren), Jakob Waite (Union Lasne Ohain), Mirco Hay, Arno Van Mileghem en Raphael Naudts (allen KFC Perk), Victor da Cruz Maia (Rrc Etterbeek), Luca Wouters (Sp. Kampenhout), Luca Ferrara (vrije speler), Anthony Ingenito en Gilles Beenkens (beiden Ru Auderghem), Kevin de Backer (Berg-Op), Nils de Vinck (Beigem), Arno van Laeken (Relegem), Alexandre Marion (Bertem-Leefdaal)
Out: Jorn Soers (Hekelgem), Mathias Jamme (Rixensart), Jeroen Bouckaert (Vossem), Gillian Thioux (Dilbeek), Bram Stroobants (Sterrebeek), Dominique De Corte (Sterrebeek), Maxime Pfaff (Melsbroek), Maxime De Mol (Asse-Zellik), Yves Kabanda (St. Denderleeuw), Jaro de Nil (Rangers Opdorp), Jason De Bie (Buggenhout)

KCS Machelen tijdens de voorbereiding op het seizoen 2022-2023
KCS Machelen tijdens de voorbereiding op het seizoen 2022-2023

KFC Meise
Trainer: Tom Verhoeven
In: Kenneth Akwei (Liedekerke), Matthias Vannieuwenhuyse (Elewijt), William De Schryver, Sören Van Mulders, Bram en Robbe De Maeght (allen FC Beigem).
Out: Mathias Asnot en Cedric Gyssels (Nossegem), Daan Mullie (SK Steenhuffel)

Tweede provinciale b
SC Aarschot
Trainer: Björn Van Passel
In:
Nigel Van Duijvendijk (Langdorp), Charai Tachfine (Houtvenne), Octavio Tavares, Gilles Scoupreman (Jodoigne), Haha El Assaoui Ayman, Marouane en Achraf Haddouli (allen vrije spelers), Yassine Chilrykh (Weerstand Koersel), Daan Matthijs (Rotselaar), Glenn Vranckx (Herselt), Souhail Zarouali (Ksv Bornem), Tim Lambrechts (Wijgmaal)
Out: Stijn Lemmens en Thibeau Hermans (beiden Out-Hoegaarden),
Nassim Mirri (Olympia Wijgmaal), Manu N’San (Huldenberg), Dieter van Kerckhoven (RWL Sport)

RWL Sport
Trainer: Stephan Rubenschüh
In: Ruben Van Dooren (Linden), Sola Bodunrin (Houtem-Oplinter), Nikodem Wojtas (Herselt), Dieter van Kerckhoven (SC Aarschot)
Out: /

KV Tervuren-Duisburg
Trainer:
Peter Mommaert
In: Lucky Lenseclaes en Tom Taelemans (H
uldenberg), Stefan Debruille, Mehdi Chiara, Geoffrey Melange (allen Stockel), Cedric De Schaut (Crossing Schaarbeek), Yassine Moualali (Bx Brussel), Christen Diasonama en Clauder Vasconsolos (beiden Wijgmaal), Raphael Pinheiro (Kraainem), Tim Lagace en Thomas Barreiro (Tempo Overijse), Francis Lutonadio (Houtem-Oplinter), Jonathan Hermand en Brice Touwaide (Stade Everois)
Out: Jarne Balis (Hoegaarden),
Niel Soetaert, Loic Vossen en Youri Van Malderghem (allen Eizer), Lucas Verhaert (Linden), Azzeddine Zaidi en Ayoub Ibn Hach (beiden Bierbeek), Kevin Hannon (Grez-Doiceau), Jannes Nicodeme (Hoeilaart), Janko Glisic en Kyllian Lenaers (Huldenberg), Dieter Vander Elst (stopt), Sébastien Moreels en Maxime Fixelles (Liedekerke)

Sportief Rotselaar
Trainer: Stef Van Der Bauwhede
In: Jef Boogaerts
en Bruno Aertgeerts (beiden KAC Betekom), Tim Boogaerts (Wijgmaal), Briek Van Looy (SK Londerzeel), Arnout Masselis (Wijgmaal, beschikbaar na wereldreis vanaf 2023), Cas Morissens, Wout Foncke, Pepijn Verbeeck, Tommy Neyrinck en Ruben Staal (allen Rotselaar B).
Out: Furat Siddik (Rotselaar B), Daan Matthijs (SC Aarschot), Jacques Swennen (studies Verenigde Staten), Jorik Ossieur (stopt), Kevin Bogemans (stopt)

