Q8 tempo oil banner

 

Oefenmatchen in het Vlaams-Brabantse? Een overzichtje…

Oefenmatchen in het Vlaams-Brabantse? Een overzichtje…
Oefenmatchen zoals tussen VC Bekkevoort (l) en Standaard Meerbeek hebben enkel mogelijke toeschouwers in de kantine

De voetbalclubs moeten deze verlengde winterstop overleven door hun trainingen af te werken en meer oefenwedstrijden dan verhoopt af te werken. Het wie, wat, waar en wanneer van deze oefenduels kan u onderstaand vinden in een summiere poging tot overzicht. Indien jouw club ontbreekt, alle info is welkom op info@regiosport.be

Tweede amateur
Olympia Wijgmaal
​Zaterdag 8 januari 19.30 uur op Stayen beloften STVV – Olympia Wijgmaal
Zondag 16 januari 15 uur Olympia Wijgmaal-KVK Tienen
Zaterdagavond 22 januari Olympia Wijgmaal-KFC Diest
Zaterdagavond 29 januari Berlaar-Heikant-Olympia Wijgmaal

Diegem Sport
Zondag 16 januari 14 uur KFC Eppegem – Diegem Sport
Zaterdag 22 januari KFC Vigor Wuitens Hamme – Diegem Sport

SK Pepingen-Halle
Zaterdag 8 januari 15 uur KSV Oudenaarde – Pepingen-Halle
Zaterdag 15 januari 15.30 uur Pepingen-Halle – KSK Heist

SK Pepingen-Halle B
Zaterdag 8 januari 17 uur Leeuw Brucom – SK Pepingen-Halle B

Derde amateur (+B-ploegen)
KFC Eppegem
Zondag 16 januari 14 uur KFC Eppegem – Diegem Sport

KAC Betekom
Zaterdag 8 januari 20 uur KAC Betekom-VK Linden
Zaterdag 15 januari 19.30 uur KAC Betekom-Zepperen-Brustem
Zaterdag 22 januari 19 uur KAC Betekom-Sporting Kampenhout

KAC Betekom B
Zaterdag 8 januari 17.30 uur KAC B – KVC Langdorp
Zaterdag 8 januari 19.30 uur RWL Sport – KAC Betekom B Kunstgrasveld site Wolfsdonk
Zaterdag 15 januari 19.30 uur KAC B – Averbode-Okselaar B
Vrijdag 21 januari 20 uur KAC B – Rapide Wezemaal

KFC Diest
Zaterdag 15 januari 19.30 uur KFC Diest – Eendracht Termien

Tempo Overijse
Zaterdag 8 januari 17.30 uur VC Bertem-Leefdaal – Tempo Overijse (afgelast)
Zaterdag 22 januari 18 uur Tempo Overijse – VK Linden

KHO Wolvertem-Merchtem
Zaterdag 8 januari 19.30 uur KHO Wolvertem- Merchtem – Sporting Kampenhout

KFC Rhodienne – De Hoek
Zaterdag 15 januari 14 uur KFC Rhodienne – De Hoek – KV Tervuren-Duisburg
Zaterdag 22 januari 10 uur Wambeek-Ternat – KFC Rhodienne – De Hoek

Eerste provinciale (+B-ploegen)
Sporting Kampenhout
Zaterdag 8 januari 19.30 uur KHO Wolvertem- Merchtem – Sporting Kampenhout
Donderdag 13 januari 20.30 uur Sporting Kampenhout – FC Perk
Zondag 16 januari 14.30 uur SK Kampenhout – KVK Wemmel
Zaterdag 22 januari 19 uur KAC Betekom-Sporting Kampenhout

Kampenhout, uitzonderlijk in wit-zwart, viert de 1-0
Kampenhout, uitzonderlijk in wit-zwart plande al enkele oefenduels in

