Q8 tempo oil banner

 

De kalenders 2021-2022 van de provinciale reeksen zijn bekend!

De kalenders 2021-2022 van de provinciale reeksen zijn bekend!
SC Aarschot en HO Bierbeek hebben in vergelijking met vorig seizoen compleet verschillende elftallen

De kalenders voor het provinciale voetbal in Vlaams-Brabant zijn bij deze bekend, hieronder valt de kalender te vinden vanaf eerste provinciale tot en met vierde provinciale G. Het was al even duidelijk dat het weekend van vier en vijf september de opener ging vormen, in eerste provinciale brengt dat al onmiddellijk de toppers OHR Huldenberg-SC Aarschot, VK Liedekerke-SC Out-Hoegaarden en Sporting Kampenhout – KSC Grimbergen met zich mee. Kijk hieronder wanneer jouw ploeg speelt tegen wie. De competitie komt ten einde op zondag 1 mei 2022 mits het coronaspook in zijn spreekwoordelijk kot blijft.

Eerste provinciale

1 4/09/21 19:30 VC.Houtem-Oplinter A KV.Tervuren-Duisburg A
1 4/09/21 20:00 OHR.Huldenberg A SC.Aarschot A
1 4/09/21 20:00 VK.Linden A FC.Melsbroek A
1 5/09/21 15:00 FC.Borght-Humbeek A BOKA United A
1 5/09/21 15:00 KFC Wambeek Ternat A HO.Bierbeek A
1 5/09/21 15:00 VK.Liedekerke A SC.Out-Hoegaarden A
1 5/09/21 15:00 VC.Bertem-Leefdaal A HO.Veltem A
1 5/09/21 15:00 Sporting Kampenhout A KSC.Grimbergen A
1 11/09/21 20:00 HO.Bierbeek A VK.Liedekerke A
1 12/09/21 14:30 KV.Tervuren-Duisburg A VK.Linden A
1 12/09/21 14:30 HO.Veltem A OHR.Huldenberg A
1 12/09/21 15:00 FC.Melsbroek A FC.Borght-Humbeek A
1 12/09/21 15:00 BOKA United A Sporting Kampenhout A
1 12/09/21 15:00 KSC.Grimbergen A KFC Wambeek Ternat A
1 12/09/21 15:00 SC.Out-Hoegaarden A VC.Bertem-Leefdaal A
1 12/09/21 15:00 SC.Aarschot A VC.Houtem-Oplinter A
1 18/09/21 19:30 VC.Houtem-Oplinter A HO.Veltem A
1 18/09/21 20:00 OHR.Huldenberg A SC.Out-Hoegaarden A
1 18/09/21 20:00 VK.Linden A SC.Aarschot A
1 19/09/21 15:00 FC.Borght-Humbeek A KV.Tervuren-Duisburg A
1 19/09/21 15:00 BOKA United A FC.Melsbroek A
1 19/09/21 15:00 VK.Liedekerke A KSC.Grimbergen A
1 19/09/21 15:00 VC.Bertem-Leefdaal A HO.Bierbeek A
1 19/09/21 15:00 Sporting Kampenhout A KFC Wambeek Ternat A
1 25/09/21 20:00 HO.Bierbeek A OHR.Huldenberg A
1 26/09/21 14:30 KV.Tervuren-Duisburg A BOKA United A
1 26/09/21 14:30 HO.Veltem A VK.Linden A
1 26/09/21 15:00 KSC.Grimbergen A VC.Bertem-Leefdaal A
1 26/09/21 15:00 KFC Wambeek Ternat A VK.Liedekerke A
1 26/09/21 15:00 FC.Melsbroek A Sporting Kampenhout A
1 26/09/21 15:00 SC.Aarschot A FC.Borght-Humbeek A
1 26/09/21 15:00 SC.Out-Hoegaarden A VC.Houtem-Oplinter A
1 2/10/21 19:30 VC.Houtem-Oplinter A HO.Bierbeek A
1 2/10/21 20:00 OHR.Huldenberg A KSC.Grimbergen A
1 2/10/21 20:00 VK.Linden A SC.Out-Hoegaarden A
1 3/10/21 15:00 FC.Borght-Humbeek A HO.Veltem A
1 3/10/21 15:00 BOKA United A SC.Aarschot A
1 3/10/21 15:00 FC.Melsbroek A KV.Tervuren-Duisburg A
1 3/10/21 15:00 VC.Bertem-Leefdaal A KFC Wambeek Ternat A
1 3/10/21 15:00 Sporting Kampenhout A VK.Liedekerke A
1 9/10/21 20:00 HO.Bierbeek A VK.Linden A
1 10/10/21 14:30 KV.Tervuren-Duisburg A Sporting Kampenhout A
1 10/10/21 14:30 HO.Veltem A BOKA United A
1 10/10/21 15:00 KSC.Grimbergen A VC.Houtem-Oplinter A
1 10/10/21 15:00 KFC Wambeek Ternat A OHR.Huldenberg A
1 10/10/21 15:00 VK.Liedekerke A VC.Bertem-Leefdaal A
1 10/10/21 15:00 SC.Aarschot A FC.Melsbroek A
1 10/10/21 15:00 SC.Out-Hoegaarden A FC.Borght-Humbeek A
1 16/10/21 19:30 VC.Houtem-Oplinter A KFC Wambeek Ternat A
1 16/10/21 20:00 OHR.Huldenberg A VK.Liedekerke A
1 16/10/21 20:00 VK.Linden A KSC.Grimbergen A
1 17/10/21 14:30 KV.Tervuren-Duisburg A SC.Aarschot A
1 17/10/21 15:00 FC.Borght-Humbeek A HO.Bierbeek A
1 17/10/21 15:00 BOKA United A SC.Out-Hoegaarden A
1 17/10/21 15:00 FC.Melsbroek A HO.Veltem A
1 17/10/21 15:00 Sporting Kampenhout A VC.Bertem-Leefdaal A
1 23/10/21 20:00 HO.Bierbeek A BOKA United A
1 24/10/21 14:30 HO.Veltem A KV.Tervuren-Duisburg A
1 24/10/21 15:00 KSC.Grimbergen A FC.Borght-Humbeek A
1 24/10/21 15:00 KFC Wambeek Ternat A VK.Linden A
1 24/10/21 15:00 VK.Liedekerke A VC.Houtem-Oplinter A
1 24/10/21 15:00 VC.Bertem-Leefdaal A OHR.Huldenberg A
1 24/10/21 15:00 SC.Aarschot A Sporting Kampenhout A
1 24/10/21 15:00 SC.Out-Hoegaarden A FC.Melsbroek A
1 30/10/21 19:30 VC.Houtem-Oplinter A VC.Bertem-Leefdaal A
1 30/10/21 20:00 VK.Linden A VK.Liedekerke A
1 31/10/21 14:30 KV.Tervuren-Duisburg A SC.Out-Hoegaarden A
1 31/10/21 15:00 FC.Borght-Humbeek A KFC Wambeek Ternat A
1 31/10/21 15:00 BOKA United A KSC.Grimbergen A
1 31/10/21 15:00 FC.Melsbroek A HO.Bierbeek A
1 31/10/21 15:00 SC.Aarschot A HO.Veltem A
1 31/10/21 15:00 Sporting Kampenhout A OHR.Huldenberg A
1 7/11/21 14:30 KSC.Grimbergen A FC.Melsbroek A
1 7/11/21 14:30 KFC Wambeek Ternat A BOKA United A
1 7/11/21 14:30 VK.Liedekerke A FC.Borght-Humbeek A
1 7/11/21 14:30 VC.Bertem-Leefdaal A VK.Linden A
1 7/11/21 14:30 OHR.Huldenberg A VC.Houtem-Oplinter A
1 7/11/21 14:30 HO.Veltem A Sporting Kampenhout A
1 7/11/21 14:30 SC.Out-Hoegaarden A SC.Aarschot A
1 7/11/21 14:30 HO.Bierbeek A KV.Tervuren-Duisburg A
1 14/11/21 14:30 SC.Aarschot A HO.Bierbeek A
1 14/11/21 14:30 HO.Veltem A SC.Out-Hoegaarden A
1 14/11/21 14:30 Sporting Kampenhout A VC.Houtem-Oplinter A
1 14/11/21 15:00 VK.Linden A OHR.Huldenberg A
1 14/11/21 17:00 FC.Borght-Humbeek A VC.Bertem-Leefdaal A
1 14/11/21 17:00 BOKA United A VK.Liedekerke A
1 14/11/21 17:00 FC.Melsbroek A KFC Wambeek Ternat A
1 14/11/21 17:00 KV.Tervuren-Duisburg A KSC.Grimbergen A
1 20/11/21 19:30 VC.Houtem-Oplinter A VK.Linden A
1 20/11/21 20:00 OHR.Huldenberg A FC.Borght-Humbeek A
1 20/11/21 20:00 HO.Bierbeek A HO.Veltem A
1 21/11/21 14:30 KSC.Grimbergen A SC.Aarschot A
1 21/11/21 14:30 KFC Wambeek Ternat A KV.Tervuren-Duisburg A
1 21/11/21 14:30 VK.Liedekerke A FC.Melsbroek A
1 21/11/21 15:00 VC.Bertem-Leefdaal A BOKA United A
1 21/11/21 15:00 SC.Out-Hoegaarden A Sporting Kampenhout A
1 28/11/21 14:30 FC.Borght-Humbeek A VC.Houtem-Oplinter A
1 28/11/21 14:30 BOKA United A OHR.Huldenberg A
1 28/11/21 14:30 FC.Melsbroek A VC.Bertem-Leefdaal A
1 28/11/21 14:30 KV.Tervuren-Duisburg A VK.Liedekerke A
1 28/11/21 14:30 SC.Aarschot A KFC Wambeek Ternat A
1 28/11/21 14:30 HO.Veltem A KSC.Grimbergen A
1 28/11/21 14:30 Sporting Kampenhout A VK.Linden A
1 28/11/21 15:00 SC.Out-Hoegaarden A HO.Bierbeek A
1 4/12/21 19:30 VC.Houtem-Oplinter A BOKA United A
1 4/12/21 20:00 OHR.Huldenberg A FC.Melsbroek A
1 4/12/21 20:00 VK.Linden A FC.Borght-Humbeek A
1 5/12/21 14:30 KSC.Grimbergen A SC.Out-Hoegaarden A
1 5/12/21 14:30 KFC Wambeek Ternat A HO.Veltem A
1 5/12/21 14:30 VK.Liedekerke A SC.Aarschot A
1 5/12/21 14:30 Sporting Kampenhout A HO.Bierbeek A
1 5/12/21 15:00 VC.Bertem-Leefdaal A KV.Tervuren-Duisburg A