Stormvogels Haasrode
Trainer:
Kris Michiels
In: Dries Leirs, Robbe Hoymans
en Louis Piret (allen Bertem-Leefdaal), Pieter-Jan Demarez (Butsel) en Robin Engelen (Mont Saint André), Sem Klaps, Jente Mariën en Mattias Swenne (allen eigen jeugd)
Out:
Witze Dewolf (Melsbroek), Lilian Brumagne (?), Willem Vliers, Raf Verhamme, Ward Govaerts, Maarten Raymaekers, Nick Vandoren (allen gestopt)

VK Holsbeek
Trainer:
Frederik Suls
In: Erzen Uka (Bertem-Leefdaal),
Laurent Philippart (FC Paal-Tervant), Tibau Jobin (Keiberg), Bart Hendrickx (KVC Haacht), Siebe Woestenburg (u21 OH Leuven),Arne De Bondt (u21 OHL), Andreas Luckermans (vrije speler), Dzingis Asanovski (Vossem), flankverdediger Walid Benichou (U21 Kampenhout)
Out:
Yacine Zine (stopt), Mathieu Moussa (Sterrebeek), Jelle Vanderzeypen (stopt), Jens Verbruggen (FC Tildonk), Issam Fariat (Averbode-Okselaar)

KFC Baal
Trainer: Mathias Vertommen
In: Joeri De Bie (Plenke Werchter), Arne Verbeek (Wijgmaal B),
Brent Zephirin (Baal B), Dieter Poinet (Schriek), Maxim Buekenhout (Plenke Werchter), David Wijns (KSK Heist)
Out: Gert Desiron (Sparta Haacht), Jeff Van Der Elst (Ramsel), Bram Vermeylen (stopt), Olivier Claessens (stopt), Robin Bogemans (stopt)

Racing Butsel
Trainer: Wesley Socquet
In:
Thomas Vranckx, Amaury Ulens en Yoni Vangoethem (Vissenaken), Dimitri Nijs (Out-Hoegaarden), Lars Rosschaert (VS Kortenaken)
Out: Kristofer Bocevski (Out-Hoegaarden), Pieter-Jan Demarez (Haasrode), Yarni Kustermans (Averbode-Okselaar)

KVC Kessel-Lo 2000
Trainer: Chiel De Roover
In: Jonas Cleymans (Esperanza Pelt), Tin Gojevic (vrije speler, ex Dynamo Zagreb), Mattice Mertens (Landen), Cedric Terras (Kampenhout), Matteo Radelicki (OHL), Ramzi Makktabi (jeugd Wijgmaal), Olivier Peeters (Kessel-Lo B)
Out: Matthias Stienlet (Bertem), Andres Van Meerbeek (Linden), Lucas Staudt en Arsen Voytenko (beiden Kdn United), Niels Houben (Herent), Robbe Notredamme (Vossem)

Rapide Wezemaal
Trainer:
Eddy Van Craen
In: Simon Brever (Meerbeek), Stef Van Den Bosch (Vossem),
Maarten Caes (Borght-Humbeek), Laurens-Jan Fannes (Rijmenam), Daan Van Damme (Rumst) en Renzo Sparenberg (Haasdonk)
Out: Egbert Van De Schoot (stopt), Idris Bouali en Jarno Roch (beiden Rotselaar), Jasper Albrecht (KDN United) en Jaco Pierre (Werchter)

 

Rapide Wezemaal beleeft een goede voorbereiding op komende jaargang
Rapide Wezemaal beleeft een goede voorbereiding op komende jaargang

Standaard Meerbeek
Trainer: David Verbeek
In: Wietse Roeckx, Carmi Nahigombeye, Jordy Vander Straeten (allen Olympia Wijgmaal), Matteo Di Cosola (Knepper Leefdaal, verleden bij de club zes jaar geleden), Alexander Buysse (Kortenberg), Nassim Aoragh (Tielt-Winge 3000) en Kato Pipo (Vilvoorde Infinity), Dylan Mannaerts (Woluwe-Zaventem)
Out: Simon Brever (Wezemaal), Evert Ringoet (stopt), Gil De Mesmaeker (op wereldreis)


SK Nossegem
Trainer:
Maarten De Schepper
In: Ian Cruydt (KFC Perk), Devict Mutombo (Olympia Wijgmaal), Gryffin Bruynseels (O. Wijgmaal), Thierry Figueroa Lopez (KOVC Sterrebeek), Matthias Asnot (KFC Meise), Cedric Gyssels (KFC Meise) Dries Verbrugge (FC Melsbroek), Jasper Michielsen (FC Melsbroek), Alec Faulkner (KFC Rhodienne-De Hoek), Ken Van Halle (KCVV Elewijt), Kenny Deserrano (FC Melsbroek).
Uit: Symen Greven (OHR Huldenberg), Shayker El Bay (ERC Hoeilaart); Pietro Grimaldi (KFC Eppegem).