Sporting Kampenhout B
Zaterdag 8 januari 19 uur Greunsjotters Vossem – Kampenhout B
Dinsdag 11 januari 20 uur FC Strombeek 1932 – Kampenhout B
Zaterdag 22 januari 19 uur KSC Grimbergen B – Sporting Kampenhout B

VK Linden
Zaterdag 8 januari 20 uur KAC Betekom-VK Linden
Donderdag 13 januari 20 uur VK Linden-VK Holsbeek
Zaterdag 22 januari 18 uur Tempo Overijse – VK Linden

VC Bertem-Leefdaal
Zaterdag 8 januari 17.30 uur VC Bertem-Leefdaal – Tempo Overijse (afgelast)

VC Bertem-Leefdaal B
Zaterdag 8 januari 19.30 uur VC BL B – Sporting Kortenberg
Zaterdag 15 januari 19 uur FC Moorsel – VC BL B
Zaterdag 22 januari 18 uur VC BL B – KVV Scherpenheuvel

HO Veltem
Dinsdag 25 januari 20 uur HO Veltem – Racing Butsel

VK Liedekerke
Donderdag 13 januari 20 uur SK Berlare – VK Liedekerke

VC Houtem-Oplinter
Zondag 9 januari 14.30 uur Herk-de-Stad FC – Houtem-Oplinter
Zaterdag 15 januari 18 uur Stormvogels Haasrode – Houtem-Oplinter
Zaterdag 22 januari 19 uur Boutersem – Houtem-Oplinter

VC Houtem-Oplinter B
Zaterdag 15 januari 20 uur Haasrode B – VCHO B
Zondag 23 januari 14.30 uur Sporting Molenbeek – VCHO B

OHR Huldenberg
Zaterdag 8 januari 19.30 uur KFC Herent – OHR
Donderdag 13 januari 20 uur OHR – RRC Waterloo

OHR Huldenberg (l) stak de zege op zak in Baal
OHR Huldenberg (l) en KFC Baal (r) moeten nog even op competitie wachten

HO Bierbeek
Zaterdag 8 januari 20 uur HO Bierbeek – FC Saint-Josse

HO Bierbeek B
Zondag 23 januari 15 uur HO Bierbeek B – FC Melsbroek B

KV Tervuren-Duisburg
Dinsdag 11 januari 19.30 uur ERC Hoeilaart – KV Tervuren-Duisburg
Zaterdag 15 januari 14 uur KFC Rhodienne – De Hoek – KV Tervuren-Duisburg

KV Tervuren-Duisburg B
Zondag 16 januari 14.30 uur KV Tervuren-Duisburg B – Eendracht Eizer

Boka United
Zondag 9 januari 16 uur Boka United – SK Denderhoutem

FC Melsbroek
Zaterdag 8 januari 18 uur Berlaar-Heikant – FC Melsbroek
Zaterdag 15 januari 18.45 uur KCVV Elewijt – FC Melsbroek
Zaterdag 21 januari 18 uur Eendracht Mazenzele Opwijk- FC Melsbroek

FC Melsbroek B
Zaterdag 8 januari 19 uur Vilvoorde City – FC Melsbroek B
Zaterdag 15 januari 16.45 uur KCVV Elewijt B – FC Melsbroek B
Zondag 23 januari 15 uur HO Bierbeek B – FC Melsbroek B

SC Aarschot
Zaterdag 15 januari 20 uur Sportief Rotselaar – SC Aarschot
Zaterdag 22 januari 20.15 uur KVC Kessel-Lo – SC Aarschot

SC Out-Hoegaarden
Zondag 16 januari 14 uur Boutersem – SC Out-Hoegaarden
Zaterdag 22 januari 16.30 uur Sportief Rotselaar – SC Out-Hoegaarden

KSC Grimbergen
Zondag 9 januari 15 uur Eendracht Elene-Grotenberge – KSC Grimbergen

KSC Grimbergen B
Zaterdag 8 januari 19 uur KSC Grimbergen B – VC Groot-Dilbeek B
Zondag 16 januari 16 uur KSC Grimbergen B – Ritterklub Jette
Zaterdag 22 januari 19 uur KSC Grimbergen B – Sporting Kampenhout B