1 11/12/21 20:00 HO.Bierbeek A KSC.Grimbergen A
1 12/12/21 14:30 FC.Borght-Humbeek A Sporting Kampenhout A
1 12/12/21 14:30 BOKA United A VK.Linden A
1 12/12/21 14:30 FC.Melsbroek A VC.Houtem-Oplinter A
1 12/12/21 14:30 KV.Tervuren-Duisburg A OHR.Huldenberg A
1 12/12/21 14:30 SC.Aarschot A VC.Bertem-Leefdaal A
1 12/12/21 14:30 HO.Veltem A VK.Liedekerke A
1 12/12/21 15:00 SC.Out-Hoegaarden A KFC Wambeek Ternat A
1 18/12/21 20:00 HO.Bierbeek A KFC Wambeek Ternat A
1 19/12/21 14:30 BOKA United A FC.Borght-Humbeek A
1 19/12/21 14:30 HO.Veltem A VC.Bertem-Leefdaal A
1 19/12/21 14:30 SC.Aarschot A OHR.Huldenberg A
1 19/12/21 14:30 KV.Tervuren-Duisburg A VC.Houtem-Oplinter A
1 19/12/21 14:30 FC.Melsbroek A VK.Linden A
1 19/12/21 14:30 KSC.Grimbergen A Sporting Kampenhout A
1 19/12/21 15:00 SC.Out-Hoegaarden A VK.Liedekerke A
WINTERSTOP
1 15/01/22 19:30 VC.Houtem-Oplinter A SC.Aarschot A
1 15/01/22 20:00 VK.Linden A KV.Tervuren-Duisburg A
1 15/01/22 20:00 OHR.Huldenberg A HO.Veltem A
1 16/01/22 14:30 KFC Wambeek Ternat A KSC.Grimbergen A
1 16/01/22 14:30 Sporting Kampenhout A BOKA United A
1 16/01/22 14:30 FC.Borght-Humbeek A FC.Melsbroek A
1 16/01/22 14:30 VK.Liedekerke A HO.Bierbeek A
1 16/01/22 15:00 VC.Bertem-Leefdaal A SC.Out-Hoegaarden A
1 22/01/22 20:00 HO.Bierbeek A VC.Bertem-Leefdaal A
1 23/01/22 14:30 KV.Tervuren-Duisburg A FC.Borght-Humbeek A
1 23/01/22 14:30 FC.Melsbroek A BOKA United A
1 23/01/22 14:30 KSC.Grimbergen A VK.Liedekerke A
1 23/01/22 14:30 HO.Veltem A VC.Houtem-Oplinter A
1 23/01/22 14:30 SC.Aarschot A VK.Linden A
1 23/01/22 14:30 KFC Wambeek Ternat A Sporting Kampenhout A
1 23/01/22 15:00 SC.Out-Hoegaarden A OHR.Huldenberg A
1 29/01/22 19:30 VC.Houtem-Oplinter A SC.Out-Hoegaarden A
1 29/01/22 20:00 VK.Linden A HO.Veltem A
1 29/01/22 20:00 OHR.Huldenberg A HO.Bierbeek A
1 30/01/22 14:30 VK.Liedekerke A KFC Wambeek Ternat A
1 30/01/22 14:30 Sporting Kampenhout A FC.Melsbroek A
1 30/01/22 14:30 BOKA United A KV.Tervuren-Duisburg A
1 30/01/22 14:30 FC.Borght-Humbeek A SC.Aarschot A
1 30/01/22 15:00 VC.Bertem-Leefdaal A KSC.Grimbergen A
1 6/02/22 15:00 HO.Veltem A FC.Borght-Humbeek A
1 6/02/22 15:00 SC.Aarschot A BOKA United A
1 6/02/22 15:00 KV.Tervuren-Duisburg A FC.Melsbroek A
1 6/02/22 15:00 KFC Wambeek Ternat A VC.Bertem-Leefdaal A
1 6/02/22 15:00 KSC.Grimbergen A OHR.Huldenberg A
1 6/02/22 15:00 HO.Bierbeek A VC.Houtem-Oplinter A
1 6/02/22 15:00 SC.Out-Hoegaarden A VK.Linden A
1 6/02/22 15:00 VK.Liedekerke A Sporting Kampenhout A
1 12/02/22 19:30 VC.Houtem-Oplinter A KSC.Grimbergen A
1 12/02/22 20:00 OHR.Huldenberg A KFC Wambeek Ternat A
1 12/02/22 20:00 VK.Linden A HO.Bierbeek A
1 13/02/22 15:00 VC.Bertem-Leefdaal A VK.Liedekerke A
1 13/02/22 15:00 Sporting Kampenhout A KV.Tervuren-Duisburg A
1 13/02/22 15:00 FC.Melsbroek A SC.Aarschot A
1 13/02/22 15:00 BOKA United A HO.Veltem A
1 13/02/22 15:00 FC.Borght-Humbeek A SC.Out-Hoegaarden A
1 19/02/22 20:00 HO.Bierbeek A FC.Borght-Humbeek A
1 20/02/22 14:30 HO.Veltem A FC.Melsbroek A
1 20/02/22 15:00 SC.Out-Hoegaarden A BOKA United A
1 20/02/22 15:00 SC.Aarschot A KV.Tervuren-Duisburg A
1 20/02/22 15:00 VK.Liedekerke A OHR.Huldenberg A
1 20/02/22 15:00 KFC Wambeek Ternat A VC.Houtem-Oplinter A
1 20/02/22 15:00 KSC.Grimbergen A VK.Linden A
1 20/02/22 15:00 VC.Bertem-Leefdaal A Sporting Kampenhout A
1 5/03/22 19:30 VC.Houtem-Oplinter A VK.Liedekerke A
1 5/03/22 20:00 VK.Linden A KFC Wambeek Ternat A
1 5/03/22 20:00 OHR.Huldenberg A VC.Bertem-Leefdaal A
1 6/03/22 14:30 KV.Tervuren-Duisburg A HO.Veltem A
1 6/03/22 15:00 FC.Borght-Humbeek A KSC.Grimbergen A
1 6/03/22 15:00 Sporting Kampenhout A SC.Aarschot A
1 6/03/22 15:00 FC.Melsbroek A SC.Out-Hoegaarden A
1 6/03/22 15:00 BOKA United A HO.Bierbeek A
1 12/03/22 20:00 HO.Bierbeek A FC.Melsbroek A
1 12/03/22 20:00 OHR.Huldenberg A Sporting Kampenhout A
1 13/03/22 14:30 HO.Veltem A SC.Aarschot A
1 13/03/22 15:00 KFC Wambeek Ternat A FC.Borght-Humbeek A
1 13/03/22 15:00 KSC.Grimbergen A BOKA United A
1 13/03/22 15:00 SC.Out-Hoegaarden A KV.Tervuren-Duisburg A
1 13/03/22 15:00 VC.Bertem-Leefdaal A VC.Houtem-Oplinter A
1 13/03/22 15:00 VK.Liedekerke A VK.Linden A
1 19/03/22 19:30 VC.Houtem-Oplinter A OHR.Huldenberg A
1 19/03/22 20:00 VK.Linden A VC.Bertem-Leefdaal A
1 20/03/22 14:30 KV.Tervuren-Duisburg A HO.Bierbeek A
1 20/03/22 15:00 FC.Melsbroek A KSC.Grimbergen A
1 20/03/22 15:00 BOKA United A KFC Wambeek Ternat A
1 20/03/22 15:00 FC.Borght-Humbeek A VK.Liedekerke A
1 20/03/22 15:00 Sporting Kampenhout A HO.Veltem A
1 20/03/22 15:00 SC.Aarschot A SC.Out-Hoegaarden A
1 26/03/22 19:30 VC.Houtem-Oplinter A Sporting Kampenhout A
1 26/03/22 20:00 HO.Bierbeek A SC.Aarschot A
1 26/03/22 20:00 OHR.Huldenberg A VK.Linden A
1 27/03/22 15:00 VC.Bertem-Leefdaal A FC.Borght-Humbeek A
1 27/03/22 15:00 VK.Liedekerke A BOKA United A
1 27/03/22 15:00 KFC Wambeek Ternat A FC.Melsbroek A
1 27/03/22 15:00 KSC.Grimbergen A KV.Tervuren-Duisburg A
1 27/03/22 15:00 SC.Out-Hoegaarden A HO.Veltem A
1 2/04/22 20:00 VK.Linden A VC.Houtem-Oplinter A
1 3/04/22 14:30 KV.Tervuren-Duisburg A KFC Wambeek Ternat A
1 3/04/22 14:30 HO.Veltem A HO.Bierbeek A
1 3/04/22 15:00 SC.Aarschot A KSC.Grimbergen A
1 3/04/22 15:00 FC.Melsbroek A VK.Liedekerke A
1 3/04/22 15:00 BOKA United A VC.Bertem-Leefdaal A
1 3/04/22 15:00 FC.Borght-Humbeek A OHR.Huldenberg A
1 3/04/22 15:00 Sporting Kampenhout A SC.Out-Hoegaarden A
1 9/04/22 19:30 VC.Houtem-Oplinter A FC.Borght-Humbeek A
1 9/04/22 20:00 OHR.Huldenberg A BOKA United A
1 9/04/22 20:00 HO.Bierbeek A SC.Out-Hoegaarden A
1 9/04/22 20:00 VK.Linden A Sporting Kampenhout A
1 10/04/22 15:00 VC.Bertem-Leefdaal A FC.Melsbroek A
1 10/04/22 15:00 VK.Liedekerke A KV.Tervuren-Duisburg A
1 10/04/22 15:00 KFC Wambeek Ternat A SC.Aarschot A
1 10/04/22 15:00 KSC.Grimbergen A HO.Veltem A
1 24/04/22 15:00 SC.Out-Hoegaarden A KSC.Grimbergen A
1 24/04/22 15:00 HO.Veltem A KFC Wambeek Ternat A
1 24/04/22 15:00 SC.Aarschot A VK.Liedekerke A
1 24/04/22 15:00 KV.Tervuren-Duisburg A VC.Bertem-Leefdaal A
1 24/04/22 15:00 FC.Melsbroek A OHR.Huldenberg A
1 24/04/22 15:00 BOKA United A VC.Houtem-Oplinter A
1 24/04/22 15:00 FC.Borght-Humbeek A VK.Linden A
1 24/04/22 15:00 HO.Bierbeek A Sporting Kampenhout A
1 1/05/22 15:00 Sporting Kampenhout A FC.Borght-Humbeek A
1 1/05/22 15:00 VK.Linden A BOKA United A
1 1/05/22 15:00 VC.Houtem-Oplinter A FC.Melsbroek A
1 1/05/22 15:00 OHR.Huldenberg A KV.Tervuren-Duisburg A
1 1/05/22 15:00 VC.Bertem-Leefdaal A SC.Aarschot A
1 1/05/22 15:00 VK.Liedekerke A HO.Veltem A
1 1/05/22 15:00 KFC Wambeek Ternat A SC.Out-Hoegaarden A
1 1/05/22 15:00 KSC.Grimbergen A HO.Bierbeek A

