Q8 tempo oil banner

 

Oefenmatchen in het Vlaams-Brabantse, een derde en laatste overzichtje?

Oefenmatchen in het Vlaams-Brabantse, een derde en laatste overzichtje?
De meiden van KFC Perk (r) werken nog oefenduels af

De voetbalclubs moeten deze verlengde winterstop overleven door hun trainingen af te werken en meer oefenwedstrijden dan verhoopt af te werken. Oefenduels zouden tot het nieuwe overlegcomité van vrijdag 28 januari gespeeld worden. Echter in dit coronaklimaat ben je van niets zeker. Het wie, wat, waar en wanneer van deze oefenduels kan u onderstaand vinden in een poging tot overzicht. Indien jouw club ontbreekt, alle info is welkom op info@regiosport.be

Vrouwen

Scooore Super League

Oud-Heverlee Leuven

Eerste nationale

Oud-Heverlee B

KVK Tienen

RSC Anderlecht B

Tweede nationale

KHO Wolvertem-Merchtem
Zaterdag 22 januari 18 uur KHO Wolvertem-Merchtem – KV Mechelen

Eendracht Mazenzele-Opwijk
Zaterdag 22 januari 15.30 K Kontich FC – Eendracht Mazenzele-Opwijk

Eerste provinciale

FC Tildonk
Zaterdag 22 januari 14.30 uur FC Tildonk – FC Perk

KV Kester-Gooik
Woensdag 19 januari 20.15 uur FC Perk – KV Kester-Gooik

RWDM Girls A
Zaterdag 22 januari 14.30 uur RWDM Girls – CS Pays Vert Ostiches-Ath

FC Herne

KHO Wolvertem-Merchtem B
Vrijdag 21 januari 20.30 uur KHO B – Sparta Lombeek

Sparta Lombeek
Vrijdag 21 januari 20.30 uur KHO B – Sparta Lombeek

Leeuw Brucom
Zaterdag 22 januari 15 uur Leeuw Brucom – KSC Mechelen

Tweede provinciale

VK Veldkanteva’s A
Vrijdag 21 januari 20.30 uur Veldkanteva’s – Borght-Humbeek

VK Holsbeek

OHR Huldenberg
Zaterdag 22 januari 16.30 uur OHR Huldenberg – K Berchem Sport 2004

Eendracht Mazenzele-Opwijk B
Vrijdag 21 januari 20.30 uur VK Ninove – Eendracht Mazenzel-Opwijk B

FC Zemst Sportief
Woensdag 19 januari 20.30 uur KSC Mechelen – FC Zemst Sportief

FC Perk
Woensdag 19 januari 20.15 uur FC Perk – KV Kester-Gooik
Zaterdag 22 januari 14.30 uur FC Tildonk – FC Perk

FC Dames Ternat
Woensdag 19 januari 20.30 uur VV Kester-Gooik B – FC Dames Ternat

Derde provinciale

KFC Lennik
Vrijdag 21 januari 20.30 uur KFC Lennik – KSC Mechelen B

FC Borght-Humbeek
Vrijdag 21 januari 20.30 uur Veldkanteva’s – Borght-Humbeek

VV Kester-Gooik B
Woensdag 19 januari 20.30 uur VV Kester-Gooik B – FC Dames Ternat

KVC Kessel-Lo 2000

KSK Londerzeel

Eendracht Hekelgem
Vrijdag 21 januari 20 uur KV Sint-Gillis – Eendracht Hekelgem

Mannen

Eerste amateur

KVK Tienen
Zondag 23 januari 15 uur KVK Tienen – KSK Heist

KVK Tienen B
Zaterdag 22 januari 20.30 uur KVK Tienen B – VS Kortenaken

Tweede amateur

Olympia Wijgmaal
Zondag 23 januari 14.30 uur Olympia Wijgmaal-OHR Huldenberg
Zaterdagavond 29 januari 18.30 uur Berlaar-Heikant-Olympia Wijgmaal

Diegem Sport
Zaterdag 22 januari KFC Vigor Wuitens Hamme – Diegem Sport

SK Pepingen-Halle

SK Pepingen-Halle B

Derde amateur (+B-ploegen)