KFC Wambeek-Ternat
Zaterdag 15 januari 10.30 uur Wambeek-Ternat – ROFC Stokkel
Zaterdag 22 januari 10 uur Wambeek-Ternat – KFC Rhodienne – De Hoek

FC Borght-Humbeek
Zondag 16 januari 14.30 Asse-Zellik 2002 – Borght-Humbeek

Tweede provinciale + B-ploegen
KFC Herent
Zaterdag 8 januari 19.30 uur KFC Herent – OHR
Zaterdag 15 januari 19.30 uur KFC Herent – Sporting Kortenberg

KFC Herent B

KFC Baal
Zaterdag 22 januari 19 uur Rotselaar B – KFC Baal

KFC Baal B
Voorlopig geen.

VK Holsbeek
Zaterdag 8 januari 19 uur VK Holsbeek – Rapide Wezemaal (afgelast)
Donderdag 13 januari 20 uur VK Linden-VK Holsbeek
Zaterdag 15 januari 19 uur VK Holsbeek – Greunsjotters Vossem

Rapide Wezemaal (l) aan de aftrap tegen VK Holsbeek in een atypisch rood-geel voor hen
Rapide Wezemaal (l) aan de aftrap tegen VK Holsbeek in een atypisch rood-geel oefenen voor de tweede keer op een half jaar tijd

KCVV Elewijt
Zaterdag 8 januari 19 uur KCVV Elewijt – FC Beigem (uitgesteld naar vrijdag 21 januari)
Zaterdag 15 januari 18.45 uur KCVV Elewijt – FC Melsbroek

KCVV Elewijt B
Zaterdag 15 januari 16.45 uur KCVV Elewijt B – FC Melsbroek B

Racing Butsel
Dinsdag 25 januari 20 uur HO Veltem – Racing Butsel

Racing Butsel B
Voorlopig geen

Eendracht Mazenzele-Opwijk
Zaterdag 8 januari 18 uur Eendracht Mazenzele Opwijk – Willebroek
Zaterdag 15 januari 18 uur Eendracht Mazenzele Opwijk – Sk Steenhuffel
Zaterdag 21 januari 18 uur Eendracht Mazenzele Opwijk- FC Melsbroek

FC Averbode-Okselaar A

FC Averbode-Okselaar B
Zaterdag 15 januari 19.30 uur KAC B – Averbode-Okselaar B

KVC Haacht
Zondag 16 januari 14.30 uur KVC Haacht – FC Tildonk
Zondag 23 januari 14.30 uur KVC Haacht – Standaard Meerbeek

KVC Kessel-Lo 2000
Zaterdag 8 januari 19.30 uur Crossing Vissenaken – KVC Kessel-Lo
Zaterdag 15 januari 19.30 uur KVC Kessel-Lo – VK Berg-Op
Zaterdag 22 januari 20.15 uur KVC Kessel-Lo – SC Aarschot

KVC Kessel-Lo 2000 B
Zaterdag 08 januari 19 uur KVC Kessel-Lo B – Sparta Haacht (afgelast)
Zaterdag 15 januari 18 uur Rotselaar B – KVC Kessel-Lo B
Zaterdag 22 januari 18 uur KVC Kessel-Lo B – KMJ FC Zichem

FC Geetbets
Zondag 9 januari 14.30 uur BS Sport Berbroek-Schulen – FC Geetbets
Zondag 16 januari 18 uur Stal Sport – FC Geetbets

Sportief Rotselaar
Zaterdag 15 januari 20 uur Sportief Rotselaar – SC Aarschot
Zaterdag 22 januari 16.30 uur Sportief Rotselaar – SC Out-Hoegaarden

Sportief Rotselaar B
Zaterdag 15 januari 18 uur Rotselaar B – KVC Kessel-Lo B
Zaterdag 22 januari 19 uur Rotselaar B – KFC Baal