FC Averbode-Okselaar
Trainer: Eddy Dierickx

In: Glenn De Jonge (Betekom), Bram Poortmans (Halen),
Kayasettin Buyuk (Boutersem United), Yarni Kustermans (Racing Butsel), Lars Pauly (VC Bekkevoort), Issam Fariat (Holsbeek), Maxence Renders (KVK Tienen), Brett Pauly (Herk), Samuel Beullens (KVK Tienen), Ustin Prado Hernández (RAS Jodoigne), Nelson Skendomemaj (Crossing Vissenaken), Ruben Schildermans (Juve Hasselt), Chiel Jughmans (Diest), Fadi Khalil (KVK Tienen), Abel Depessemier ( Loksbergen)
Out: Christophe Dirix (Hoegaarden), Brent Torbeyns en Steffen Janssen (Tielt-Winge), Bjorn Faessen (Testelt), Rafael Tureluren (Zichem), Dante Van Attenhoven (Bekkevoort)

Derde provinciale b
Eendracht Kapelle-op-den-Bos
Trainer: Nick De Velder
In: Jason van Kimmenade (Vilvoorde City), Karim Bouguerra en Bram Thys (beiden Hombeek), Alec Peeters (Delta Londerzeel), Niels van Buggenhout en Thomas Vranckaert (beiden Londerzeel Sint-Jozef)
Out: Abdel Azaough, Wouter Cloots en Nies Rottiers (stoppen), Silvio d’Amico (Londerzeel United), Maikel Van Stichel (Willebroek)

SK Steenhuffel
Trainer: Tom Van Roy
In: Nathan Bomans (Kobbegem), Cedric Donye (KHO Huizingen), Robbe Heyvaert (HO Wolvertem-Merchtem), Dalil Messaoudi (HO Wolvertem-Merchtem), Daan Mullie (KFC Meise), Allan Neyts (Delta Londerzeel), William-Alexandre Ngangue (KSC Machelen), Inaki Rodriguez (KFC Perk), Yannis Sluyts (VVH Lippelo), Mylan Van Hoof (HO Wolvertem-Merchtem), Warre Verbruggen (SK Steenhuffel B)
Uit: Arne Bernaerts (stopt), Jelle Schelkens (stopt), Jany Ertveldt (T. Relegem), Koen Carlier (Mazenzele-Opwijk), Nils Beuckelaers (stopt), Mathias Hals (stopt), Casper Wauters (Kobbegem), Gauthier Van den Steen (Kobbegem), Aron Van der Mynsbrugge (Delta Londerzeel), Djorven Verlinden (stopt), Ruud Verdonck (Sint-Amands)

Sporting Kortenberg
Trainer: Werner Lambaerts
In: Niels Dotremont (Zemst Sportief)
Out: Alexander Buysse (Meerbeek)

BHS United
Trainer: Kevin Goossens (Greunsjotters Vossem)
In: Arne Van Den Bossche (Rapid Leest), Jonas Boghe, Robin Koekoek, Nick Trullemans (allen KFC Perk), Aleandro Swiggers (Lozenhoek Keerbergen), Frederik Luyten (vrije speler), Brian Annaert (Kampenhout), Raphäel Quarcoo (Hooikt), Keegan Witasse (Nossegem),
Mechqouq Wouail (Hombeek)
Out: Andreas Rits (stopt)

KOVC Sterrebeek
Trainers: Alain Balis en Didier Collee
In: Loïc Callewaert (Perk), Mathieu Moussa (Holsbeek), Thomas Koch (eigen jeugd), Zachary Litt (eigen jeugd), Jean Engels Panichelli (eigen jeugd), Dominik De Corte (Machelen), Bram Stroobants (Machelen), Ainsley Marien (Perk), Soufian Abattoy (vrije speler)
Out: Thierry Lopez (Nossegem), Bakary Serge Diane (Kraainem), Kevin Diane (Kraainem), Yannick Muls (Berg-Op), Dimitri Meysmans (Berg-Op), Ben-Hua Bourguignon (stopt)

KOVC Sterrebeek 2021-2022
KOVC Sterrebeek 2021-2022, de blauwen zagen hun kern ietwat veranderen

Derde provinciale C
Sparta Haacht Statie
Trainer: Kris Bulcke
In: Gert Desiron (Baal), Dylan Wauters (Borght-Humbeek), Mats Vander Sande en Maarten Casteur (KVC Haacht), Tuur Larivière (Herent), Lander Stockx, Obe Deslagmulder en Glenn Van de Wouwer (allen Rijmenam), Lennert Vanherberghen (vrije speler)
Uit: Nick Carrez (als T2/speler Grimbergen), Jordy Van Camp (stopt), Ward Geeraerts (Binkom)