Tweede provinciale A

2A 4/09/21 19:30 K.St.Haasrode A KVC.Haacht A
2A 4/09/21 19:45 KFC.Herent A Tielt-Winge 3000 A
2A 4/09/21 20:00 VK.Holsbeek A FC.Perk A
2A 4/09/21 20:15 Sp.Rotselaar A FC.Averbode-Okselaar A
2A 5/09/21 15:00 KFC.Baal A ERC.Hoeilaart A
2A 5/09/21 15:00 SK.Nossegem RC.Butsel A
2A 5/09/21 15:00 FC.Geetbets SNA.Keiberg A
2A 5/09/21 15:00 KCVV.Elewijt A KVC.Kessel-Lo 2000 A
2A 11/09/21 20:00 SNA.Keiberg A KFC.Herent A
2A 11/09/21 20:15 Tielt-Winge 3000 A KCVV.Elewijt A
2A 11/09/21 20:15 KVC.Kessel-Lo 2000 A K.St.Haasrode A
2A 12/09/21 15:00 FC.Perk A FC.Geetbets
2A 12/09/21 15:00 KVC.Haacht A KFC.Baal A
2A 12/09/21 15:00 ERC.Hoeilaart A Sp.Rotselaar A
2A 12/09/21 15:00 FC.Averbode-Okselaar A SK.Nossegem
2A 12/09/21 15:00 RC.Butsel A VK.Holsbeek A

ERC Hoeilaart en Sportief Rotselaar voor de aftrap
Net zoals vorig seizoen komen ERC Hoeilaart en Sportief Rotselaar elkaar al snel tegen