Sportief Rotselaar (r) ging vooral in de eerste helft op en over FC Geetbets
Sportief Rotselaar (r) en FC Geetbets zullen het bij oefenen moeten stellen

Tielt-Winge 3000
Zaterdag 15 januari 19.30 uur SMS Lubbeek – Tielt-Winge 3000

FC Perk
Zondag 9 januari 15 uur KV Woluwe-Zavemtem – FC Perk
Donderdag 13 januari 20.30 uur Sporting Kampenhout – FC Perk
Woensdag 26 januari 14.30 uur Steenokkerzeel Vlug-Op – FC Perk

FC Perk B
Zondag 9 januari 14.30 uur FC Perk B – Verbroedering Hofstade

Asse-Zellik 2002
Zondag 16 januari 14.30 Asse-Zellik 2002 – Borght-Humbeek

FC Galmaarden
Zaterdag 8 januari 19 uur FC Galmaarden – VCE Deftinge
Zaterdag 15 januari 19 uur FC Galmaarden – VCO Meerbeke

KVK Wemmel
Zondag 9 januari 15 uur KVK Wemmel – KV Zuun
Donderdag 13 januari 20 uur Stade Everois RC – KVK Wemmel
Zondag 16 januari 14.30 uur SK Kampenhout – KVK Wemmel

KFC Lennik
Zaterdag 15 januari 19 uur KFC Lennik – Avenir Lembeek
Zondag 23 januari 14.30 uur KFC Lennik – KVC Itna Etterbeek

VC Groot-Dilbeek
Zaterdag 8 januari 19.30 uur VC Groot-Dilbeek – KSK Grembergen

VC Groot-Dilbeek B
Zaterdag 8 januari 19 uur KSC Grimbergen B – VC Groot-Dilbeek B

Leeuwkens Teralfene
Zaterdag 8 januari 20 uur Leeuwkens Teralfene – KFCO Burst
Vrijdag 14 of zaterdag 15 januari 20.30 uur Leeuwkens Teralfene – ERC Hoeilaart
Donderdag 20 januari 20.30 uur Leeuwkens Teralfene – Eizeringen

KHO Huizingen
Zaterdag 8 januari 14 uur KHO Huizingen – FC Negenmanneke

FC Herne

KFC Meise
Zondag 9 januari 14.30 uur KFC Meise – Delta Londerzeel
Zondag 16 januari 14.30 uur KFC Walem – KFC Meise

FC Schepdaal
Zondag 9 januari 14.30 uur FC Schepdaal – KFC MZ Tollembeek
Zondag 16 januari 14.30 uur FC Schepdaal – Eendracht Hekelgem

FC Schepdaal B
Zondag 9 januari 14.30 uur KV Kester-Gooik B – FC Schepdaal B

Leeuw Brucom
Zaterdag 8 januari 17 uur Leeuw Brucom – SK Pepingen-Halle B
Zondag 16 januari 15 uur Leeuw Brucom – FC Dworp

KV Woluwe-Zavemtem
Zondag 9 januari 15 uur KV Woluwe-Zavemtem – FC Perk
Donderdag 13 januari 20 uur SK Vlezenbeek – KV Woluwe Zaventem
Zondag 16 januari 15 uur KV Woluwe-Zaventem – SK Nossegem

KV Woluwe-Zaventem B

K Euro 90 Kraainem
Zaterdag 15 januari 19.30 uur RRC Boitsfort – K Euro 90 Kraainem

Euro 90 Kraainem in geel-blauw en VC Bertem-Leefdaal poseren samen
Euro 90 Kraainem in geel-blauw en VC Bertem-Leefdaal poseren samen

SK Nossegem
Zaterdag 8 januari 16 uur KOVC Sterrebeek – SK Nossegem
Zondag 16 januari 15 uur KV Woluwe-Zaventem – SK Nossegem