KV Tremelo
Trainer: Kris Iwens
In: Elion Uka (Plenke Werchter), Arthur Van de Velde (U21 Betekom), Dave Rymenams en Jordan Lainé (beiden KFC Werchter), Kwinten Claes (Bevel)
Out: Dimitri Storms en Frederik Steylaerts (stoppen beiden), Jasper Steylaerts (Hallaar), Niels Scheltjens (Werchter), Zeno Janssens (Erps-Kwerps), Jonas Coppens (Begijnendijk), Ben Fobelets (stopt)

KAC Betekom B
Trainer: Martijn Heiremans
In: Luca Verbruggen (Ramsel), Brian Elsen (KVC Langdorp), Lukas Vos (Herselt B), Tjardo Degraef (Ramsel), Kristof Janssen (Scherpenheuvel)
Out: Seppe Van Hoof (Beerzel), Luca Nguyen (stopt)

Lozenhoek Keerbergen
Trainer: Andy Van Den Acker
In: Flor Van Schuylenbergh, Anton Galbusera en Niels Wuyts (U21 Keerbergen), Sven Goovaerts en Lars Clemens (KVC Langdorp), Niels Wuyts (reserven Keerbergen)
Out: Arne Vanderlinden (Moorsel), Aleandro Swiggers (BHS United)

Bierbeek B
Trainer: Kurt Nys
In: eigen jeugd
Out: Dorian Gaise (Bertem-Leefdaal)

FC Tildonk
Trainer: Christophe Francart
In: Wout Baudet (HO Veltem), Jens Verbruggen (Holsbeek), Robbe Geens (jeugd Wijgmaal)
Out: Nick Verschoren (Schriek), Kenneth Collier (Moorsel)

SMS Lubbeek
Trainer: Nico Pairoux
In: Elvis Zehic (Greunsjotters Vossem), Eli De Ryck (Meensel-Kiezegem), Nickolay Strauven (jeugd KVK Tienen)
Out: Arne Desiron (FC Binkom)

Rotselaar B
Trainer: Steven Cox
In: Jarno Roch (Wezemaal), Evert Wydoodt (vrije speler), Idris Bouali (Wezemaal),
Out: Cas Morissens, Wout Foncke en Ruben Staal (allen naar Rotselaar A)

KDN United
Trainer: Wim Notebaert
In: Bryan Caerts (Herent), Jelle Taverniers (Bierbeek), Arsen Voytenko en Lucas Staudt (beiden van Kessel-Lo), Youri Moma Follo (Butsel), Naleye Abdirizak en Waut Cornelis (beiden vrije spelers), Lowie Dupont (Begijnendijk), Jasper Albrecht (Wezemaal), Vince Leers, Stijn Huybrechts, Miky Serneels, Bjarni Serneels, Aryen Schrijvers en Michiel Nys (allen Aarschot)
Out: Sören Kerckhofs (Werchter), Ali Ajaj (Boutersem United)

VKE Eizer
Trainer: Stijn Artois
In: Loic Vossen, Youri Van Malderghem, Niel Soetaert (allen Tervuren-Duisburg), Diego Van Den Hemel en Falco De Man (beiden Hoeilaart), Matthias Kint (vrije speler) en Nicholas Dewilde (Perwez)
Out: Thomas Probst, Sven Wittebols, Pieter Jan van Keerbergen, Karl Demol, Quentin Delattre, Simon Verheyden (stoppen allen)

Greunsjotters Vossem
Trainer: Nico Denayer (ERC Hoeilaart B)
In: Brent Debel en Gilles Dewaele (Vossem B), Jeroen Bouckaert (KCS Machelen), Wout Soetaert, Tomas Vanderhoeven en Julien Calloone, Ruben Vandenput en Brian Laeremans (allen Hoeilaart), Keelan De Nie (Moorsel) en Loic Dellaert (KV Tervuren-Duisburg), Alexandre Spletinckx(Mont-Saint-André), Fabrizio Lovicu (KCS Machelen) en Robbe Notredamme (Kessel-Lo)
Out: Elvis Zehic (SMS Lubbeek) en Stef Van Den Bosch (Rapide Wezemaal), Dzingis Asanovski (Holsbeek), Robin Deryckere (Hoeilaart), Willem Meurrens (Bonheiden)

VK Berg-Op
Trainer: Tom Nobels
In: Goran Van Den Bergh, Linus Denblijden en Wesley Moyson (Eppegem), Sam Raes, Lars Verbauwhede, Stijn Goovaerts, Tommy Peeters, Yani Steurs en Nick Vermeylen (allen Sporting Kampenhout), Kyano Muller (Steenokkerzeel), Remi Letaief, Bart De Visscher (Rijmenam), Mustapha Maaroufi (SJ Londerzeel), Yannick Muls en Dimitri Meysmans (beiden Sterrebeek), Karl Zinga (vrije speler), Kabanda Deogracias (KFC Malderen), Nilo De Vos (jeugd Beerschot), Jitse Nollet (vrije speler)
Out: Kevin De Backer (KCS Machelen), Matthias De Troye (Erps-Kwerps), William Scheerlinck (Heindonk), Sam Van Den Bosch, Brent Tobback, Steven Fortan, Dimitri Giouscou, Bilal Santiago, Imad Boufrahi (stoppen allen), Semih Dandik (?)