2A 18/09/21 19:45 KFC.Herent A FC.Perk A
2A 18/09/21 20:00 VK.Holsbeek A FC.Averbode-Okselaar A
2A 18/09/21 20:15 Tielt-Winge 3000 A SNA.Keiberg A
2A 18/09/21 20:15 Sp.Rotselaar A KVC.Haacht A
2A 19/09/21 15:00 KFC.Baal A KVC.Kessel-Lo 2000 A
2A 19/09/21 15:00 SK.Nossegem ERC.Hoeilaart A
2A 19/09/21 15:00 FC.Geetbets RC.Butsel A
2A 19/09/21 15:00 KCVV.Elewijt A K.St.Haasrode A
2A 25/09/21 19:30 K.St.Haasrode A KFC.Baal A
2A 25/09/21 20:00 SNA.Keiberg A KCVV.Elewijt A
2A 25/09/21 20:15 KVC.Kessel-Lo 2000 A Sp.Rotselaar A
2A 26/09/21 15:00 FC.Perk A Tielt-Winge 3000 A
2A 26/09/21 15:00 RC.Butsel A KFC.Herent A
2A 26/09/21 15:00 FC.Averbode-Okselaar A FC.Geetbets
2A 26/09/21 15:00 ERC.Hoeilaart A VK.Holsbeek A
2A 26/09/21 15:00 KVC.Haacht A SK.Nossegem
2A 2/10/21 19:45 KFC.Herent A FC.Averbode-Okselaar A
2A 2/10/21 20:00 SNA.Keiberg A FC.Perk A
2A 2/10/21 20:00 VK.Holsbeek A KVC.Haacht A
2A 2/10/21 20:15 Tielt-Winge 3000 A RC.Butsel A
2A 2/10/21 20:15 Sp.Rotselaar A K.St.Haasrode A
2A 3/10/21 15:00 SK.Nossegem KVC.Kessel-Lo 2000 A
2A 3/10/21 15:00 FC.Geetbets ERC.Hoeilaart A
2A 3/10/21 15:00 KCVV.Elewijt A KFC.Baal A
2A 9/10/21 19:30 K.St.Haasrode A SK.Nossegem
2A 9/10/21 20:15 KVC.Kessel-Lo 2000 A VK.Holsbeek A
2A 10/10/21 15:00 KFC.Baal A Sp.Rotselaar A
2A 10/10/21 15:00 FC.Perk A KCVV.Elewijt A
2A 10/10/21 15:00 RC.Butsel A SNA.Keiberg A
2A 10/10/21 15:00 FC.Averbode-Okselaar A Tielt-Winge 3000 A
2A 10/10/21 15:00 ERC.Hoeilaart A KFC.Herent A
2A 10/10/21 15:00 KVC.Haacht A FC.Geetbets
2A 16/10/21 19:45 KFC.Herent A KVC.Haacht A
2A 16/10/21 20:00 SNA.Keiberg A FC.Averbode-Okselaar A
2A 16/10/21 20:00 VK.Holsbeek A K.St.Haasrode A
2A 16/10/21 20:15 Tielt-Winge 3000 A ERC.Hoeilaart A
2A 17/10/21 15:00 FC.Perk A RC.Butsel A
2A 17/10/21 15:00 SK.Nossegem KFC.Baal A
2A 17/10/21 15:00 FC.Geetbets KVC.Kessel-Lo 2000 A
2A 17/10/21 15:00 KCVV.Elewijt A Sp.Rotselaar A
2A 23/10/21 19:30 K.St.Haasrode A FC.Geetbets
2A 23/10/21 20:15 KVC.Kessel-Lo 2000 A KFC.Herent A
2A 23/10/21 20:15 Sp.Rotselaar A SK.Nossegem
2A 24/10/21 15:00 KFC.Baal A VK.Holsbeek A
2A 24/10/21 15:00 RC.Butsel A KCVV.Elewijt A
2A 24/10/21 15:00 FC.Averbode-Okselaar A FC.Perk A
2A 24/10/21 15:00 ERC.Hoeilaart A SNA.Keiberg A
2A 24/10/21 15:00 KVC.Haacht A Tielt-Winge 3000 A
2A 30/10/21 19:45 KFC.Herent A K.St.Haasrode A
2A 30/10/21 20:00 SNA.Keiberg A KVC.Haacht A
2A 30/10/21 20:00 VK.Holsbeek A Sp.Rotselaar A
2A 30/10/21 20:15 Tielt-Winge 3000 A KVC.Kessel-Lo 2000 A
2A 31/10/21 15:00 FC.Perk A ERC.Hoeilaart A
2A 31/10/21 15:00 RC.Butsel A FC.Averbode-Okselaar A
2A 31/10/21 15:00 FC.Geetbets KFC.Baal A
2A 31/10/21 15:00 KCVV.Elewijt A SK.Nossegem
2A 6/11/21 19:30 K.St.Haasrode A Tielt-Winge 3000 A
2A 6/11/21 20:15 KVC.Kessel-Lo 2000 A SNA.Keiberg A
2A 6/11/21 20:15 Sp.Rotselaar A FC.Geetbets
2A 7/11/21 14:30 KFC.Baal A KFC.Herent A
2A 7/11/21 14:30 SK.Nossegem VK.Holsbeek A
2A 7/11/21 14:30 FC.Averbode-Okselaar A KCVV.Elewijt A
2A 7/11/21 14:30 KVC.Haacht A FC.Perk A
2A 7/11/21 15:00 ERC.Hoeilaart A RC.Butsel A
2A 14/11/21 14:30 RC.Butsel A KVC.Haacht A
2A 14/11/21 14:30 FC.Averbode-Okselaar A ERC.Hoeilaart A
2A 14/11/21 14:30 FC.Geetbets SK.Nossegem
2A 14/11/21 14:30 KCVV.Elewijt A VK.Holsbeek A
2A 14/11/21 15:00 KFC.Herent A Sp.Rotselaar A
2A 14/11/21 15:00 SNA.Keiberg A K.St.Haasrode A
2A 14/11/21 15:00 FC.Perk A KVC.Kessel-Lo 2000 A
2A 14/11/21 17:00 Tielt-Winge 3000 A KFC.Baal A
2A 20/11/21 19:30 K.St.Haasrode A FC.Perk A
2A 20/11/21 20:00 VK.Holsbeek A FC.Geetbets
2A 20/11/21 20:15 KVC.Kessel-Lo 2000 A RC.Butsel A
2A 20/11/21 20:15 Sp.Rotselaar A Tielt-Winge 3000 A
2A 21/11/21 14:30 KFC.Baal A SNA.Keiberg A
2A 21/11/21 14:30 SK.Nossegem KFC.Herent A
2A 21/11/21 14:30 KVC.Haacht A FC.Averbode-Okselaar A
2A 21/11/21 15:00 ERC.Hoeilaart A KCVV.Elewijt A
2A 27/11/21 19:45 KFC.Herent A VK.Holsbeek A
2A 27/11/21 20:00 SNA.Keiberg A Sp.Rotselaar A
2A 27/11/21 20:15 Tielt-Winge 3000 A SK.Nossegem
2A 28/11/21 14:30 RC.Butsel A K.St.Haasrode A
2A 28/11/21 14:30 FC.Averbode-Okselaar A KVC.Kessel-Lo 2000 A
2A 28/11/21 14:30 KCVV.Elewijt A FC.Geetbets
2A 28/11/21 15:00 FC.Perk A KFC.Baal A
2A 28/11/21 15:00 ERC.Hoeilaart A KVC.Haacht A
2A 4/12/21 19:30 K.St.Haasrode A FC.Averbode-Okselaar A
2A 4/12/21 20:00 VK.Holsbeek A Tielt-Winge 3000 A
2A 4/12/21 20:15 KVC.Kessel-Lo 2000 A ERC.Hoeilaart A
2A 4/12/21 20:15 Sp.Rotselaar A FC.Perk A
2A 5/12/21 14:30 KFC.Baal A RC.Butsel A
2A 5/12/21 14:30 SK.Nossegem SNA.Keiberg A
2A 5/12/21 14:30 FC.Geetbets KFC.Herent A
2A 5/12/21 14:30 KCVV.Elewijt A KVC.Haacht A
2A 11/12/21 19:45 KFC.Herent A KCVV.Elewijt A
2A 11/12/21 20:00 SNA.Keiberg A VK.Holsbeek A
2A 11/12/21 20:15 Tielt-Winge 3000 A FC.Geetbets
2A 12/12/21 14:30 RC.Butsel A Sp.Rotselaar A
2A 12/12/21 14:30 FC.Averbode-Okselaar A KFC.Baal A
2A 12/12/21 14:30 KVC.Haacht A KVC.Kessel-Lo 2000 A
2A 12/12/21 15:00 FC.Perk A SK.Nossegem
2A 12/12/21 15:00 ERC.Hoeilaart A K.St.Haasrode A
2A 18/12/21 20:00 SNA.Keiberg A FC.Geetbets
2A 18/12/21 20:15 Tielt-Winge 3000 A KFC.Herent A
2A 18/12/21 20:15 KVC.Kessel-Lo 2000 A KCVV.Elewijt A
2A 19/12/21 14:30 KVC.Haacht A K.St.Haasrode A
2A 19/12/21 14:30 FC.Averbode-Okselaar A Sp.Rotselaar A
2A 19/12/21 14:30 RC.Butsel A SK.Nossegem
2A 19/12/21 15:00 ERC.Hoeilaart A KFC.Baal A
2A 19/12/21 15:00 FC.Perk A VK.Holsbeek A
WINTERSTOP
2A 15/01/22 19:30 K.St.Haasrode A KVC.Kessel-Lo 2000 A
2A 15/01/22 19:45 KFC.Herent A SNA.Keiberg A
2A 15/01/22 20:00 VK.Holsbeek A RC.Butsel A
2A 15/01/22 20:15 Sp.Rotselaar A ERC.Hoeilaart A
2A 16/01/22 14:30 KCVV.Elewijt A Tielt-Winge 3000 A
2A 16/01/22 14:30 FC.Geetbets FC.Perk A
2A 16/01/22 14:30 SK.Nossegem FC.Averbode-Okselaar A
2A 16/01/22 14:30 KFC.Baal A KVC.Haacht A
2A 22/01/22 19:30 K.St.Haasrode A KCVV.Elewijt A
2A 22/01/22 20:00 SNA.Keiberg A Tielt-Winge 3000 A
2A 22/01/22 20:15 KVC.Kessel-Lo 2000 A KFC.Baal A
2A 23/01/22 14:30 KVC.Haacht A Sp.Rotselaar A
2A 23/01/22 14:30 FC.Averbode-Okselaar A VK.Holsbeek A
2A 23/01/22 14:30 RC.Butsel A FC.Geetbets
2A 23/01/22 15:00 FC.Perk A KFC.Herent A
2A 23/01/22 15:00 ERC.Hoeilaart A SK.Nossegem
2A 29/01/22 19:45 KFC.Herent A RC.Butsel A
2A 29/01/22 20:00 VK.Holsbeek A ERC.Hoeilaart A
2A 29/01/22 20:15 Sp.Rotselaar A KVC.Kessel-Lo 2000 A
2A 29/01/22 20:15 Tielt-Winge 3000 A FC.Perk A
2A 30/01/22 14:30 KFC.Baal A K.St.Haasrode A
2A 30/01/22 14:30 KCVV.Elewijt A SNA.Keiberg A
2A 30/01/22 14:30 FC.Geetbets FC.Averbode-Okselaar A
2A 30/01/22 14:30 SK.Nossegem KVC.Haacht A
2A 5/02/22 19:30 K.St.Haasrode A Sp.Rotselaar A
2A 5/02/22 20:15 KVC.Kessel-Lo 2000 A SK.Nossegem
2A 6/02/22 15:00 FC.Averbode-Okselaar A KFC.Herent A
2A 6/02/22 15:00 RC.Butsel A Tielt-Winge 3000 A
2A 6/02/22 15:00 FC.Perk A SNA.Keiberg A
2A 6/02/22 15:00 KVC.Haacht A VK.Holsbeek A
2A 6/02/22 15:00 ERC.Hoeilaart A FC.Geetbets
2A 6/02/22 15:00 KFC.Baal A KCVV.Elewijt A
2A 12/02/22 19:45 KFC.Herent A ERC.Hoeilaart A
2A 12/02/22 20:00 VK.Holsbeek A KVC.Kessel-Lo 2000 A
2A 12/02/22 20:00 SNA.Keiberg A RC.Butsel A
2A 12/02/22 20:15 Sp.Rotselaar A KFC.Baal A
2A 12/02/22 20:15 Tielt-Winge 3000 A FC.Averbode-Okselaar A
2A 13/02/22 15:00 SK.Nossegem K.St.Haasrode A
2A 13/02/22 15:00 KCVV.Elewijt A FC.Perk A
2A 13/02/22 15:00 FC.Geetbets KVC.Haacht A
2A 19/02/22 19:30 K.St.Haasrode A VK.Holsbeek A
2A 19/02/22 20:15 KVC.Kessel-Lo 2000 A FC.Geetbets
2A 19/02/22 20:15 Sp.Rotselaar A KCVV.Elewijt A
2A 20/02/22 15:00 KVC.Haacht A KFC.Herent A
2A 20/02/22 15:00 ERC.Hoeilaart A Tielt-Winge 3000 A
2A 20/02/22 15:00 FC.Averbode-Okselaar A SNA.Keiberg A
2A 20/02/22 15:00 RC.Butsel A FC.Perk A
2A 20/02/22 15:00 KFC.Baal A SK.Nossegem
2A 5/03/22 19:45 KFC.Herent A KVC.Kessel-Lo 2000 A
2A 5/03/22 20:00 VK.Holsbeek A KFC.Baal A
2A 5/03/22 20:00 SNA.Keiberg A ERC.Hoeilaart A
2A 5/03/22 20:15 Tielt-Winge 3000 A KVC.Haacht A
2A 6/03/22 15:00 FC.Geetbets K.St.Haasrode A
2A 6/03/22 15:00 SK.Nossegem Sp.Rotselaar A
2A 6/03/22 15:00 KCVV.Elewijt A RC.Butsel A
2A 6/03/22 15:00 FC.Perk A FC.Averbode-Okselaar A
2A 12/03/22 19:30 K.St.Haasrode A KFC.Herent A
2A 12/03/22 20:15 KVC.Kessel-Lo 2000 A Tielt-Winge 3000 A
2A 12/03/22 20:15 Sp.Rotselaar A VK.Holsbeek A
2A 13/03/22 15:00 KVC.Haacht A SNA.Keiberg A
2A 13/03/22 15:00 ERC.Hoeilaart A FC.Perk A
2A 13/03/22 15:00 FC.Averbode-Okselaar A RC.Butsel A
2A 13/03/22 15:00 KFC.Baal A FC.Geetbets
2A 13/03/22 15:00 SK.Nossegem KCVV.Elewijt A
2A 19/03/22 19:45 KFC.Herent A KFC.Baal A
2A 19/03/22 20:00 SNA.Keiberg A KVC.Kessel-Lo 2000 A
2A 19/03/22 20:00 VK.Holsbeek A SK.Nossegem
2A 19/03/22 20:15 Tielt-Winge 3000 A K.St.Haasrode A
2A 20/03/22 15:00 FC.Geetbets Sp.Rotselaar A
2A 20/03/22 15:00 KCVV.Elewijt A FC.Averbode-Okselaar A
2A 20/03/22 15:00 RC.Butsel A ERC.Hoeilaart A
2A 20/03/22 15:00 FC.Perk A KVC.Haacht A
2A 26/03/22 19:30 K.St.Haasrode A SNA.Keiberg A
2A 26/03/22 20:00 VK.Holsbeek A KCVV.Elewijt A
2A 26/03/22 20:15 Sp.Rotselaar A KFC.Herent A
2A 26/03/22 20:15 KVC.Kessel-Lo 2000 A FC.Perk A
2A 27/03/22 15:00 KFC.Baal A Tielt-Winge 3000 A
2A 27/03/22 15:00 KVC.Haacht A RC.Butsel A
2A 27/03/22 15:00 ERC.Hoeilaart A FC.Averbode-Okselaar A
2A 27/03/22 15:00 SK.Nossegem FC.Geetbets
2A 2/04/22 19:45 KFC.Herent A SK.Nossegem
2A 2/04/22 20:00 SNA.Keiberg A KFC.Baal A
2A 2/04/22 20:15 Tielt-Winge 3000 A Sp.Rotselaar A
2A 3/04/22 15:00 RC.Butsel A KVC.Kessel-Lo 2000 A
2A 3/04/22 15:00 FC.Perk A K.St.Haasrode A
2A 3/04/22 15:00 FC.Geetbets VK.Holsbeek A
2A 3/04/22 15:00 KCVV.Elewijt A ERC.Hoeilaart A
2A 3/04/22 15:00 FC.Averbode-Okselaar A KVC.Haacht A
2A 9/04/22 19:30 K.St.Haasrode A RC.Butsel A
2A 9/04/22 20:00 VK.Holsbeek A KFC.Herent A
2A 9/04/22 20:15 Sp.Rotselaar A SNA.Keiberg A
2A 9/04/22 20:15 KVC.Kessel-Lo 2000 A FC.Averbode-Okselaar A
2A 10/04/22 15:00 SK.Nossegem Tielt-Winge 3000 A
2A 10/04/22 15:00 KFC.Baal A FC.Perk A
2A 10/04/22 15:00 KVC.Haacht A ERC.Hoeilaart A
2A 10/04/22 15:00 FC.Geetbets KCVV.Elewijt A
2A 24/04/22 15:00 ERC.Hoeilaart A KVC.Kessel-Lo 2000 A
2A 24/04/22 15:00 FC.Averbode-Okselaar A K.St.Haasrode A
2A 24/04/22 15:00 RC.Butsel A KFC.Baal A
2A 24/04/22 15:00 FC.Perk A Sp.Rotselaar A
2A 24/04/22 15:00 SNA.Keiberg A SK.Nossegem
2A 24/04/22 15:00 Tielt-Winge 3000 A VK.Holsbeek A
2A 24/04/22 15:00 KFC.Herent A FC.Geetbets
2A 24/04/22 15:00 KVC.Haacht A KCVV.Elewijt A
2A 1/05/22 15:00 KCVV.Elewijt A KFC.Herent A
2A 1/05/22 15:00 FC.Geetbets Tielt-Winge 3000 A
2A 1/05/22 15:00 VK.Holsbeek A SNA.Keiberg A
2A 1/05/22 15:00 SK.Nossegem FC.Perk A
2A 1/05/22 15:00 Sp.Rotselaar A RC.Butsel A
2A 1/05/22 15:00 KFC.Baal A FC.Averbode-Okselaar A
2A 1/05/22 15:00 K.St.Haasrode A ERC.Hoeilaart A
2A 1/05/22 15:00 KVC.Kessel-Lo 2000 A KVC.Haacht A