Stormvogels Haasrode
Zaterdag 8 januari 19 uur Boutersem – Stormvogels Haasrode
Zaterdag 15 januari 18 uur Stormvogels Haasrode – Houtem-Oplinter

Stormvogels Haasrode B

ERC Hoeilaart
Dinsdag 11 januari 19.30 ERC Hoeilaart – KV Tervuren-Duisburg
Vrijdag 14 of zaterdag 15 januari 20.30 uur Leeuwkens Teralfene – ERC Hoeilaart

SNA Keiberg
Zaterdag 8 januari 19 uur KDN United – SNA Keiberg
Zaterdag 15 januari 18 uur KVV Scherpenheuvel – SNA Keiberg

KV Kester-Gooik
Zaterdag 8 januari 19 uur Kester-Gooik – Toekomst Relegem
Zondag 16 januari 14.30 uur Kester-Gooik – RCC Waterloo

KV Kester-Gooik B
Zondag 9 januari 14.30 uur KV Kester-Gooik B – FC Schepdaal B

Derde provinciale
Standaard Meerbeek
Vrijdag 14 januari 20 uur Standaard Meerbeek – beloften Olympia Wijgmaal
Zondag 23 januari 14.30 uur KVC Haacht – Standaard Meerbeek

KFC Rapide Wezemaal
Zaterdag 8 januari 19 uur VK Holsbeek – Rapide Wezemaal (afgelast)
Vrijdag 21 januari 20 uur KAC Betekom B – Rapide Wezemaal

Sparta Haacht Statie
Zaterdag 08 januari 19 uur KVC Kessel-Lo B – Sparta Haacht (afgelast)

FC Tildonk
Zondag 16 januari 14.30 uur KVC Haacht – FC Tildonk
Donderdag 20 januari 20 uur KVZ Glabbeek – FC Tildonk

VK Eendracht Eizer
Zondag 9 januari 14.30 uur KFC Werchter – Eendracht Eizer (afgelast, poging tot herspelen 23 januari 14.30 uur)
Zondag 16 januari 14.30 uur KV Tervuren-Duisburg B – Eendracht Eizer

KVC Langdorp
Zaterdag 8 januari 17.30 uur KAC Betekom B – KVC Langdorp

RWL Sport
Zaterdag 8 januari 19.30 uur RWL Sport – KAC Betekom B Kunstgrasveld site Wolfsdonk

NV Lozenhoek Keerbergen
Zondag 16 januari FC Binkom – Lozenhoek Keerbergen
Zondag 23 januari SC Duffel – Lozenhoek Keerbergen

FC Binkom
Zondag 16 januari FC Binkom – Lozenhoek Keerbergen

Jente Bossaert (centraal) wacht om te koppen
Jente Bossaert (centraal) in actie tijdens de oefenpot van de zomer van 2020 Lozenhoek Keerbergen – FC Binkoml

VC Bekkevoort
Zaterdag 8 januari 18 uur VC Bekkevoort – HO Testelt (afgelast)
Zaterdag 22 januari 18 uur VC Bekkevoort- HO Testelt

VC Bekkevoort B
Zaterdag 8 januari 14.30 uur VC Bekkevoort B – reserven Sporting Molenbeek

VK Berg-Op
Zaterdag 15 januari 19.30 uur KVC Kessel-Lo – VK Berg-Op

FC Moorsel
Zondag 9 januari 15 uur FC Moorsel – ERC Hoeilaart B
Zaterdag 15 januari 19 uur FC Moorsel – VC Bertem-Leefdaal B

FC Moorsel B
Zondag 9 januari 14.30 uur KOVC Sterrebeek reserven – FC Moorsel B

KFC Malderen

SV Kobbegem
Zaterdag 15 januari 19.30 uur SV Kobbegem – KSK Londerzeel
Donderdag 20 januari 20 uur SV Kobbegem – SAJ Mollem VV