Derde provinciale d
Boutersem United
Trainer: Karsten Froment
In: Alexander Roosbeek (Linden), Ali Ajaj, Mohammed Ali Noor, Maarten Van Hoeyveld (KDN United), Brent Vanzavelberg (FC Binkom), Tom Boogaerts (Crossing Vissenaken), Giel Marchal en Jef Vangoidsenhoven (beiden SK Waanrode), Dries Nys (Bierbeek), Xoëntho Janssen (Racing Butsel), Sven Deroost (Haasrode), Rune Uyttendaele (Tienen B), Mike Da Silva (vrije speler)
Out: Martijn Delabastita (stopt), Kayasettin Buyuk (Averbode-Okselaar) en Leslie Heerinckx (Zoutleeuw)

KMJ Zichem
Trainer: Kevin Wouters
In: Dries Ronsmans (KDN United), Bryan van Herck (Laakdal), Sieme Peeters (Langdorp), Giel Van Den Bosch (Molenbeek), Pol van Gelder, Kobe Corten, Koen Van der Trappen (allen Keiberg),
Bjarne Brié, Michiel Franco, Dries Jans, Robbe Claes, Jari Verhaegen, Jari Noe, Cedric de Vriese, Jens Valvekens, Louis Bulens (allen Scherpenheuvel), Ruben Wils (Bekkevoort), Yarne Louckx (Testelt) en Rafael Tureluren (Averbode)
Uit: Nick Van Leemputten (Ramsel), Tom Van Den Broucke (Plenke Werchter), Bram Nolmans (Bekkevoort), Dylan Moreels (Keiberg), Sander Van Der Borght (Bekkevoort), Geoffry Parys (Binkom), Jasper Ceusters (Keiberg), Edmon Nurijanyan (buitenlandse reis)

 

KMJ FC Zichem anno 2022-2023
KMJ FC Zichem anno 2022-2023

 

Stormvogels Drieslinter
Trainer Geert Poulussen
In: T2 Christophe Vanroelen (Bunsbeek), Yassine El Hajli (VZ Glabbeek), Samir Makrache (Gingelom), Amine Rega (Waanrode), Joris Vandereycken (Meldert)
Out: Jonas Verhaegen (stopt), T2 Stefan Peeters (stopt)

Tielt-Winge 3000
Trainer: Nico Adriaens
In: Jan-Bart Hannes (Linden), Rob Mertens (Testelt), Brent Torbeyns en Steffen Janssen (FC Averbode-Okselaar), Arthur Hannes (KVK Tienen)
Out: Nassim Aoragh (Meerbeek), Seppe Maloens (stopt), Philip Hermans (stopt), Giel Deboutte (Heusden), Davy Vanderstukken (Meensel-Kiezegem)

HO Testelt
Trainer: Hans Coomans
In: Arne Corten (Herselt), Saban Dalkoz (Waanrode), Stef Fonteyne (Zichem), Bjorn Faessen (Averbode-Okselaar), Joren Hus (Berg en Dal), Niels Monival (Aarschot), Matthias Strauven (Scherpenheuvel), Brend Vandenhende (vrije speler) en Jan Willems (VS Kortenaken)
Uit: Rob Mertens (Tielt-Winge) en Shawn Somers (Laakdal)

VC Bekkevoort A&B
Trainer: Stefan Van Attenhoven
In: Bram Nolmans en Sander Van der Borght (Zichem), Dante Van Attenhoven (Averbode-Okselaar), Rune Schelfhout en Jarne Gilis (Diest), Kiano en Kenji Sacré (Waanrode), Medjahed Bazel (Halen), Renzo Vanzeer (SK Meldert), Favour Ethis (Geetbets), Jarne Van Der Velpen (Loksbergen), Maarten Vanmellaert, Joey Van Den Wijngaert en Arne Didden (allen Scherpenheuvel), Thomas Lauwens (OHL), Seppe Simons (Keiberg) en keepertrainer Nico Swinnen.
Out: Ruben Wils (Zichem), Jef Laeveren (Kortenaken), Jimmy Noels (Langdorp), Rachid El Hamour (?), Lars Pauly (Averbode-Okselaar)

FC Meensel-Kiezegem
Trainer: Bart Willems
In: Raul Van Steyvoort-Torfs (RWL Sport), Davy Vanderstukken (Tielt-Winge), Bjorn Claeys (Goetsenhoven), Kim Daenen (Binkom), Bart Hanot (ZVC In Den Boule)
Out: Steven Daniels (stopt), Eli De Ryck (Lubbeek), Sander Pypen (FCMK vets)