Tweede provinciale B

2B 4/09/21 20:00 K.Eur.90 Kraainem A KCS.Machelen A
2B 5/09/21 15:00 FC.Galmaarden A KVK.Wemmel A
2B 5/09/21 15:00 KFC.Meise A FC.Herne A
2B 5/09/21 15:00 Leeuw Brucom A VV.Kester-Gooik A
2B 5/09/21 15:00 KFC.Lennik KV.Woluwe-Zaventem A
2B 5/09/21 15:00 Eendr.Mazenzele Opwijk A FC.Schepdaal A
2B 5/09/21 15:00 KHO.Huizingen A L.Teralfene A
2B 5/09/21 15:00 Asse-Zellik 2002 A VC.Groot-Dilbeek A
2B 11/09/21 19:30 VV.Kester-Gooik A KFC.Lennik
2B 11/09/21 20:00 VC.Groot-Dilbeek A FC.Galmaarden A
2B 11/09/21 20:00 KVK.Wemmel A K.Eur.90 Kraainem A
2B 12/09/21 15:00 KCS.Machelen A KFC.Meise A
2B 12/09/21 15:00 L.Teralfene A Asse-Zellik 2002 A
2B 12/09/21 15:00 FC.Herne A Leeuw Brucom A
2B 12/09/21 15:00 KV.Woluwe-Zaventem A Eendr.Mazenzele Opwijk A
2B 12/09/21 15:00 FC.Schepdaal A KHO.Huizingen A
2B 18/09/21 20:00 KVK.Wemmel A VC.Groot-Dilbeek A
2B 18/09/21 20:00 K.Eur.90 Kraainem A KFC.Meise A
2B 19/09/21 15:00 FC.Galmaarden A L.Teralfene A
2B 19/09/21 15:00 Leeuw Brucom A KCS.Machelen A
2B 19/09/21 15:00 KFC.Lennik FC.Herne A
2B 19/09/21 15:00 Eendr.Mazenzele Opwijk A VV.Kester-Gooik A
2B 19/09/21 15:00 KHO.Huizingen A KV.Woluwe-Zaventem A
2B 19/09/21 15:00 Asse-Zellik 2002 A FC.Schepdaal A
2B 25/09/21 19:30 VV.Kester-Gooik A KHO.Huizingen A
2B 25/09/21 20:00 VC.Groot-Dilbeek A K.Eur.90 Kraainem A
2B 26/09/21 15:00 KCS.Machelen A KFC.Lennik
2B 26/09/21 15:00 KFC.Meise A Leeuw Brucom A
2B 26/09/21 15:00 L.Teralfene A KVK.Wemmel A
2B 26/09/21 15:00 FC.Schepdaal A FC.Galmaarden A
2B 26/09/21 15:00 KV.Woluwe-Zaventem A Asse-Zellik 2002 A
2B 26/09/21 15:00 FC.Herne A Eendr.Mazenzele Opwijk A
2B 2/10/21 20:00 KVK.Wemmel A FC.Schepdaal A
2B 2/10/21 20:00 VC.Groot-Dilbeek A L.Teralfene A
2B 2/10/21 20:00 K.Eur.90 Kraainem A Leeuw Brucom A
2B 3/10/21 15:00 FC.Galmaarden A KV.Woluwe-Zaventem A
2B 3/10/21 15:00 KFC.Lennik KFC.Meise A
2B 3/10/21 15:00 Eendr.Mazenzele Opwijk A KCS.Machelen A
2B 3/10/21 15:00 KHO.Huizingen A FC.Herne A
2B 3/10/21 15:00 Asse-Zellik 2002 A VV.Kester-Gooik A
2B 9/10/21 19:30 VV.Kester-Gooik A FC.Galmaarden A
2B 10/10/21 15:00 KCS.Machelen A KHO.Huizingen A
2B 10/10/21 15:00 KFC.Meise A Eendr.Mazenzele Opwijk A
2B 10/10/21 15:00 Leeuw Brucom A KFC.Lennik
2B 10/10/21 15:00 L.Teralfene A K.Eur.90 Kraainem A
2B 10/10/21 15:00 FC.Schepdaal A VC.Groot-Dilbeek A
2B 10/10/21 15:00 KV.Woluwe-Zaventem A KVK.Wemmel A
2B 10/10/21 15:00 FC.Herne A Asse-Zellik 2002 A
2B 16/10/21 20:00 KVK.Wemmel A VV.Kester-Gooik A
2B 16/10/21 20:00 VC.Groot-Dilbeek A KV.Woluwe-Zaventem A
2B 16/10/21 20:00 K.Eur.90 Kraainem A KFC.Lennik
2B 17/10/21 15:00 FC.Galmaarden A FC.Herne A
2B 17/10/21 15:00 L.Teralfene A FC.Schepdaal A
2B 17/10/21 15:00 Eendr.Mazenzele Opwijk A Leeuw Brucom A
2B 17/10/21 15:00 KHO.Huizingen A KFC.Meise A
2B 17/10/21 15:00 Asse-Zellik 2002 A KCS.Machelen A
2B 23/10/21 19:30 VV.Kester-Gooik A VC.Groot-Dilbeek A
2B 24/10/21 15:00 KCS.Machelen A FC.Galmaarden A
2B 24/10/21 15:00 KFC.Meise A Asse-Zellik 2002 A
2B 24/10/21 15:00 Leeuw Brucom A KHO.Huizingen A
2B 24/10/21 15:00 KFC.Lennik Eendr.Mazenzele Opwijk A
2B 24/10/21 15:00 FC.Schepdaal A K.Eur.90 Kraainem A
2B 24/10/21 15:00 KV.Woluwe-Zaventem A L.Teralfene A
2B 24/10/21 15:00 FC.Herne A KVK.Wemmel A
2B 30/10/21 20:00 KVK.Wemmel A KCS.Machelen A
2B 30/10/21 20:00 VC.Groot-Dilbeek A FC.Herne A
2B 30/10/21 20:00 K.Eur.90 Kraainem A Eendr.Mazenzele Opwijk A
2B 31/10/21 15:00 FC.Galmaarden A KFC.Meise A
2B 31/10/21 15:00 L.Teralfene A VV.Kester-Gooik A
2B 31/10/21 15:00 FC.Schepdaal A KV.Woluwe-Zaventem A
2B 31/10/21 15:00 KHO.Huizingen A KFC.Lennik
2B 31/10/21 15:00 Asse-Zellik 2002 A Leeuw Brucom A
2B 6/11/21 19:30 VV.Kester-Gooik A FC.Schepdaal A
2B 7/11/21 14:30 KFC.Meise A KVK.Wemmel A
2B 7/11/21 14:30 Leeuw Brucom A FC.Galmaarden A
2B 7/11/21 14:30 KFC.Lennik Asse-Zellik 2002 A
2B 7/11/21 14:30 Eendr.Mazenzele Opwijk A KHO.Huizingen A
2B 7/11/21 14:30 KV.Woluwe-Zaventem A K.Eur.90 Kraainem A
2B 7/11/21 15:00 KCS.Machelen A VC.Groot-Dilbeek A
2B 7/11/21 15:00 FC.Herne A L.Teralfene A
2B 14/11/21 14:30 FC.Galmaarden A KFC.Lennik
2B 14/11/21 14:30 Asse-Zellik 2002 A Eendr.Mazenzele Opwijk A
2B 14/11/21 15:00 KVK.Wemmel A Leeuw Brucom A
2B 14/11/21 15:00 VC.Groot-Dilbeek A KFC.Meise A
2B 14/11/21 15:00 L.Teralfene A KCS.Machelen A
2B 14/11/21 15:00 K.Eur.90 Kraainem A KHO.Huizingen A
2B 14/11/21 17:00 FC.Schepdaal A FC.Herne A
2B 14/11/21 17:00 KV.Woluwe-Zaventem A VV.Kester-Gooik A
2B 20/11/21 19:30 VV.Kester-Gooik A K.Eur.90 Kraainem A
2B 21/11/21 14:30 KFC.Meise A L.Teralfene A
2B 21/11/21 14:30 Leeuw Brucom A VC.Groot-Dilbeek A
2B 21/11/21 14:30 KFC.Lennik KVK.Wemmel A
2B 21/11/21 14:30 Eendr.Mazenzele Opwijk A FC.Galmaarden A
2B 21/11/21 14:30 KHO.Huizingen A Asse-Zellik 2002 A
2B 21/11/21 15:00 KCS.Machelen A FC.Schepdaal A
2B 21/11/21 15:00 FC.Herne A KV.Woluwe-Zaventem A
2B 27/11/21 19:30 VV.Kester-Gooik A FC.Herne A
2B 27/11/21 20:00 KVK.Wemmel A Eendr.Mazenzele Opwijk A
2B 27/11/21 20:00 VC.Groot-Dilbeek A KFC.Lennik
2B 27/11/21 20:00 K.Eur.90 Kraainem A Asse-Zellik 2002 A
2B 28/11/21 14:30 FC.Galmaarden A KHO.Huizingen A
2B 28/11/21 14:30 FC.Schepdaal A KFC.Meise A
2B 28/11/21 14:30 KV.Woluwe-Zaventem A KCS.Machelen A
2B 28/11/21 15:00 L.Teralfene A Leeuw Brucom A
2B 4/12/21 20:00 K.Eur.90 Kraainem A FC.Herne A
2B 5/12/21 14:30 KFC.Meise A KV.Woluwe-Zaventem A
2B 5/12/21 14:30 Leeuw Brucom A FC.Schepdaal A
2B 5/12/21 14:30 KFC.Lennik L.Teralfene A
2B 5/12/21 14:30 Eendr.Mazenzele Opwijk A VC.Groot-Dilbeek A
2B 5/12/21 14:30 KHO.Huizingen A KVK.Wemmel A
2B 5/12/21 14:30 Asse-Zellik 2002 A FC.Galmaarden A
2B 5/12/21 15:00 KCS.Machelen A VV.Kester-Gooik A
2B 11/12/21 19:30 VV.Kester-Gooik A KFC.Meise A
2B 11/12/21 20:00 KVK.Wemmel A Asse-Zellik 2002 A
2B 11/12/21 20:00 VC.Groot-Dilbeek A KHO.Huizingen A
2B 12/12/21 14:30 FC.Galmaarden A K.Eur.90 Kraainem A
2B 12/12/21 14:30 FC.Schepdaal A KFC.Lennik
2B 12/12/21 14:30 KV.Woluwe-Zaventem A Leeuw Brucom A
2B 12/12/21 15:00 L.Teralfene A Eendr.Mazenzele Opwijk A
2B 12/12/21 15:00 FC.Herne A KCS.Machelen A
2B 18/12/21 19:30 VV.Kester-Gooik A Leeuw Brucom A
2B 18/12/21 20:00 KVK.Wemmel A FC.Galmaarden A
2B 18/12/21 20:00 VC.Groot-Dilbeek A Asse-Zellik 2002 A
2B 19/12/21 14:30 KV.Woluwe-Zaventem A KFC.Lennik
2B 19/12/21 14:30 FC.Schepdaal A Eendr.Mazenzele Opwijk A
2B 19/12/21 15:00 FC.Herne A KFC.Meise A
2B 19/12/21 15:00 L.Teralfene A KHO.Huizingen A
2B 19/12/21 15:00 KCS.Machelen A K.Eur.90 Kraainem A
WINTERSTOP
2B 15/01/22 20:00 K.Eur.90 Kraainem A KVK.Wemmel A
2B 16/01/22 14:30 KFC.Meise A KCS.Machelen A
2B 16/01/22 14:30 FC.Galmaarden A VC.Groot-Dilbeek A
2B 16/01/22 14:30 Asse-Zellik 2002 A L.Teralfene A
2B 16/01/22 14:30 KHO.Huizingen A FC.Schepdaal A
2B 16/01/22 14:30 Eendr.Mazenzele Opwijk A KV.Woluwe-Zaventem A
2B 16/01/22 14:30 KFC.Lennik VV.Kester-Gooik A
2B 16/01/22 14:30 Leeuw Brucom A FC.Herne A
2B 22/01/22 19:30 VV.Kester-Gooik A Eendr.Mazenzele Opwijk A
2B 22/01/22 20:00 VC.Groot-Dilbeek A KVK.Wemmel A
2B 23/01/22 14:30 KV.Woluwe-Zaventem A KHO.Huizingen A
2B 23/01/22 14:30 FC.Schepdaal A Asse-Zellik 2002 A
2B 23/01/22 14:30 KFC.Meise A K.Eur.90 Kraainem A
2B 23/01/22 15:00 L.Teralfene A FC.Galmaarden A
2B 23/01/22 15:00 KCS.Machelen A Leeuw Brucom A
2B 23/01/22 15:00 FC.Herne A KFC.Lennik
2B 29/01/22 20:00 K.Eur.90 Kraainem A VC.Groot-Dilbeek A
2B 29/01/22 20:00 KVK.Wemmel A L.Teralfene A
2B 30/01/22 14:30 KFC.Lennik KCS.Machelen A
2B 30/01/22 14:30 Leeuw Brucom A KFC.Meise A
2B 30/01/22 14:30 FC.Galmaarden A FC.Schepdaal A
2B 30/01/22 14:30 Asse-Zellik 2002 A KV.Woluwe-Zaventem A
2B 30/01/22 14:30 KHO.Huizingen A VV.Kester-Gooik A
2B 30/01/22 14:30 Eendr.Mazenzele Opwijk A FC.Herne A
2B 5/02/22 19:30 VV.Kester-Gooik A Asse-Zellik 2002 A
2B 6/02/22 15:00 KV.Woluwe-Zaventem A FC.Galmaarden A
2B 6/02/22 15:00 FC.Schepdaal A KVK.Wemmel A
2B 6/02/22 15:00 L.Teralfene A VC.Groot-Dilbeek A
2B 6/02/22 15:00 KFC.Meise A KFC.Lennik
2B 6/02/22 15:00 KCS.Machelen A Eendr.Mazenzele Opwijk A
2B 6/02/22 15:00 FC.Herne A KHO.Huizingen A
2B 6/02/22 15:00 Leeuw Brucom A K.Eur.90 Kraainem A
2B 12/02/22 20:00 K.Eur.90 Kraainem A L.Teralfene A
2B 12/02/22 20:00 VC.Groot-Dilbeek A FC.Schepdaal A
2B 12/02/22 20:00 KVK.Wemmel A KV.Woluwe-Zaventem A
2B 13/02/22 15:00 KHO.Huizingen A KCS.Machelen A
2B 13/02/22 15:00 Eendr.Mazenzele Opwijk A KFC.Meise A
2B 13/02/22 15:00 KFC.Lennik Leeuw Brucom A
2B 13/02/22 15:00 FC.Galmaarden A VV.Kester-Gooik A
2B 13/02/22 15:00 Asse-Zellik 2002 A FC.Herne A
2B 19/02/22 19:30 VV.Kester-Gooik A KVK.Wemmel A
2B 20/02/22 15:00 FC.Herne A FC.Galmaarden A
2B 20/02/22 15:00 KV.Woluwe-Zaventem A VC.Groot-Dilbeek A
2B 20/02/22 15:00 FC.Schepdaal A L.Teralfene A
2B 20/02/22 15:00 Leeuw Brucom A Eendr.Mazenzele Opwijk A
2B 20/02/22 15:00 KFC.Meise A KHO.Huizingen A
2B 20/02/22 15:00 KCS.Machelen A Asse-Zellik 2002 A
2B 20/02/22 15:00 KFC.Lennik K.Eur.90 Kraainem A
2B 5/03/22 20:00 K.Eur.90 Kraainem A FC.Schepdaal A
2B 5/03/22 20:00 VC.Groot-Dilbeek A VV.Kester-Gooik A
2B 5/03/22 20:00 KVK.Wemmel A FC.Herne A
2B 6/03/22 15:00 FC.Galmaarden A KCS.Machelen A
2B 6/03/22 15:00 Asse-Zellik 2002 A KFC.Meise A
2B 6/03/22 15:00 KHO.Huizingen A Leeuw Brucom A
2B 6/03/22 15:00 Eendr.Mazenzele Opwijk A KFC.Lennik
2B 6/03/22 15:00 L.Teralfene A KV.Woluwe-Zaventem A
2B 12/03/22 19:30 VV.Kester-Gooik A L.Teralfene A
2B 13/03/22 15:00 KFC.Meise A FC.Galmaarden A
2B 13/03/22 15:00 KCS.Machelen A KVK.Wemmel A
2B 13/03/22 15:00 FC.Herne A VC.Groot-Dilbeek A
2B 13/03/22 15:00 KV.Woluwe-Zaventem A FC.Schepdaal A
2B 13/03/22 15:00 KFC.Lennik KHO.Huizingen A
2B 13/03/22 15:00 Leeuw Brucom A Asse-Zellik 2002 A
2B 13/03/22 15:00 Eendr.Mazenzele Opwijk A K.Eur.90 Kraainem A
2B 19/03/22 20:00 VC.Groot-Dilbeek A KCS.Machelen A
2B 19/03/22 20:00 KVK.Wemmel A KFC.Meise A
2B 19/03/22 20:00 K.Eur.90 Kraainem A KV.Woluwe-Zaventem A
2B 20/03/22 15:00 FC.Galmaarden A Leeuw Brucom A
2B 20/03/22 15:00 Asse-Zellik 2002 A KFC.Lennik
2B 20/03/22 15:00 KHO.Huizingen A Eendr.Mazenzele Opwijk A
2B 20/03/22 15:00 FC.Schepdaal A VV.Kester-Gooik A
2B 20/03/22 15:00 L.Teralfene A FC.Herne A
2B 26/03/22 19:30 VV.Kester-Gooik A KV.Woluwe-Zaventem A
2B 27/03/22 15:00 KFC.Lennik FC.Galmaarden A
2B 27/03/22 15:00 Leeuw Brucom A KVK.Wemmel A
2B 27/03/22 15:00 KFC.Meise A VC.Groot-Dilbeek A
2B 27/03/22 15:00 KCS.Machelen A L.Teralfene A
2B 27/03/22 15:00 FC.Herne A FC.Schepdaal A
2B 27/03/22 15:00 Eendr.Mazenzele Opwijk A Asse-Zellik 2002 A
2B 27/03/22 15:00 KHO.Huizingen A K.Eur.90 Kraainem A
2B 2/04/22 20:00 VC.Groot-Dilbeek A Leeuw Brucom A
2B 2/04/22 20:00 KVK.Wemmel A KFC.Lennik
2B 2/04/22 20:00 K.Eur.90 Kraainem A VV.Kester-Gooik A
2B 3/04/22 15:00 FC.Schepdaal A KCS.Machelen A
2B 3/04/22 15:00 L.Teralfene A KFC.Meise A
2B 3/04/22 15:00 FC.Galmaarden A Eendr.Mazenzele Opwijk A
2B 3/04/22 15:00 Asse-Zellik 2002 A KHO.Huizingen A
2B 3/04/22 15:00 KV.Woluwe-Zaventem A FC.Herne A
2B 10/04/22 15:00 KHO.Huizingen A FC.Galmaarden A
2B 10/04/22 15:00 Eendr.Mazenzele Opwijk A KVK.Wemmel A
2B 10/04/22 15:00 KFC.Lennik VC.Groot-Dilbeek A
2B 10/04/22 15:00 Leeuw Brucom A L.Teralfene A
2B 10/04/22 15:00 KFC.Meise A FC.Schepdaal A
2B 10/04/22 15:00 KCS.Machelen A KV.Woluwe-Zaventem A
2B 10/04/22 15:00 FC.Herne A VV.Kester-Gooik A
2B 10/04/22 15:00 Asse-Zellik 2002 A K.Eur.90 Kraainem A
2B 24/04/22 15:00 VV.Kester-Gooik A KCS.Machelen A
2B 24/04/22 15:00 KV.Woluwe-Zaventem A KFC.Meise A
2B 24/04/22 15:00 FC.Schepdaal A Leeuw Brucom A
2B 24/04/22 15:00 L.Teralfene A KFC.Lennik
2B 24/04/22 15:00 VC.Groot-Dilbeek A Eendr.Mazenzele Opwijk A
2B 24/04/22 15:00 KVK.Wemmel A KHO.Huizingen A
2B 24/04/22 15:00 FC.Galmaarden A Asse-Zellik 2002 A
2B 24/04/22 15:00 FC.Herne A K.Eur.90 Kraainem A
2B 1/05/22 15:00 K.Eur.90 Kraainem A FC.Galmaarden A
2B 1/05/22 15:00 Asse-Zellik 2002 A KVK.Wemmel A
2B 1/05/22 15:00 KHO.Huizingen A VC.Groot-Dilbeek A
2B 1/05/22 15:00 Eendr.Mazenzele Opwijk A L.Teralfene A
2B 1/05/22 15:00 KFC.Lennik FC.Schepdaal A
2B 1/05/22 15:00 Leeuw Brucom A KV.Woluwe-Zaventem A
2B 1/05/22 15:00 KFC.Meise A VV.Kester-Gooik A
2B 1/05/22 15:00 KCS.Machelen A FC.Herne A