KFC Eppegem
Donderdag 20 januari 20.15 uur KFC Eppegem – FC Borght-Humbeek

KFC Eppegem B

KAC Betekom
Zaterdag 22 januari 19 uur KAC Betekom-Sporting Kampenhout

KAC Betekom B
Vrijdag 21 januari 20 uur KAC B – Rapide Wezemaal

KFC Diest

Tempo Overijse
Zaterdag 22 januari 18 uur Tempo Overijse – VK Linden

KHO Wolvertem-Merchtem
Zondag 23 januari 14.30 uur Asse-Zellik 2002 – KHO Wolvertem-Merchtem

KFC Rhodienne – De Hoek
Zaterdag 22 januari 10 uur Wambeek-Ternat – KFC Rhodienne – De Hoek

Eerste provinciale (+B-ploegen)

Sporting Kampenhout
Zaterdag 22 januari 19 uur KAC Betekom-Sporting Kampenhout

Sporting Kampenhout B
Zaterdag 22 januari 19 uur KSC Grimbergen B – Sporting Kampenhout B

VK Linden
Zaterdag 22 januari 18 uur Tempo Overijse – VK Linden

VC Bertem-Leefdaal
Zondag 23 januari 14.30 uur FC Kosova Schaarbeek – VC Bertem – Leefdaal

VC Bertem-Leefdaal B
Zaterdag 22 januari 18 uur VC BL B – KVV Scherpenheuvel

HO Veltem
Dinsdag 25 januari 20 uur HO Veltem – Racing Butsel

HO Veltem B

VK Liedekerke
Zaterdag 22 januari 16 uur VK Liedekerke – KSV Geraardsbergen

VK Liedekerke B

VC Houtem-Oplinter
Zaterdag 22 januari 19 uur Boutersem – Houtem-Oplinter

VC Houtem-Oplinter B
Zondag 23 januari 14.30 uur Sporting Molenbeek – VCHO B

OHR Huldenberg
Donderdag 20 januari 20 uur Stormvogels Haasrode – OHR Huldenberg
Zondag 23 januari 14.30 uur Olympia Wijgmaal-OHR Huldenberg

OHR Huldenberg B
Zaterdag 22 januari 20 uur OHR Huldenberg B – FC Moorsel B

HO Bierbeek
Zaterdag 22 januari 19.30 uur HO Bierbeek – AS Verbroedering Geel

HO Bierbeek B
Zondag 23 januari 15 uur HO Bierbeek B – FC Melsbroek B

KV Tervuren-Duisburg
Donderdag 20 januari 20 uur ERC Hoeilaart – KV Tervuren Duisburg

KV Tervuren-Duisburg B
Zaterdag 22 januari 18 uur KV Tervuren-Duisburg B – KFC Herent B

Boka United
Zondag 23 januari 15 uur Boka United – KHO Huizingen

FC Melsbroek
Zondag 23 januari 14.30 uur Eendracht Mazenzele Opwijk- FC Melsbroek @ Tessekouter

FC Melsbroek B
Zondag 23 januari 15 uur HO Bierbeek B – FC Melsbroek B

SC Aarschot
Zaterdag 22 januari 20.15 uur KVC Kessel-Lo – SC Aarschot

SC Out-Hoegaarden
Zaterdag 22 januari 16.30 uur Sportief Rotselaar – SC Out-Hoegaarden

SC Out-Hoegaarden B

KSC Grimbergen
Zondag 23 januari 14.30 uur KSC Grimbergen – ERC Hoeilaart

KSC Grimbergen B
Zaterdag 22 januari 19 uur KSC Grimbergen B – Sporting Kampenhout B

KFC Wambeek-Ternat
Zaterdag 22 januari 10 uur Wambeek-Ternat – KFC Rhodienne – De Hoek

FC Borght-Humbeek
Donderdag 20 januari 20.15 uur KFC Eppegem – FC Borght-Humbeek

Tweede provinciale + B-ploegen

KFC Herent
Zondag 23 januari 15 uur KFC Herent – Woluwe-Zaventem

KFC Herent B
Zaterdag 22 januari 18 uur KV Tervuren-Duisburg B – KFC Herent B

KFC Baal
Zaterdag 22 januari 19 uur Rotselaar B – KFC Baal

KFC Baal B
Voorlopig geen.