VS Kortenaken
Trainer: Philip Janssens
In: Marnick Jansen (SK Waanrode), Jef Laeveren (VC Bekkevoort) en Witse Tiolants (KFC Diest),
Out: Lars Rosschaert (Butsel), Jan Willems (HO Testelt)

Crossing Vissenaken
Trainer: Kris Deldime
In: Jeroen Schoofs (Hoegaarden-Outgaarden A), Symme Schutters en Gilles Roossen (beiden Houtem-Oplinter A), Steve Klompkes (Huppaye) en Aymerick Assossou (Euro Kraainem)
Out: Tom Boogaerts (Boutersem), Amaury Ulens, Yoni Vangoethem en Thomas Vranckx (Butsel), Nelson Skendomemaj (Averbode-Okselaar)

FC Binkom
Trainer: Xavier Alliet
In: Geoffry Parys (Zichem), Brecht Andries (Bunsbeek), Arne Desiron (SMS Lubbeek), Ward Geeraerts (Sparta Haacht), Glen Baldewijns (Laakdal), Elias Cleynen (Tielt-Winge), Torben Peeters (Glabbeek), Sven Dormaels, Karl Jan Houtevels, Brecht Hion, Martijn Huon en Prosper Amaechi (allen Waanrode)
Out: Brent Vanzavelberg (Boutersem United), Mon Wera en Arne Coosemans (gestopt)

FC Geetbets
Trainer: Davy Goossens
In: Baptiste Ntalakiadi (Halen), Jenthe Vanderhoeft (Thes Sport), Andrew Dejaeger (Nieuwerkerken en Arwen Droogmans (beiden Nieuwerkerken vv), Bram Vanbrabant, Martijn Hoebrechts (beiden Zoutleeuw), Levi Deflem (Sp. Molenbeek), Dylan Vandersmissen Dylan (Meldert), Brent Coen en Thys Queayhaeghens (beiden Zepperen-Brustem)
Out: Filipe Labens (stopt), Dries Mues (trainer Loksbergen), Etis Favour (VC Bekkevoort), Giovanni Van den Broeck (Houtem-Oplinter), Jochen Naert (?)

SC Out-Hoegaarden B
Trainer: Jérémie Cambier
In: Dries Franckx (Fc Landen), Ebbe Devos, Lukas Beyen, Ygis Vanelderen, Osama El Assaad Benissa, Asten Coenen (eigen jeugd).
Out: Michael Michou Vandeput en Lennert Deweirdt (beiden stoppen).

Vierde provinciale c
Verbroedering Hofstade
Trainer: Yves Mesmans (Steenokkerzeel B)
In: El Alli Yasin, Cedric Gallemaers,Nick Van Riet Nick, Eddy Erdogan, David Perez, John Amoroso, Kevin Betancur (allen Steenokkerzeel B), Thomas De Groef (Sterrebeek), Bingo Makelele (Sint-Jozef Londerzeel), Fabio Rugieri (Perk), Nabil Bouzahkti (Schaarbeek), Albert Parra (futsal Halle Gooik), Imad El Attabi (FC Suraye United Mechelen)
Out: Bruno Almeida (?), Sabri Ben Hamman (?), Rodrigue Brandon (?), Elmer Castillo (?), Yousef El Moussaoui, Davy Heremans en Bono Sabels (stoppen allen) en Gianni Mabika (Vilvoorde City)

KSC Keerbergen
Trainer: Ken Mariën
In: Naim Bendella (Erps-Kwerps), Oussama Al-Bachry (Nossegem), Chedli Al Massaoui (Woluwe-Zaventenm B), Fikri Ben Azrak (vrije speler), Robbe Bogaerts (jeugd KSC Keerbergen), Mehdi Bouzian (VK Tielrode), Lino De Boeck (vrije speler), Senne De Weerdt (U21 Rotselaar), Luc Dunbavin (Steenokkerzeel), Joeri Meys (Ramsel), Jarno Reyniers (vrije speler), Jordy Van Hove (BHS United B)
Out: Khalid El Boudakhani (?), Pit De Cuyper (?), Milan en Robin Simmes en Robin Dujardin (allen KVC Haacht), Hafid Messaoudi (Steenokkerzeel), Witze Roelandts (Nielse SV)

Vierde provinciale D
Daring Club Wezembeek-Oppem
Trainer: Stan Debraz
In: Simon Minguet en Gauthier Goffette (beiden Saint Michel), Kirse Abba Natala (AS Bondy, Frankrijk)
Out: Juan Sanchez (Racing White Woluwe), Adam Nadiri (?), Guillaume Noel (?), Raphael Roisin (?) en Ramdy Mosengo (?)