Derde provinciale A

3A 4/09/21 20:15 Cr.Vissenaken A K.St.Drieslinter
3A 5/09/21 15:00 RWL.Sport A RD.Zoutleeuw
3A 5/09/21 15:00 Meensel-Kiezegem Boutersem United A
3A 5/09/21 15:00 VS.Kortenaken Sp.Molenbeek
3A 5/09/21 15:00 SK.Waanrode FC.Binkom
3A 5/09/21 15:00 VC.Bekkevoort A SK.Rummen
3A 5/09/21 15:00 KVV.Scherpenheuvel KFC.Zichem
3A 5/09/21 15:00 KDN.United KVZ.Glabbeek A
3A 11/09/21 19:00 Boutersem United A VS.Kortenaken
3A 11/09/21 20:15 KVZ.Glabbeek A RWL.Sport A
3A 12/09/21 15:00 KFC.Zichem Cr.Vissenaken A
3A 12/09/21 15:00 K.St.Drieslinter KDN.United
3A 12/09/21 15:00 SK.Rummen KVV.Scherpenheuvel
3A 12/09/21 15:00 RD.Zoutleeuw Meensel-Kiezegem
3A 12/09/21 15:00 Sp.Molenbeek SK.Waanrode
3A 12/09/21 15:00 FC.Binkom VC.Bekkevoort A
3A 18/09/21 20:15 Cr.Vissenaken A SK.Rummen
3A 19/09/21 15:00 K.St.Drieslinter KFC.Zichem
3A 19/09/21 15:00 Meensel-Kiezegem KVZ.Glabbeek A
3A 19/09/21 15:00 VS.Kortenaken RD.Zoutleeuw
3A 19/09/21 15:00 SK.Waanrode Boutersem United A
3A 19/09/21 15:00 VC.Bekkevoort A Sp.Molenbeek
3A 19/09/21 15:00 KVV.Scherpenheuvel FC.Binkom
3A 19/09/21 15:00 KDN.United RWL.Sport A
3A 25/09/21 19:00 Boutersem United A VC.Bekkevoort A
3A 25/09/21 20:15 KVZ.Glabbeek A VS.Kortenaken
3A 26/09/21 15:00 RWL.Sport A Meensel-Kiezegem
3A 26/09/21 15:00 KFC.Zichem KDN.United
3A 26/09/21 15:00 SK.Rummen K.St.Drieslinter
3A 26/09/21 15:00 FC.Binkom Cr.Vissenaken A
3A 26/09/21 15:00 Sp.Molenbeek KVV.Scherpenheuvel
3A 26/09/21 15:00 RD.Zoutleeuw SK.Waanrode
3A 2/10/21 20:15 Cr.Vissenaken A Sp.Molenbeek
3A 3/10/21 15:00 K.St.Drieslinter FC.Binkom
3A 3/10/21 15:00 KFC.Zichem SK.Rummen
3A 3/10/21 15:00 VS.Kortenaken RWL.Sport A
3A 3/10/21 15:00 SK.Waanrode KVZ.Glabbeek A
3A 3/10/21 15:00 VC.Bekkevoort A RD.Zoutleeuw
3A 3/10/21 15:00 KVV.Scherpenheuvel Boutersem United A
3A 3/10/21 15:00 KDN.United Meensel-Kiezegem
3A 9/10/21 19:00 Boutersem United A Cr.Vissenaken A
3A 9/10/21 20:15 KVZ.Glabbeek A VC.Bekkevoort A
3A 10/10/21 15:00 RWL.Sport A SK.Waanrode
3A 10/10/21 15:00 Meensel-Kiezegem VS.Kortenaken
3A 10/10/21 15:00 SK.Rummen KDN.United
3A 10/10/21 15:00 FC.Binkom KFC.Zichem
3A 10/10/21 15:00 Sp.Molenbeek K.St.Drieslinter
3A 10/10/21 15:00 RD.Zoutleeuw KVV.Scherpenheuvel
3A 16/10/21 20:15 Cr.Vissenaken A RD.Zoutleeuw
3A 17/10/21 15:00 K.St.Drieslinter Boutersem United A
3A 17/10/21 15:00 KFC.Zichem Sp.Molenbeek
3A 17/10/21 15:00 SK.Rummen FC.Binkom
3A 17/10/21 15:00 SK.Waanrode Meensel-Kiezegem
3A 17/10/21 15:00 VC.Bekkevoort A RWL.Sport A
3A 17/10/21 15:00 KVV.Scherpenheuvel KVZ.Glabbeek A
3A 17/10/21 15:00 KDN.United VS.Kortenaken
3A 23/10/21 19:00 Boutersem United A KFC.Zichem
3A 23/10/21 20:15 KVZ.Glabbeek A Cr.Vissenaken A
3A 24/10/21 15:00 RWL.Sport A KVV.Scherpenheuvel
3A 24/10/21 15:00 Meensel-Kiezegem VC.Bekkevoort A
3A 24/10/21 15:00 VS.Kortenaken SK.Waanrode
3A 24/10/21 15:00 FC.Binkom KDN.United
3A 24/10/21 15:00 Sp.Molenbeek SK.Rummen
3A 24/10/21 15:00 RD.Zoutleeuw K.St.Drieslinter
3A 30/10/21 20:15 Cr.Vissenaken A RWL.Sport A
3A 31/10/21 15:00 K.St.Drieslinter KVZ.Glabbeek A
3A 31/10/21 15:00 KFC.Zichem RD.Zoutleeuw
3A 31/10/21 15:00 SK.Rummen Boutersem United A
3A 31/10/21 15:00 FC.Binkom Sp.Molenbeek
3A 31/10/21 15:00 VC.Bekkevoort A VS.Kortenaken
3A 31/10/21 15:00 KVV.Scherpenheuvel Meensel-Kiezegem
3A 31/10/21 15:00 KDN.United SK.Waanrode
3A 6/11/21 19:00 Boutersem United A FC.Binkom
3A 6/11/21 20:15 KVZ.Glabbeek A KFC.Zichem
3A 7/11/21 14:30 RWL.Sport A K.St.Drieslinter
3A 7/11/21 14:30 Meensel-Kiezegem Cr.Vissenaken A
3A 7/11/21 14:30 VS.Kortenaken KVV.Scherpenheuvel
3A 7/11/21 14:30 SK.Waanrode VC.Bekkevoort A
3A 7/11/21 14:30 Sp.Molenbeek KDN.United
3A 7/11/21 14:30 RD.Zoutleeuw SK.Rummen
3A 14/11/21 14:30 K.St.Drieslinter Meensel-Kiezegem
3A 14/11/21 14:30 KFC.Zichem RWL.Sport A
3A 14/11/21 14:30 SK.Rummen KVZ.Glabbeek A
3A 14/11/21 14:30 FC.Binkom RD.Zoutleeuw
3A 14/11/21 14:30 Sp.Molenbeek Boutersem United A
3A 14/11/21 14:30 KVV.Scherpenheuvel SK.Waanrode
3A 14/11/21 14:30 KDN.United VC.Bekkevoort A
3A 14/11/21 15:00 Cr.Vissenaken A VS.Kortenaken
3A 20/11/21 19:00 Boutersem United A KDN.United
3A 20/11/21 20:15 KVZ.Glabbeek A FC.Binkom
3A 21/11/21 14:30 RWL.Sport A SK.Rummen
3A 21/11/21 14:30 Meensel-Kiezegem KFC.Zichem
3A 21/11/21 14:30 VS.Kortenaken K.St.Drieslinter
3A 21/11/21 14:30 SK.Waanrode Cr.Vissenaken A
3A 21/11/21 14:30 VC.Bekkevoort A KVV.Scherpenheuvel
3A 21/11/21 14:30 RD.Zoutleeuw Sp.Molenbeek
3A 27/11/21 19:00 Boutersem United A RD.Zoutleeuw
3A 27/11/21 20:15 Cr.Vissenaken A VC.Bekkevoort A
3A 28/11/21 14:30 K.St.Drieslinter SK.Waanrode
3A 28/11/21 14:30 KFC.Zichem VS.Kortenaken
3A 28/11/21 14:30 SK.Rummen Meensel-Kiezegem
3A 28/11/21 14:30 FC.Binkom RWL.Sport A
3A 28/11/21 14:30 Sp.Molenbeek KVZ.Glabbeek A
3A 28/11/21 14:30 KDN.United KVV.Scherpenheuvel
3A 4/12/21 20:15 KVZ.Glabbeek A Boutersem United A
3A 5/12/21 14:30 RWL.Sport A Sp.Molenbeek
3A 5/12/21 14:30 Meensel-Kiezegem FC.Binkom
3A 5/12/21 14:30 VS.Kortenaken SK.Rummen
3A 5/12/21 14:30 SK.Waanrode KFC.Zichem
3A 5/12/21 14:30 VC.Bekkevoort A K.St.Drieslinter
3A 5/12/21 14:30 KVV.Scherpenheuvel Cr.Vissenaken A
3A 5/12/21 14:30 KDN.United RD.Zoutleeuw
3A 11/12/21 19:00 Boutersem United A RWL.Sport A
3A 11/12/21 20:15 Cr.Vissenaken A KDN.United
3A 12/12/21 14:30 K.St.Drieslinter KVV.Scherpenheuvel
3A 12/12/21 14:30 KFC.Zichem VC.Bekkevoort A
3A 12/12/21 14:30 SK.Rummen SK.Waanrode
3A 12/12/21 14:30 FC.Binkom VS.Kortenaken
3A 12/12/21 14:30 Sp.Molenbeek Meensel-Kiezegem
3A 12/12/21 14:30 RD.Zoutleeuw KVZ.Glabbeek A
3A 18/12/21 19:00 Boutersem United A Meensel-Kiezegem
3A 18/12/21 20:15 KVZ.Glabbeek A KDN.United
3A 19/12/21 14:30 K.St.Drieslinter Cr.Vissenaken A
3A 19/12/21 14:30 RD.Zoutleeuw RWL.Sport A
3A 19/12/21 14:30 Sp.Molenbeek VS.Kortenaken
3A 19/12/21 14:30 FC.Binkom SK.Waanrode
3A 19/12/21 14:30 SK.Rummen VC.Bekkevoort A
3A 19/12/21 14:30 KFC.Zichem KVV.Scherpenheuvel
WINTERSTOP
3A 15/01/22 20:15 Cr.Vissenaken A KFC.Zichem
3A 16/01/22 14:30 RWL.Sport A KVZ.Glabbeek A
3A 16/01/22 14:30 KDN.United K.St.Drieslinter
3A 16/01/22 14:30 KVV.Scherpenheuvel SK.Rummen
3A 16/01/22 14:30 VC.Bekkevoort A FC.Binkom
3A 16/01/22 14:30 SK.Waanrode Sp.Molenbeek
3A 16/01/22 14:30 VS.Kortenaken Boutersem United A
3A 16/01/22 14:30 Meensel-Kiezegem RD.Zoutleeuw
3A 22/01/22 19:00 Boutersem United A SK.Waanrode
3A 22/01/22 20:15 KVZ.Glabbeek A Meensel-Kiezegem
3A 23/01/22 14:30 SK.Rummen Cr.Vissenaken A
3A 23/01/22 14:30 KFC.Zichem K.St.Drieslinter
3A 23/01/22 14:30 RD.Zoutleeuw VS.Kortenaken
3A 23/01/22 14:30 Sp.Molenbeek VC.Bekkevoort A
3A 23/01/22 14:30 FC.Binkom KVV.Scherpenheuvel
3A 23/01/22 14:30 RWL.Sport A KDN.United
3A 29/01/22 20:15 Cr.Vissenaken A FC.Binkom
3A 30/01/22 14:30 VS.Kortenaken KVZ.Glabbeek A
3A 30/01/22 14:30 Meensel-Kiezegem RWL.Sport A
3A 30/01/22 14:30 KDN.United KFC.Zichem
3A 30/01/22 14:30 K.St.Drieslinter SK.Rummen
3A 30/01/22 14:30 KVV.Scherpenheuvel Sp.Molenbeek
3A 30/01/22 14:30 VC.Bekkevoort A Boutersem United A
3A 30/01/22 14:30 SK.Waanrode RD.Zoutleeuw
3A 5/02/22 19:00 Boutersem United A KVV.Scherpenheuvel
3A 5/02/22 20:15 KVZ.Glabbeek A SK.Waanrode
3A 6/02/22 15:00 Sp.Molenbeek Cr.Vissenaken A
3A 6/02/22 15:00 FC.Binkom K.St.Drieslinter
3A 6/02/22 15:00 SK.Rummen KFC.Zichem
3A 6/02/22 15:00 RWL.Sport A VS.Kortenaken
3A 6/02/22 15:00 RD.Zoutleeuw VC.Bekkevoort A
3A 6/02/22 15:00 Meensel-Kiezegem KDN.United
3A 12/02/22 20:15 Cr.Vissenaken A Boutersem United A
3A 13/02/22 15:00 VC.Bekkevoort A KVZ.Glabbeek A
3A 13/02/22 15:00 SK.Waanrode RWL.Sport A
3A 13/02/22 15:00 VS.Kortenaken Meensel-Kiezegem
3A 13/02/22 15:00 KDN.United SK.Rummen
3A 13/02/22 15:00 KFC.Zichem FC.Binkom
3A 13/02/22 15:00 K.St.Drieslinter Sp.Molenbeek
3A 13/02/22 15:00 KVV.Scherpenheuvel RD.Zoutleeuw
3A 19/02/22 19:00 Boutersem United A K.St.Drieslinter
3A 19/02/22 20:15 KVZ.Glabbeek A KVV.Scherpenheuvel
3A 20/02/22 15:00 RD.Zoutleeuw Cr.Vissenaken A
3A 20/02/22 15:00 Sp.Molenbeek KFC.Zichem
3A 20/02/22 15:00 FC.Binkom SK.Rummen
3A 20/02/22 15:00 Meensel-Kiezegem SK.Waanrode
3A 20/02/22 15:00 RWL.Sport A VC.Bekkevoort A
3A 20/02/22 15:00 VS.Kortenaken KDN.United
3A 5/03/22 20:15 Cr.Vissenaken A KVZ.Glabbeek A
3A 6/03/22 15:00 KVV.Scherpenheuvel RWL.Sport A
3A 6/03/22 15:00 VC.Bekkevoort A Meensel-Kiezegem
3A 6/03/22 15:00 SK.Waanrode VS.Kortenaken
3A 6/03/22 15:00 KDN.United FC.Binkom
3A 6/03/22 15:00 SK.Rummen Sp.Molenbeek
3A 6/03/22 15:00 KFC.Zichem Boutersem United A
3A 6/03/22 15:00 K.St.Drieslinter RD.Zoutleeuw
3A 12/03/22 19:00 Boutersem United A SK.Rummen
3A 12/03/22 20:15 KVZ.Glabbeek A K.St.Drieslinter
3A 13/03/22 15:00 RWL.Sport A Cr.Vissenaken A
3A 13/03/22 15:00 RD.Zoutleeuw KFC.Zichem
3A 13/03/22 15:00 Sp.Molenbeek FC.Binkom
3A 13/03/22 15:00 VS.Kortenaken VC.Bekkevoort A
3A 13/03/22 15:00 Meensel-Kiezegem KVV.Scherpenheuvel
3A 13/03/22 15:00 SK.Waanrode KDN.United
3A 19/03/22 20:15 Cr.Vissenaken A Meensel-Kiezegem
3A 20/03/22 15:00 KFC.Zichem KVZ.Glabbeek A
3A 20/03/22 15:00 K.St.Drieslinter RWL.Sport A
3A 20/03/22 15:00 KVV.Scherpenheuvel VS.Kortenaken
3A 20/03/22 15:00 VC.Bekkevoort A SK.Waanrode
3A 20/03/22 15:00 KDN.United Sp.Molenbeek
3A 20/03/22 15:00 FC.Binkom Boutersem United A
3A 20/03/22 15:00 SK.Rummen RD.Zoutleeuw
3A 26/03/22 19:00 Boutersem United A Sp.Molenbeek
3A 26/03/22 20:15 KVZ.Glabbeek A SK.Rummen
3A 27/03/22 15:00 VS.Kortenaken Cr.Vissenaken A
3A 27/03/22 15:00 Meensel-Kiezegem K.St.Drieslinter
3A 27/03/22 15:00 RWL.Sport A KFC.Zichem
3A 27/03/22 15:00 RD.Zoutleeuw FC.Binkom
3A 27/03/22 15:00 SK.Waanrode KVV.Scherpenheuvel
3A 27/03/22 15:00 VC.Bekkevoort A KDN.United
3A 2/04/22 20:15 Cr.Vissenaken A SK.Waanrode
3A 3/04/22 15:00 FC.Binkom KVZ.Glabbeek A
3A 3/04/22 15:00 SK.Rummen RWL.Sport A
3A 3/04/22 15:00 KFC.Zichem Meensel-Kiezegem
3A 3/04/22 15:00 K.St.Drieslinter VS.Kortenaken
3A 3/04/22 15:00 KVV.Scherpenheuvel VC.Bekkevoort A
3A 3/04/22 15:00 KDN.United Boutersem United A
3A 3/04/22 15:00 Sp.Molenbeek RD.Zoutleeuw
3A 9/04/22 20:15 KVZ.Glabbeek A Sp.Molenbeek
3A 10/04/22 15:00 VC.Bekkevoort A Cr.Vissenaken A
3A 10/04/22 15:00 SK.Waanrode K.St.Drieslinter
3A 10/04/22 15:00 VS.Kortenaken KFC.Zichem
3A 10/04/22 15:00 Meensel-Kiezegem SK.Rummen
3A 10/04/22 15:00 RWL.Sport A FC.Binkom
3A 10/04/22 15:00 RD.Zoutleeuw Boutersem United A
3A 10/04/22 15:00 KVV.Scherpenheuvel KDN.United
3A 24/04/22 15:00 Boutersem United A KVZ.Glabbeek A
3A 24/04/22 15:00 Sp.Molenbeek RWL.Sport A
3A 24/04/22 15:00 FC.Binkom Meensel-Kiezegem
3A 24/04/22 15:00 SK.Rummen VS.Kortenaken
3A 24/04/22 15:00 KFC.Zichem SK.Waanrode
3A 24/04/22 15:00 K.St.Drieslinter VC.Bekkevoort A
3A 24/04/22 15:00 Cr.Vissenaken A KVV.Scherpenheuvel
3A 24/04/22 15:00 RD.Zoutleeuw KDN.United
3A 1/05/22 15:00 KDN.United Cr.Vissenaken A
3A 1/05/22 15:00 KVV.Scherpenheuvel K.St.Drieslinter
3A 1/05/22 15:00 VC.Bekkevoort A KFC.Zichem
3A 1/05/22 15:00 SK.Waanrode SK.Rummen
3A 1/05/22 15:00 VS.Kortenaken FC.Binkom
3A 1/05/22 15:00 Meensel-Kiezegem Sp.Molenbeek
3A 1/05/22 15:00 RWL.Sport A Boutersem United A
3A 1/05/22 15:00 KVZ.Glabbeek A RD.Zoutleeuw