VK Holsbeek

KCVV Elewijt
Zaterdag 22 januari 19 uur KCVV Elewijt – FC Beigem

KCVV Elewijt B

Racing Butsel
Dinsdag 25 januari 20 uur HO Veltem – Racing Butsel

Racing Butsel B
Voorlopig geen

Eendracht Mazenzele-Opwijk
Zondag 23 januari 14.30 uur Eendracht Mazenzele Opwijk- FC Melsbroek @ Tessekouter

FC Averbode-Okselaar A
Zaterdag 22 januari 18 uur Thes Sport Tessenderlo – FC Averbode-Okselaar

FC Averbode-Okselaar B

KVC Haacht
Zondag 23 januari 14.30 uur KVC Haacht – Standaard Meerbeek

KVC Haacht B

KVC Kessel-Lo 2000
Zaterdag 22 januari 20.15 uur KVC Kessel-Lo – SC Aarschot

KVC Kessel-Lo 2000 B
Zaterdag 22 januari 18 uur KVC Kessel-Lo B – KMJ FC Zichem

FC Geetbets
Zondag 23 januari 14.30 FC Geetbets – VV Nieuwerkerken

Sportief Rotselaar
Zaterdag 22 januari 16.30 uur Sportief Rotselaar – SC Out-Hoegaarden

Sportief Rotselaar B
Zaterdag 22 januari 19 uur Rotselaar B – KFC Baal

Tielt-Winge 3000
Zaterdag 22 januari 18 uur RWL Sport – Tielt-Winge 3000

Tielt-Winge 3000 B

FC Perk
Zondag 23 januari 15 uur KFC Perk – VK Berg-Op
Woensdag 26 januari 14.30 uur Steenokkerzeel Vlug-Op – FC Perk

FC Perk B

Asse-Zellik 2002
Zondag 23 januari 14.30 uur Asse-Zellik 2002 – KHO Wolvertem-Merchtem

FC Galmaarden
Zondag 23 januari 14.30 uur FC Galmaarden – R Exc Bievene

KVK Wemmel

KFC Lennik
Zondag 23 januari 14.30 uur KFC Lennik – KVC Itna Etterbeek

VC Groot-Dilbeek
Donderdag 27 januari 20 uur VC Groot-Dilbeek – ERC Hoeilaart

VC Groot-Dilbeek B

Leeuwkens Teralfene
Donderdag 20 januari 20.30 uur Leeuwkens Teralfene – Sporting Eizeringen

KHO Huizingen
Zondag 23 januari 15 uur Boka United – KHO Huizingen

FC Herne

KFC Meise
Zondag 23 januari 14.30 uur KFC Meise – SK Nossegem

FC Schepdaal
Zondag 23 januari 14.30 uur KSSV Denderleeuw-FC Schepdaal

FC Schepdaal B

Leeuw Brucom
Zondag 23 januari 15 uur Leeuw Brucom – SK Oetingen

KV Woluwe-Zavemtem
Zondag 23 januari 15 uur KFC Herent – Woluwe-Zaventem

KV Woluwe-Zaventem B

K Euro 90 Kraainem
Zaterdag 22 januari 20 uur Euro 90 Kraainem – NSeth Berchem

SK Nossegem
Zondag 23 januari 14.30 uur KFC Meise – SK Nossegem

SK Nossegem (l) haalde het van Eéndracht Mazenzele-Opwijk
Zowel SK Nossegem (l) als Eéndracht Mazenzele-Opwijk spelen dit weekend een oefenmatch

Stormvogels Haasrode
Donderdag 20 januari 20 uur Stormvogels Haasrode – OHR Huldenberg

Stormvogels Haasrode B

ERC Hoeilaart
Donderdag 20 januari 20 uur ERC Hoeilaart – KV Tervuren-Duisburg
Zondag 23 januari 14.30 uur KSC Grimbergen – ERC Hoeilaart
Donderdag 27 januari 20 uur VC Groot-Dilbeek – ERC Hoeilaart

ERC Hoeilaart B
Donderdag 20 januari 20 uur VK Eendracht Eizer – ERC Hoeilaart B

SNA Keiberg

VV Kester-Gooik
Zaterdag 22 januari 19.30 uur VV Kester-Gooik – KVCDT Borsbeke

KV Kester-Gooik B

Derde provinciale

Standaard Meerbeek
Zondag 23 januari 14.30 uur KVC Haacht – Standaard Meerbeek

KFC Rapide Wezemaal
Vrijdag 21 januari 20 uur KAC Betekom B – Rapide Wezemaal

Sparta Haacht Statie
Donderdag 20 januari 20 uur KFC Werchter – Sparta Haacht Statie