Greunsjotters Vossem B
Trainer: Christophe De Witte
In: eigen jeugd met Jerome Koekelbergh, Antoine Gahoze, Marco Vander Haegen, Thomas Gilyns en Samuel Sesay, Nick Van Cleemput (Sterrebeek), Mathias Gierts en Emilio Moreels (Tervuren-Duisburg), Arno Maginelle (liefhebbers Meerbeek), Hendrik Klumb (Jesteburg, Duitsland)
Out: Joris Debel (stopt), Brent Debel en Gilles Dewaele (Vossem A)

 

De Greunsjotters B (l) en Wezembeek-Oppem deelden de punten
De Greunsjotters B (l) en Wezembeek komen opnieuw in dezelfde reeks uit

ERC Hoeilaart B
Trainer: Frank Taymans
In: eigen jeugd
Out: Daan Menu en Maxime Smets (Hoeilaart A), Julien Calloone, Ruben Vandenput en Brian Laeremans (Vossem)

KVC Kessel-Lo 2000 B
Trainer: Yoni Berthels
In: Nathan Vandevelde, Daniël Mbiye, Siebe Vankelecom, Siemen Vanhulle, (allen U21 Kessel-Lo, Mohamed Coutelier (vrije speler), Ramzi Maktabi (U19 Wijgmaal), Matteo Radelicki (U21 Ohl)
Out: Wout Demin (stopt), Art Claes (stopt), Grishma Sharma (stopt), Jan Maarten Descamps (stopt), Lucas Staudt (KDN United), Olivier Peeters (Kessel-Lo A)

Stormvogels Haasrode B
Trainer: Nico Vandenbempt
In: eigen jeugd
Uit: Sem Klaps, Jente Mariën én Mattias Swenne (Haasrode A)

VC Bertem-Leefdaal B
Trainer: Pascal Vanheel
In: eigen jeugd
Out: Dave Popelier en Corentin Feys (Erps-Kwerps)

Sporting Erps-Kwerps
Trainer: Eddy Abbeloos
In: Matthias De Troye (Berg-Op), Ward Vangrunderbeeck (Steenokkerzeel), Daan Nootens en Runne Moens (beiden U21 Veltem), Noah Vanbever (Veltem B), Zeno Janssens (Tremelo), Dave Popelier en Corentin Feys (beiden Bertem-Leefdaal B), Raymond Rwabuzisoni (Racing Ans Montegnée)
Out: Michiel Wiers (Toekomst Bunsbeek), Naim Bendella (KSC Keerbergen)

Vierde provinciale E
Olympia Wijgmaal B
Trainer
s: Ingo Sellekaerts en Jeroen Van den Heule
In: eigen jeugd
Out: Arne Verbeek (Baal), Witse Roeckx, Jordy Vander Straeten en Carmi Nahigombeye (allen Meerbeek), Christen Diasonama (Tervuren-Duisburg) en Bryan Vungbo (Melsbroek)

Klim-Op Begijnendijk
Trainer: Nico Mans
In: Eros Van Roosbroeck (SK Deurne), Ralph Thys (Betekom), Nick Van Doren en Joren Mergaerts (KVC Langdorp), Tim Liebrechts (Scherpenheuvel), Davy Heremans (Verbroedering Hofstade), Davy Laeremans (KFC Werchter), Farath Siddik (Rotselaar), Omar Benslimane( Sc Aarschot), Tijn Swinnen (Keiberg), Jonas Coppens (Kv Tremelo), Lensen Vervoort (KDN United), Kieran Vandenbosch (Ramsel), Jair Ortega (Sk Waanrode), Brandt Quispe (vrije speler), Joran Baus, Toon Nijs, Xander Hall ,Arlind Kaja, Adri Grotenclas, Jarny en Jordy Van Aerschot, Wouter Stienlet, Siebran Vandevelde (allen Tielt-Winge)
Out: Lowie Dupont en Wouter Coomans (KDN United), Jordy Gysemans (Schriek)

KFC Werchter
Trainer: Kristof Van Craen
In: Jaco Pierre (Wezemaal), Sander Van Ingelgom (Steenokkerzeel B), Tim Van Loock (KVC Haacht), Sören Kerckhofs (Kdn United), Omar Elkasmi (Sur Mechelen), Niels Scheltiens (KV Tremelo), Mathias Gallee (Perk)
Out: Jordan Lainé en Dave Rymenams (beiden KV Tremelo), Davy Laeremans (Begijnendijk), Jason Roekens (stopt)

KFC Baal B
Trainer: Thomas Anthoni
In: Cas Ottenbourgs en Ibe Van Looy (beiden U21 Baal), Douwe Potters, Jelle Poels en Joren Distelmans (allen U17 Baal), Robbe Lens, Ruben Vertongen en Luca Thomas (reserven Baal)
Out: Brent Zephirin (Baal A)