Derde provinciale B

3B 4/09/21 18:00 Sp.Rotselaar B Gr.Vossem A
3B 4/09/21 19:30 KVC.Langdorp St. Meerbeek
3B 4/09/21 20:00 HO.Bierbeek B KFC.Herent B
3B 4/09/21 20:30 SMS.Lubbeek A K.St.Haasrode B
3B 5/09/21 15:00 Eendr.Eizer FC.Tildonk
3B 5/09/21 15:00 KNV.Keerbergen KV.Tremelo A
3B 5/09/21 15:00 KFC.Sp.Haacht Statie BHS.United A
3B 11/09/21 19:30 K.St.Haasrode B HO.Bierbeek B
3B 11/09/21 20:00 Gr.Vossem A KNV.Keerbergen
3B 11/09/21 20:30 KV.Tremelo A KFC.Sp.Haacht Statie
3B 12/09/21 15:00 St. Meerbeek SMS.Lubbeek A
3B 12/09/21 15:00 BHS.United A KVC.Langdorp
3B 12/09/21 15:00 KFC.Rap.Wezemaal Eendr.Eizer
3B 12/09/21 15:00 FC.Tildonk Sp.Rotselaar B
3B 18/09/21 18:00 Sp.Rotselaar B KFC.Rap.Wezemaal
3B 18/09/21 19:30 K.St.Haasrode B St. Meerbeek
3B 18/09/21 19:30 KVC.Langdorp KV.Tremelo A
3B 18/09/21 20:30 SMS.Lubbeek A BHS.United A
3B 19/09/21 15:00 Eendr.Eizer KFC.Herent B
3B 19/09/21 15:00 KNV.Keerbergen FC.Tildonk
3B 19/09/21 15:00 KFC.Sp.Haacht Statie Gr.Vossem A
3B 25/09/21 19:45 KFC.Herent B Sp.Rotselaar B
3B 25/09/21 20:00 Gr.Vossem A KVC.Langdorp
3B 25/09/21 20:30 KV.Tremelo A SMS.Lubbeek A
3B 26/09/21 15:00 St. Meerbeek HO.Bierbeek B
3B 26/09/21 15:00 BHS.United A K.St.Haasrode B
3B 26/09/21 15:00 FC.Tildonk KFC.Sp.Haacht Statie
3B 26/09/21 15:00 KFC.Rap.Wezemaal KNV.Keerbergen

Sparta Haacht Statie (l) en FC Tildonk spelen hun derby al in september
Sparta Haacht Statie (l) en FC Tildonk spelen hun derby al in september

3B 2/10/21 19:30 K.St.Haasrode B KV.Tremelo A
3B 2/10/21 19:30 KVC.Langdorp FC.Tildonk
3B 2/10/21 20:00 HO.Bierbeek B Eendr.Eizer
3B 2/10/21 20:30 SMS.Lubbeek A Gr.Vossem A
3B 3/10/21 15:00 St. Meerbeek BHS.United A
3B 3/10/21 15:00 KNV.Keerbergen KFC.Herent B
3B 3/10/21 15:00 KFC.Sp.Haacht Statie KFC.Rap.Wezemaal
3B 9/10/21 19:45 KFC.Herent B KFC.Sp.Haacht Statie
3B 9/10/21 20:00 Gr.Vossem A K.St.Haasrode B
3B 9/10/21 20:30 KV.Tremelo A St. Meerbeek
3B 10/10/21 15:00 Eendr.Eizer Sp.Rotselaar B
3B 10/10/21 15:00 BHS.United A HO.Bierbeek B
3B 10/10/21 15:00 FC.Tildonk SMS.Lubbeek A
3B 10/10/21 15:00 KFC.Rap.Wezemaal KVC.Langdorp
3B 16/10/21 19:30 K.St.Haasrode B FC.Tildonk
3B 16/10/21 19:30 KVC.Langdorp KFC.Herent B
3B 16/10/21 20:00 HO.Bierbeek B Sp.Rotselaar B
3B 16/10/21 20:30 SMS.Lubbeek A KFC.Rap.Wezemaal
3B 17/10/21 15:00 St. Meerbeek Gr.Vossem A
3B 17/10/21 15:00 BHS.United A KV.Tremelo A
3B 17/10/21 15:00 KNV.Keerbergen Eendr.Eizer
3B 23/10/21 18:00 Sp.Rotselaar B KNV.Keerbergen
3B 23/10/21 19:45 KFC.Herent B SMS.Lubbeek A
3B 23/10/21 20:00 Gr.Vossem A BHS.United A
3B 23/10/21 20:30 KV.Tremelo A HO.Bierbeek B
3B 24/10/21 15:00 Eendr.Eizer KFC.Sp.Haacht Statie
3B 24/10/21 15:00 FC.Tildonk St. Meerbeek
3B 24/10/21 15:00 KFC.Rap.Wezemaal K.St.Haasrode B
3B 30/10/21 19:30 K.St.Haasrode B KFC.Herent B
3B 30/10/21 19:30 KVC.Langdorp Eendr.Eizer
3B 30/10/21 20:00 HO.Bierbeek B KNV.Keerbergen
3B 30/10/21 20:30 KV.Tremelo A Gr.Vossem A
3B 31/10/21 15:00 St. Meerbeek KFC.Rap.Wezemaal
3B 31/10/21 15:00 BHS.United A FC.Tildonk
3B 31/10/21 15:00 KFC.Sp.Haacht Statie Sp.Rotselaar B
3B 6/11/21 18:00 Sp.Rotselaar B KVC.Langdorp
3B 6/11/21 19:45 KFC.Herent B St. Meerbeek
3B 6/11/21 20:00 Gr.Vossem A HO.Bierbeek B
3B 7/11/21 14:30 Eendr.Eizer SMS.Lubbeek A
3B 7/11/21 14:30 KNV.Keerbergen KFC.Sp.Haacht Statie
3B 7/11/21 14:30 FC.Tildonk KV.Tremelo A
3B 7/11/21 14:30 KFC.Rap.Wezemaal BHS.United A
3B 14/11/21 14:30 BHS.United A KFC.Herent B
3B 14/11/21 15:00 K.St.Haasrode B Eendr.Eizer
3B 14/11/21 15:00 Gr.Vossem A FC.Tildonk
3B 14/11/21 15:00 KVC.Langdorp KNV.Keerbergen
3B 14/11/21 15:00 HO.Bierbeek B KFC.Sp.Haacht Statie
3B 14/11/21 17:00 SMS.Lubbeek A Sp.Rotselaar B
3B 14/11/21 17:00 KV.Tremelo A KFC.Rap.Wezemaal
3B 20/11/21 18:00 Sp.Rotselaar B K.St.Haasrode B
3B 20/11/21 19:45 KFC.Herent B KV.Tremelo A
3B 21/11/21 14:30 Eendr.Eizer St. Meerbeek
3B 21/11/21 14:30 KNV.Keerbergen SMS.Lubbeek A
3B 21/11/21 14:30 KFC.Sp.Haacht Statie KVC.Langdorp
3B 21/11/21 14:30 FC.Tildonk HO.Bierbeek B
3B 21/11/21 14:30 KFC.Rap.Wezemaal Gr.Vossem A
3B 27/11/21 19:30 K.St.Haasrode B KNV.Keerbergen
3B 27/11/21 20:00 Gr.Vossem A KFC.Herent B
3B 27/11/21 20:00 HO.Bierbeek B KVC.Langdorp
3B 27/11/21 20:30 SMS.Lubbeek A KFC.Sp.Haacht Statie
3B 28/11/21 14:30 St. Meerbeek Sp.Rotselaar B
3B 28/11/21 14:30 BHS.United A Eendr.Eizer
3B 28/11/21 14:30 FC.Tildonk KFC.Rap.Wezemaal
3B 4/12/21 18:00 Sp.Rotselaar B BHS.United A
3B 4/12/21 19:30 KVC.Langdorp SMS.Lubbeek A
3B 4/12/21 19:45 KFC.Herent B FC.Tildonk
3B 4/12/21 20:00 HO.Bierbeek B KFC.Rap.Wezemaal
3B 5/12/21 14:30 Eendr.Eizer KV.Tremelo A
3B 5/12/21 14:30 KNV.Keerbergen St. Meerbeek
3B 5/12/21 14:30 KFC.Sp.Haacht Statie K.St.Haasrode B
3B 11/12/21 19:30 K.St.Haasrode B KVC.Langdorp
3B 11/12/21 20:00 Gr.Vossem A Eendr.Eizer
3B 11/12/21 20:30 SMS.Lubbeek A HO.Bierbeek B
3B 11/12/21 20:30 KV.Tremelo A Sp.Rotselaar B
3B 12/12/21 14:30 St. Meerbeek KFC.Sp.Haacht Statie
3B 12/12/21 14:30 BHS.United A KNV.Keerbergen
3B 12/12/21 14:30 KFC.Rap.Wezemaal KFC.Herent B
3B 18/12/21 19:30 K.St.Haasrode B SMS.Lubbeek A
3B 18/12/21 19:45 KFC.Herent B HO.Bierbeek B
3B 18/12/21 20:00 Gr.Vossem A Sp.Rotselaar B
3B 18/12/21 20:30 KV.Tremelo A KNV.Keerbergen
3B 19/12/21 14:30 FC.Tildonk Eendr.Eizer
3B 19/12/21 14:30 BHS.United A KFC.Sp.Haacht Statie
3B 19/12/21 14:30 St. Meerbeek KVC.Langdorp
WINTERSTOP
3B 15/01/22 18:00 Sp.Rotselaar B FC.Tildonk
3B 15/01/22 19:30 KVC.Langdorp BHS.United A
3B 15/01/22 20:00 HO.Bierbeek B K.St.Haasrode B
3B 15/01/22 20:30 SMS.Lubbeek A St. Meerbeek
3B 16/01/22 14:30 KFC.Sp.Haacht Statie KV.Tremelo A
3B 16/01/22 14:30 KNV.Keerbergen Gr.Vossem A
3B 16/01/22 14:30 Eendr.Eizer KFC.Rap.Wezemaal
3B 22/01/22 19:45 KFC.Herent B Eendr.Eizer
3B 22/01/22 20:00 Gr.Vossem A KFC.Sp.Haacht Statie
3B 22/01/22 20:30 KV.Tremelo A KVC.Langdorp
3B 23/01/22 14:30 BHS.United A SMS.Lubbeek A
3B 23/01/22 14:30 St. Meerbeek K.St.Haasrode B
3B 23/01/22 14:30 KFC.Rap.Wezemaal Sp.Rotselaar B
3B 23/01/22 14:30 FC.Tildonk KNV.Keerbergen
3B 29/01/22 18:00 Sp.Rotselaar B KFC.Herent B
3B 29/01/22 19:30 K.St.Haasrode B BHS.United A
3B 29/01/22 19:30 KVC.Langdorp Gr.Vossem A
3B 29/01/22 20:00 HO.Bierbeek B St. Meerbeek
3B 29/01/22 20:30 SMS.Lubbeek A KV.Tremelo A
3B 30/01/22 14:30 KFC.Sp.Haacht Statie FC.Tildonk
3B 30/01/22 14:30 KNV.Keerbergen KFC.Rap.Wezemaal
3B 5/02/22 19:45 KFC.Herent B KNV.Keerbergen
3B 5/02/22 20:00 Gr.Vossem A SMS.Lubbeek A
3B 5/02/22 20:30 KV.Tremelo A K.St.Haasrode B
3B 6/02/22 15:00 BHS.United A St. Meerbeek
3B 6/02/22 15:00 KFC.Rap.Wezemaal KFC.Sp.Haacht Statie
3B 6/02/22 15:00 FC.Tildonk KVC.Langdorp
3B 6/02/22 15:00 Eendr.Eizer HO.Bierbeek B
3B 12/02/22 18:00 Sp.Rotselaar B Eendr.Eizer
3B 12/02/22 19:30 K.St.Haasrode B Gr.Vossem A
3B 12/02/22 19:30 KVC.Langdorp KFC.Rap.Wezemaal
3B 12/02/22 20:00 HO.Bierbeek B BHS.United A
3B 12/02/22 20:30 SMS.Lubbeek A FC.Tildonk
3B 13/02/22 15:00 KFC.Sp.Haacht Statie KFC.Herent B
3B 13/02/22 15:00 St. Meerbeek KV.Tremelo A
3B 19/02/22 18:00 Sp.Rotselaar B HO.Bierbeek B
3B 19/02/22 19:45 KFC.Herent B KVC.Langdorp
3B 19/02/22 20:00 Gr.Vossem A St. Meerbeek
3B 19/02/22 20:30 KV.Tremelo A BHS.United A
3B 20/02/22 15:00 KFC.Rap.Wezemaal SMS.Lubbeek A
3B 20/02/22 15:00 FC.Tildonk K.St.Haasrode B
3B 20/02/22 15:00 Eendr.Eizer KNV.Keerbergen
3B 5/03/22 19:30 K.St.Haasrode B KFC.Rap.Wezemaal
3B 5/03/22 20:00 HO.Bierbeek B KV.Tremelo A
3B 5/03/22 20:30 SMS.Lubbeek A KFC.Herent B
3B 6/03/22 15:00 KFC.Sp.Haacht Statie Eendr.Eizer
3B 6/03/22 15:00 KNV.Keerbergen Sp.Rotselaar B
3B 6/03/22 15:00 BHS.United A Gr.Vossem A
3B 6/03/22 15:00 St. Meerbeek FC.Tildonk
3B 12/03/22 18:00 Sp.Rotselaar B KFC.Sp.Haacht Statie
3B 12/03/22 19:45 KFC.Herent B K.St.Haasrode B
3B 12/03/22 20:00 Gr.Vossem A KV.Tremelo A
3B 13/03/22 15:00 KFC.Rap.Wezemaal St. Meerbeek
3B 13/03/22 15:00 FC.Tildonk BHS.United A
3B 13/03/22 15:00 Eendr.Eizer KVC.Langdorp
3B 13/03/22 15:00 KNV.Keerbergen HO.Bierbeek B
3B 19/03/22 19:30 KVC.Langdorp Sp.Rotselaar B
3B 19/03/22 20:00 HO.Bierbeek B Gr.Vossem A
3B 19/03/22 20:30 SMS.Lubbeek A Eendr.Eizer
3B 19/03/22 20:30 KV.Tremelo A FC.Tildonk
3B 20/03/22 15:00 St. Meerbeek KFC.Herent B
3B 20/03/22 15:00 KFC.Sp.Haacht Statie KNV.Keerbergen
3B 20/03/22 15:00 BHS.United A KFC.Rap.Wezemaal
3B 26/03/22 18:00 Sp.Rotselaar B SMS.Lubbeek A
3B 26/03/22 19:45 KFC.Herent B BHS.United A
3B 27/03/22 15:00 Eendr.Eizer K.St.Haasrode B
3B 27/03/22 15:00 KFC.Rap.Wezemaal KV.Tremelo A
3B 27/03/22 15:00 FC.Tildonk Gr.Vossem A
3B 27/03/22 15:00 KNV.Keerbergen KVC.Langdorp
3B 27/03/22 15:00 KFC.Sp.Haacht Statie HO.Bierbeek B
3B 2/04/22 19:30 K.St.Haasrode B Sp.Rotselaar B
3B 2/04/22 19:30 KVC.Langdorp KFC.Sp.Haacht Statie
3B 2/04/22 20:00 HO.Bierbeek B FC.Tildonk
3B 2/04/22 20:00 Gr.Vossem A KFC.Rap.Wezemaal
3B 2/04/22 20:30 KV.Tremelo A KFC.Herent B
3B 2/04/22 20:30 SMS.Lubbeek A KNV.Keerbergen
3B 3/04/22 15:00 St. Meerbeek Eendr.Eizer
3B 9/04/22 18:00 Sp.Rotselaar B St. Meerbeek
3B 9/04/22 19:30 KVC.Langdorp HO.Bierbeek B
3B 9/04/22 19:45 KFC.Herent B Gr.Vossem A
3B 10/04/22 15:00 KFC.Sp.Haacht Statie SMS.Lubbeek A
3B 10/04/22 15:00 KNV.Keerbergen K.St.Haasrode B
3B 10/04/22 15:00 Eendr.Eizer BHS.United A
3B 10/04/22 15:00 KFC.Rap.Wezemaal FC.Tildonk
3B 24/04/22 15:00 FC.Tildonk KFC.Herent B
3B 24/04/22 15:00 KV.Tremelo A Eendr.Eizer
3B 24/04/22 15:00 BHS.United A Sp.Rotselaar B
3B 24/04/22 15:00 St. Meerbeek KNV.Keerbergen
3B 24/04/22 15:00 K.St.Haasrode B KFC.Sp.Haacht Statie
3B 24/04/22 15:00 SMS.Lubbeek A KVC.Langdorp
3B 24/04/22 15:00 KFC.Rap.Wezemaal HO.Bierbeek B
3B 1/05/22 15:00 HO.Bierbeek B SMS.Lubbeek A
3B 1/05/22 15:00 KVC.Langdorp K.St.Haasrode B
3B 1/05/22 15:00 KFC.Sp.Haacht Statie St. Meerbeek
3B 1/05/22 15:00 KNV.Keerbergen BHS.United A
3B 1/05/22 15:00 Sp.Rotselaar B KV.Tremelo A
3B 1/05/22 15:00 Eendr.Eizer Gr.Vossem A
3B 1/05/22 15:00 KFC.Herent B KFC.Rap.Wezemaal