FC Tildonk
Donderdag 20 januari 20 uur KVZ Glabbeek – FC Tildonk

VK Eendracht Eizer
Donderdag 20 januari 20 uur VK Eendracht Eizer – ERC Hoeilaart B

KVC Langdorp
Donderdag 20 januari 20 uur KVC Houtvenne – KVC Langdorp

Delta Londerzeel
Zaterdag 22 januari 20.30 uur Reserven KHO Wolvertem-Merchtem – Delta Londerzeel

Sint-Jozef Londerzeel

RWL Sport
Zaterdag 22 januari 18 uur RWL Sport – Tielt-Winge 3000

NV Lozenhoek Keerbergen
Zondag 23 januari 14.30 uur SC Duffel – Lozenhoek Keerbergen

Zondag 23 januari SC Duffel – Lozenhoek Keerbergen

FC Binkom

VC Bekkevoort
Donderdag 20 januari 19.30 uur VC Bekkevoort – BS Sport Berbroek-Schulen
Zaterdag 22 januari 18 uur VC Bekkevoort- HO Testelt

VC Bekkevoort B

VK Berg-Op
Zondag 23 januari 15 uur KFC Perk – VK Berg-Op

FC Moorsel
Zondag 23 januari 14.30 uur RFC Orp-Noduwez – FC Moorsel

FC Moorsel B
Zaterdag 22 januari 20 uur OHR Huldenberg B – FC Moorsel B

KFC Malderen

SV Kobbegem
Donderdag 20 januari 20 uur SV Kobbegem – SAJ Mollem VV

Infinity Vilvoorde

BHS United
Zondag 23 januari 14.30 uur BHS United – VC Rijmenam

SMS Lubbeek
Zaterdag 22 januari 19.30 uur SMS Lubbeek – KDN United

SMS Lubbeek B
Zaterdag 22 januari 18 uur Vossem B – SMS Lubbeek B

Greunsjotters Vossem

Greunsjotters Vossem B
Zaterdag 22 januari 18 uur Vossem B – SMS Lubbeek B

FC Zemst Sportief
Zondag 23 januari 15 uur FC Zemst Sportief – reserven KSK Heist

FC Eendracht Kapelle-op-den-Bos

FC Ramsdonk
Zondag 23 januari 14.30 uur Kalfort Puursica – FC Ramsdonk

FC Beigem
Zaterdag 22 januari 19 uur KCVV Elewijt – FC Beigem

Crossing Vissenaken
Zaterdag 22 januari 19.30 Crossing – K Velm VV

Crossing Vissenaken B

Rode Duivels Zoutleeuw

KDN United
Zaterdag 22 januari 19.30 uur SMS Lubbeek – KDN United

Vliegende Zwaluwen Glabbeek
Donderdag 20 januari 20 uur KVZ Glabbeek – FC Tildonk

KMJ FC Zichem
Zaterdag 22 januari 18 uur KVC Kessel-Lo B – KMJ FC Zichem

KVV Scherpenheuvel
Zaterdag 22 januari 18 uur VC Bertem-Leefdaal B – KVV Scherpenheuvel

Boutersem United
Zaterdag 22 januari 19 uur Boutersem – Houtem-Oplinter

Stormvogels Drieslinter

FC Meensel-Kiezegem
Donderdag 20 januari 19.30 uur KV Tremelo – FC Meensel-Kiezegem (afgelast)

SK Rummen
Zondag 23 januari 14.30 uur SK Rummen-Sporting Budingen

VS Kortenaken
Zaterdag 22 januari 20.30 uur KVK Tienen B – VS Kortenaken

KCS Machelen
Zondag 23 januari 15 uur KCS Machelen – Beersel Drogenbos

KCS Machelen B

SK Waanrode

Sporting Molenbeek
Zondag 23 januari 14.30 uur Sporting Molenbeek – VCHO B

SK Steenhuffel
Zaterdag 22 januari 19 uur TK Meldert – SK Steenhuffel

KOVC Sterrebeek
Zondag 23 januari Sporting Kortenberg – KOVC Sterrebeek

Steenokkerzeel Vlug-Op
Donderdag 20 januari 19.30 uur Steenokkerzeel Vlug-Op – Sporting Kortenberg
Woensdag 26 januari 14.30 uur Steenokkerzeel Vlug-Op – FC Perk