Infinity Vilvoorde
Zondag 9 januari 15 uur KFC Haren – Infinity Vilvoorde

BHS United
Zondag 16 januari 14.30 uur BHS United – VC Rijmenam

SMS Lubbeek
Zaterdag 8 januari 19.30 uur SMS Lubbeek – KVK Tienen B
Zaterdag 15 januari 19.30 uur SMS Lubbeek – Tielt-Winge 3000
Zaterdag 22 januari 19.30 uur SMS Lubbeek – KDN United

SMS Lubbeek B
Zaterdag 15 januari 17 uur SMS Lubbeek B – Bunsbeek

Greunsjotters Vossem
Zaterdag 8 januari 19 uur Greunsjotters Vossem – Kampenhout B
Zaterdag 15 januari 19 uur VK Holsbeek – Greunsjotters Vossem

FC Zemst Sportief

FC Eendracht Kapelle-op-den-Bos

FC Beigem
Zaterdag 8 januari 19 uur KCVV Elewijt – FC Beigem (uitgesteld naar vrijdag 21 januari)
Zondag 16 januari 15 uur KCS Machelen – Fc Beigem

Crossing Vissenaken
Zaterdag 8 januari 19.30 uur Crossing Vissenaken – KVC Kessel-Lo

Rode Duivels Zoutleeuw
Zaterdag 15 januari 19.30 uur MD Halen – RD Zoutleeuw

KDN United
Zaterdag 8 januari 19 uur KDN United – SNA Keiberg

Vliegende Zwaluwen Glabbeek
Vrijdag 7 januari 20.30 uur United Arsenal Oplinter – KVZ Glabbeek
Donderdag 20 januari 20 uur KVZ Glabbeek – FC Tildonk

KMJ FC Zichem
Zaterdag 22 januari 18 uur KVC Kessel-Lo B – KMJ FC Zichem

KVV Scherpenheuvel
Zaterdag 15 januari 18 uur KVV Scherpenheuvel – SNA Keiberg
Zaterdag 22 januari 18 uur VC Bertem-Leefdaal B – KVV Scherpenheuvel

Boutersem United
Zaterdag 8 januari 19 uur Boutersem – Stormvogels Haasrode
Zondag 16 januari 14 uur Boutersem – SC Out-Hoegaarden A
Zaterdag 22 januari 19 uur Boutersem – Houtem-Oplinter

Boutersem United 2021-2020 en daar komt Froment nog bij
Boutersem United 2021-2022

Stormvogels Drieslinter

FC Meensel-Kiezegem

SK Rummen

VS Kortenaken

KCS Machelen
Zondag 9 januari 15 uur KCS Machelen – U23 Diegem Sport
Zondag 16 januari 15 uur KCS Machelen – Fc Beigem
Zondag 23 januari 15 uur KCS Machelen – Beersel Drogenbos

SK Waanrode
Zondag 9 januari 14.30 uur SK Waanrode – Loksbergen
Zondag 16 januari 14.30 uur SK Waanrode – Sparta Schaffen

Sporting Molenbeek
Zondag 9 januari 14.30 uur Bunsbeek – Sporting Molenbeek
Zondag 23 januari 14.30 uur Sporting Molenbeek – VCHO B

KOVC Sterrebeek
Zaterdag 8 januari 16 uur KOVC Sterrebeek – SK Nossegem
Zondag 16 januari KOVC Sterrebeek – RFC Orp-Noduwez
Zondag 23 januari Sporting Kortenberg – KOVC Sterrebeek

Steenokkerzeel Vlug-Op
Donderdag 20 januari 19.30 uur Steenokkerzeel Vlug-Op – Sporting Kortenberg
Woensdag 26 januari 14.30 uur Steenokkerzeel Vlug-Op – FC Perk

KV Tremelo
Voorlopig geen

Verbroedering Beersel-Drogenbos
Zondag 23 januari 15 uur KCS Machelen – Beersel Drogenbos

FC Negenmanneke
Zaterdag 8 januari 14 uur KHO Huizingen – FC Negenmanneke
Zondag 16 januari 14.30 uur FC Negenmanneke – Leeuw Brucom B?