KVC Langdorp
Trainer: Joost Van Dessel
In: Dino Beganovic (TW 3000), Simon Crets, Jef Willebrords en Meertens Ruben (recreanten KVC Langdorp), Kenji De Keyzer, Brent Van Winkel en Jens Serneels (RWL), Manossa Diouck (VK Liedekerke), Michiel Hubrechts (Rita Berlaar), Jimmy Noels (VC Bekkevoort), Stijn Proost (KAC Betekom), Tijl Van De Ven (KFC Herselt), Arno Verbruggen (SC Aarschot), Brent Verlinden (KFC Ramsel)
Out: Sven Goovaerts en Lars Clemens (KNVLH Keerbergen), Brian Elsen (KAC Betekom), Pieterjan Jolling (SK Waanrode), Sieme Peeters (Zichem), Nick Van Doren (Begijnendijk), Dries Tuerlinckx (?), Nigel Van Duijvendijk (SC Aarschot), Deven Vervloesem (?), Dylan en Giel Hendrickx, Jonas Lauwers, Niels Prud’homme, Yenthe Van Goolen, Victor Discart (allen gestopt), Nikodem Wojtas (RWL Sport)

Rwl Sport B
Trainers: Gert Bauwens en Jo Blockx
In: Ruben Van Dooren (Linden), Linus Willems (Aarschot), Yannick Soumare (Houtvenne) en eigen jeugd
Out: Mauro Wartel (Sint-Dymphna Zammel)

SK Deurne
In: Jelle Sannen, Lars Saenen, Ronan Sheffield, Maarten Aerts (allen Thes Sport), Jetze Janssens (Vorst), Jef Raymaekers (Lummen), Jordy Thielens (Sp. Molenbeek), Brent Vanbergen (FC Alken), Yannick Vanreppelen (Drieslinter)
Out: Eros Van Roosbroeck (Begijnendijk)

Plenke Werchter
Trainer: Philippe Pignolini (Rotselaar)
In: Thybo Truyens (U21 Baal), Jan Ali Nazari (OHL World Team), Elias Corbeels (VK Holsbeek B), Ian Leenaerts, Sverre Sophie en Alexander Town (allen U21 Rotselaar), Benjamin Kabaro (U17 Herent), Joren Monival (Aarschot B), Stijn Vos (Gingelom), Tom Van Den Broucke (KMJ Zichem), Axel Heylen (vrije speler), Kenneth Van Minsel (VVS Rotselaar), Lionel Rukkundo (U17 Wijgmaal), Issa Ibrahim
Out: Elion Uka (KV Tremelo), Maxim Buekenhout en Joeri De Bie (beiden Baal), Nicky Truyens, Bert Willekens, Jordi Torreele, Tim Van Den Bosch, Jeroen Bormans, Wesley De Busscher, Joren Wouters, Dries Van Weyenbergh, Walter Berghmans, Toon Coremans, Nils Van Nuffelen, Steve Louis (stoppen allen)

Vierde provinciale F
Toekomst Bunsbeek
Trainer: Thibaut Schwaenen
In: Tom Adriaens (SK.Waanrode), Lorenzo Claes (vrije speler), Ewout Crombez (Butsel), Dutrieu Jimmy (Goetsenhoven), Lars Foucart, Pieter Seghers en Niels Francart (allen RC.Meldert), Louis Govaerts (VZ Glabbeek), Roy Harlon (Halle VV), Joni Noe (Atlas Linter), Mathis Vandenbroeck (VC Houtem-Oplinter), Michiel Wiers (Sp.Erps-Kwerps) en Enrique Struys (Vissenaken).
Out: Yari Covens Yari, Jason Villa en Lucas Vangilbergen (allen Goetsenhoven), Willem Vromant (?), Brecht Andries (Binkom), Jarne Alen (VC Houtem-Oplinter)

Sporting Budingen
Trainer: Steven Van Eycken
In: Wesley Beeckman (Vechmaal), Kyan Machiels (Vissenaken B), Seppe Allard (Drieslinter), Jelle Remmery, Milan Degreef ,Ian Stok, Pieter Jan Willems (allen Jong Stvv), Jelle Herbots en Milo Trapeniers (beiden Waanrode)
Uit: Maarten Engelbos (stopt)

Standaard Neerwinden
Trainer: Mathias Geysens
In: Leendert Quintens (KVK Tienen B)
Out: /

Standaard Neerwinden hoopt zondag op de steun van het publiek en dus ingevulde staanplaatsen tegen Tienen B
Standaard Neerwinden blijft zo goed als ongewijzigd

Één gedachte over “Het grote overzicht Vlaams-Brabantse transfers met derde amateur en de provinciale reeksen

Geef een reactie