KV Tremelo
Donderdag 20 januari 19.30 uur KV Tremelo – FC Meensel-Kiezegem (afgelast)
Zaterdag 22 januari 19.30 uur KV Tremelo – KV Hooikt

KV Tremelo B
Dinsdag 25 januari 20 uur KV Tremelo B – K Rumstse SK

Sporting Eizeringen
Donderdag 20 januari 20.30 uur Leeuwkens Teralfene – Sporting Eizeringen
Zaterdag 22 januari 18 uur FC Strombeek 1932 – Sporting Eizeringen

Sporting Eizeringen B

Toekomst Relegem

KV Zuun
Donderdag 20 januari 20.30 uur KV Zuun – U19 RWDM
Zondag 23 januari 14.30 uur KFC Haren – KV Zuun

Ritterklub VSV Jette
Zaterdag 22 januari 19 uur Ritterklub Jette – KSK Londerzeel

Verbroedering Beersel-Drogenbos
Zondag 23 januari 15 uur KCS Machelen – Beersel Drogenbos

KFC MZ Tollembeek

KVC Itna Etterbeek
Zondag 23 januari 14.30 uur KFC Lennik – KVC Itna Etterbeek

FC Negenmanneke

Eendracht Hekelgem
Zondag 23 januari 15 uur Eendracht Hekelgem – SAJ Mollem VV

SK Oetingen VC
Zondag 23 januari 15 uur Leeuw Brucom – SK Oetingen

KVC Asse-Terheide

SK Vlezenbeek
Zondag 23 januari 14.30 uur SK Vlezenbeek – FC Dworp

VK Borchtlombeek
Zondag 23 januari 14.30 uur FC Doggen Erembodegem – VK Borchtlombeek

KFC Avenir Lembeek
Zaterdag 22 januari 18 uur Avenir Lembeek – Rhodienne-De Hoek B

Vierde provinciale

Sporting Kortenberg
Donderdag 20 januari 19.30 uur Steenokkerzeel Vlug-Op – Sporting Kortenberg
Zondag 23 januari 14.30 uur Sporting Kortenberg – KOVC Sterrebeek

FC Verbroedering Hofstade

VK Weerde
Zondag 23 januari 14.30 uur SK Heffen – VK Weerde

HO Testelt
Zaterdag 22 januari 18 uur VC Bekkevoort- HO Testelt

Korbeek Sport

Toekomst Bunsbeek

Deurne SK
Zaterdag 22 januari 15 uur VV Lummen – SK Deurne

Sparta Schaffen
Zaterdag 22 januari om 17.30 uur Sparta Schaffen – KFC Paal-Tervant B

SC Orsmaal

K Halle VV

Racing Meldert
Zondag 23 januari 14.30 uur Klim-Op Begijnendijk – Racing Meldert

Arsenaal Goetsenhoven

Sporting Heide-Linter

Atlas Linter

KFC Werchter
Donderdag 20 januari 20 uur KFC Werchter – Sparta Haacht Statie

SK Plenke Werchter
Voorlopig geen

Sporting Erps-Kwerps
Voorlopig geen

Daring Club Wezembeek-Oppem
Zondag 23 januari 15 uur FC Saint-Michel – DC Wezembeek-Oppem

KFC Haren
Zondag 23 januari 14.30 uur KFC Haren – KV Zuun

FC Strombeek 1932
Zaterdag 22 januari 18 uur FC Strombeek 1932 – Sporting Eizeringen

Vilvoorde City
Zondag 23 januari 15 uur Vilvoorde City – SJ Londerzeel B

Inkad Diegem
Zondag 23 januari 14.30 uur BX Brussels – Inkad Diegem

FC Machelen

FFF Brussels

FC Dworp
Zondag 23 januari 14.30 uur SK Vlezenbeek – FC Dworp

KFC Klim-Op Begijnendijk
Zondag 23 januari 14.30 uur Klim-Op Begijnendijk – Racing Meldert

Standaard Neerwinden
Voorlopig geen

KSC Keerbergen
Zaterdag 22 januari 18.30 uur KSC Keerbergen – KSV Schriek

Sporting Budingen
Zondag 23 januari 14.30 uur SK Rummen-Sporting Budingen

SA Juve Mollem VV
Donderdag 20 januari 20 uur SV Kobbegem – SAJ Mollem VV
Zondag 23 januari 15 uur Eendracht Hekelgem – SAJ Mollem VV

Merchtem United

K Holleken VC Linkebeek

Geef een reactie