SK Vlezenbeek
Donderdag 13 januari 20 uur SK Vlezenbeek – KV Woluwe-Zaventem
Zondag 16 januari 14.30 uur SK Vlezenbeek – Leeuw Brucom B

VK Borchtlombeek

KFC Avenir Lembeek
Zaterdag 15 januari 19 uur KFC Lennik – Avenir Lembeek
Zaterdag 22 januari 18 uur Avenir Lembeek – Rhodienne-De Hoek B

Vierde provinciale
Sporting Kortenberg
Zaterdag 8 januari 19.30 uur VC BL B – Sporting Kortenberg
Zaterdag 15 januari 19.30 uur KFC Herent – Sporting Kortenberg
Donderdag 20 januari 19.30 uur Steenokkerzeel Vlug-Op – Sporting Kortenberg
Zondag 23 januari 14.30 uur Sporting Kortenberg – KOVC Sterrebeek

FC Verbroedering Hofstade
Zondag 9 januari 14.30 uur FC Perk B – Verbroedering Hofstade

VK Weerde
Zondag 16 januari 14.30 uur Heffen SK – VK Weerde

HO Testelt
Zaterdag 8 januari 18 uur VC Bekkevoort – HO Testelt (afgelast)
Zondag 16 januari 14.30 uur Eendracht Zelem – HO Testelt
Zaterdag 22 januari 18 uur VC Bekkevoort- HO Testelt

Het merendeel van de kern van HO Testelt
Het merendeel van de kern van HO Testelt van dit jaar

Korbeek Sport
Zaterdag 15 januari 17.30 uur Crossing Vissenaken B – Korbeek Sport

Toekomst Bunsbeek
Zondag 9 januari 14.30 uur Bunsbeek – Sporting Molenbeek
Zaterdag 15 januari 17 uur SMS Lubbeek B – Bunsbeek

Deurne SK
Zaterdag 8 januari 18.30 uur KO Begijnendijk – SK Deurne (afgelast)
Zaterdag 15 januari 17 uur FC Alken – SK Deurne

Sparta Schaffen
Zondag 16 januari 14.30 uur SK Waanrode – Sparta Schaffen
Zaterdag 22 januari om 17.30 uur Sparta Schaffen – KFC Paal-Tervant B

SC Orsmaal

K Halle VV

Racing Meldert

Arsenaal Goetsenhoven

Sporting Heide-Linter

Atlas Linter

KFC Werchter
Zondag 9 januari 14.30 uur KFC Werchter – Eendracht Eizer (afgelast, poging tot herspelen op 23 januari 14.30 uur))

SK Plenke Werchter
Voorlopig geen

Sporting Erps-Kwerps
Voorlopig geen

Daring Club Wezembeek-Oppem
Voorlopig geen

KFC Haren
Zondag 9 januari 15 uur KFC Haren – Infinity Vilvoorde
Dinsdag 11 januari 20 uur KFC Haren – FC M Uccle

FC Dworp
Zondag 16 januari 15 uur Leeuw Brucom – FC Dworp

KFC Klim-Op Begijnendijk
Zaterdag 8 januari 18.30 uur KO Begijnendijk – SK Deurne (afgelast)

De kern en de staff van Klim-Op Begijnendijk
De kern en de staff van Klim-Op Begijnendijk komen door corona voorlopig niet in actie

Standaard Neerwinden

KSC Keerbergen
Zaterdag 15 januari 18.30 uur KSC Keerbergen – SK Wavria B
Zaterdag 22 januari 18.30 uur KSC Keerbergen – KSV Schriek

Sporting Budingen
Zondag 16 januari 14.30 uur Sporting Budingen – Loksbergen

De komende 24 uren (minstens) krijgt deze tekst regelmatig een update, het is immers geen klein werkje om deze oefenmatchen correct weer te geven in deze steeds veranderende coronatijden.

Geef een reactie