Derde provinciale C

3C 4/09/21 19:00 KSC.Grimbergen B K.Del.Londerzeel A
3C 4/09/21 20:00 SK.Steenhuffel A SJ.Londerzeel A
3C 4/09/21 20:30 KFC.Meise B FC.Kap.o/d.Bos
3C 5/09/21 15:00 Zemst Sp. K.Steenokkerzeel VO. A
3C 5/09/21 15:00 FC.Ramsdonk FC.Beigem A
3C 5/09/21 15:00 KVC.Sterrebeek VK.Berg-Op
3C 5/09/21 15:00 FC.Moorsel A FC.Melsbroek B
3C 5/09/21 15:00 Infinity FC.Vilvoorde KFC.Malderen A
3C 11/09/21 19:30 FC.Melsbroek B KSC.Grimbergen B
3C 11/09/21 19:30 KFC.Malderen A KFC.Meise B
3C 11/09/21 20:00 K.Del.Londerzeel A Infinity FC.Vilvoorde
3C 11/09/21 20:00 SJ.Londerzeel A KVC.Sterrebeek
3C 12/09/21 15:00 VK.Berg-Op FC.Moorsel A
3C 12/09/21 15:00 FC.Kap.o/d.Bos Zemst Sp.
3C 12/09/21 15:00 K.Steenokkerzeel VO. A FC.Ramsdonk
3C 12/09/21 15:00 FC.Beigem A SK.Steenhuffel A
3C 18/09/21 19:00 KSC.Grimbergen B VK.Berg-Op
3C 18/09/21 20:00 K.Del.Londerzeel A FC.Melsbroek B
3C 18/09/21 20:00 SK.Steenhuffel A K.Steenokkerzeel VO. A
3C 19/09/21 15:00 Zemst Sp. KFC.Malderen A
3C 19/09/21 15:00 FC.Ramsdonk FC.Kap.o/d.Bos
3C 19/09/21 15:00 KVC.Sterrebeek FC.Beigem A
3C 19/09/21 15:00 FC.Moorsel A SJ.Londerzeel A
3C 19/09/21 15:00 Infinity FC.Vilvoorde KFC.Meise B
3C 25/09/21 19:30 KFC.Malderen A FC.Ramsdonk
3C 25/09/21 19:30 FC.Melsbroek B Infinity FC.Vilvoorde
3C 25/09/21 20:00 SJ.Londerzeel A KSC.Grimbergen B
3C 25/09/21 20:30 KFC.Meise B Zemst Sp.
3C 26/09/21 15:00 VK.Berg-Op K.Del.Londerzeel A
3C 26/09/21 15:00 FC.Beigem A FC.Moorsel A
3C 26/09/21 15:00 K.Steenokkerzeel VO. A KVC.Sterrebeek
3C 26/09/21 15:00 FC.Kap.o/d.Bos SK.Steenhuffel A
3C 2/10/21 19:00 KSC.Grimbergen B FC.Beigem A
3C 2/10/21 19:30 FC.Melsbroek B VK.Berg-Op
3C 2/10/21 20:00 K.Del.Londerzeel A SJ.Londerzeel A
3C 2/10/21 20:00 SK.Steenhuffel A KFC.Malderen A
3C 3/10/21 15:00 FC.Ramsdonk KFC.Meise B
3C 3/10/21 15:00 KVC.Sterrebeek FC.Kap.o/d.Bos
3C 3/10/21 15:00 FC.Moorsel A K.Steenokkerzeel VO. A
3C 3/10/21 15:00 Infinity FC.Vilvoorde Zemst Sp.
3C 9/10/21 19:30 KFC.Malderen A KVC.Sterrebeek
3C 9/10/21 20:00 SJ.Londerzeel A FC.Melsbroek B
3C 9/10/21 20:30 KFC.Meise B SK.Steenhuffel A
3C 10/10/21 15:00 Zemst Sp. FC.Ramsdonk
3C 10/10/21 15:00 VK.Berg-Op Infinity FC.Vilvoorde
3C 10/10/21 15:00 FC.Beigem A K.Del.Londerzeel A
3C 10/10/21 15:00 K.Steenokkerzeel VO. A KSC.Grimbergen B
3C 10/10/21 15:00 FC.Kap.o/d.Bos FC.Moorsel A
3C 16/10/21 19:00 KSC.Grimbergen B FC.Kap.o/d.Bos
3C 16/10/21 19:30 FC.Melsbroek B FC.Beigem A
3C 16/10/21 20:00 K.Del.Londerzeel A K.Steenokkerzeel VO. A
3C 16/10/21 20:00 SK.Steenhuffel A Zemst Sp.
3C 17/10/21 15:00 VK.Berg-Op SJ.Londerzeel A
3C 17/10/21 15:00 KVC.Sterrebeek KFC.Meise B
3C 17/10/21 15:00 FC.Moorsel A KFC.Malderen A
3C 17/10/21 15:00 Infinity FC.Vilvoorde FC.Ramsdonk
3C 23/10/21 19:30 KFC.Malderen A KSC.Grimbergen B
3C 23/10/21 20:00 SJ.Londerzeel A Infinity FC.Vilvoorde
3C 23/10/21 20:30 KFC.Meise B FC.Moorsel A
3C 24/10/21 15:00 Zemst Sp. KVC.Sterrebeek
3C 24/10/21 15:00 FC.Ramsdonk SK.Steenhuffel A
3C 24/10/21 15:00 FC.Beigem A VK.Berg-Op
3C 24/10/21 15:00 K.Steenokkerzeel VO. A FC.Melsbroek B
3C 24/10/21 15:00 FC.Kap.o/d.Bos K.Del.Londerzeel A
3C 30/10/21 19:00 KSC.Grimbergen B KFC.Meise B
3C 30/10/21 19:30 FC.Melsbroek B FC.Kap.o/d.Bos
3C 30/10/21 20:00 K.Del.Londerzeel A KFC.Malderen A
3C 30/10/21 20:00 SJ.Londerzeel A FC.Beigem A
3C 31/10/21 15:00 VK.Berg-Op K.Steenokkerzeel VO. A
3C 31/10/21 15:00 KVC.Sterrebeek FC.Ramsdonk
3C 31/10/21 15:00 FC.Moorsel A Zemst Sp.
3C 31/10/21 15:00 Infinity FC.Vilvoorde SK.Steenhuffel A
3C 6/11/21 19:30 KFC.Malderen A FC.Melsbroek B
3C 6/11/21 20:00 SK.Steenhuffel A KVC.Sterrebeek
3C 6/11/21 20:30 KFC.Meise B K.Del.Londerzeel A
3C 7/11/21 14:30 FC.Ramsdonk FC.Moorsel A
3C 7/11/21 14:30 K.Steenokkerzeel VO. A SJ.Londerzeel A
3C 7/11/21 14:30 FC.Kap.o/d.Bos VK.Berg-Op
3C 7/11/21 15:00 Zemst Sp. KSC.Grimbergen B
3C 7/11/21 15:00 FC.Beigem A Infinity FC.Vilvoorde
3C 14/11/21 14:00 FC.Melsbroek B KFC.Meise B
3C 14/11/21 14:30 K.Del.Londerzeel A Zemst Sp.
3C 14/11/21 14:30 VK.Berg-Op KFC.Malderen A
3C 14/11/21 14:30 Infinity FC.Vilvoorde KVC.Sterrebeek
3C 14/11/21 15:00 KSC.Grimbergen B FC.Ramsdonk
3C 14/11/21 15:00 SJ.Londerzeel A FC.Kap.o/d.Bos
3C 14/11/21 15:00 FC.Beigem A K.Steenokkerzeel VO. A
3C 14/11/21 17:00 FC.Moorsel A SK.Steenhuffel A
3C 20/11/21 19:30 KFC.Malderen A SJ.Londerzeel A
3C 20/11/21 20:00 SK.Steenhuffel A KSC.Grimbergen B
3C 20/11/21 20:30 KFC.Meise B VK.Berg-Op
3C 21/11/21 14:30 FC.Ramsdonk K.Del.Londerzeel A
3C 21/11/21 14:30 KVC.Sterrebeek FC.Moorsel A
3C 21/11/21 14:30 K.Steenokkerzeel VO. A Infinity FC.Vilvoorde
3C 21/11/21 14:30 FC.Kap.o/d.Bos FC.Beigem A
3C 21/11/21 15:00 Zemst Sp. FC.Melsbroek B
3C 27/11/21 19:00 KSC.Grimbergen B KVC.Sterrebeek
3C 27/11/21 19:30 FC.Melsbroek B FC.Ramsdonk
3C 27/11/21 20:00 K.Del.Londerzeel A SK.Steenhuffel A
3C 27/11/21 20:00 SJ.Londerzeel A KFC.Meise B
3C 28/11/21 14:30 VK.Berg-Op Zemst Sp.
3C 28/11/21 14:30 K.Steenokkerzeel VO. A FC.Kap.o/d.Bos
3C 28/11/21 14:30 Infinity FC.Vilvoorde FC.Moorsel A
3C 28/11/21 15:00 FC.Beigem A KFC.Malderen A
3C 4/12/21 19:30 KFC.Malderen A K.Steenokkerzeel VO. A
3C 4/12/21 20:00 SK.Steenhuffel A FC.Melsbroek B
3C 4/12/21 20:30 KFC.Meise B FC.Beigem A
3C 5/12/21 14:30 FC.Ramsdonk VK.Berg-Op
3C 5/12/21 14:30 KVC.Sterrebeek K.Del.Londerzeel A
3C 5/12/21 14:30 FC.Moorsel A KSC.Grimbergen B
3C 5/12/21 14:30 Infinity FC.Vilvoorde FC.Kap.o/d.Bos
3C 5/12/21 15:00 Zemst Sp. SJ.Londerzeel A
3C 11/12/21 19:00 KSC.Grimbergen B Infinity FC.Vilvoorde
3C 11/12/21 19:30 FC.Melsbroek B KVC.Sterrebeek
3C 11/12/21 20:00 K.Del.Londerzeel A FC.Moorsel A
3C 11/12/21 20:00 SJ.Londerzeel A FC.Ramsdonk
3C 12/12/21 14:30 VK.Berg-Op SK.Steenhuffel A
3C 12/12/21 14:30 K.Steenokkerzeel VO. A KFC.Meise B
3C 12/12/21 14:30 FC.Kap.o/d.Bos KFC.Malderen A
3C 12/12/21 15:00 FC.Beigem A Zemst Sp.
3C 18/12/21 19:30 FC.Melsbroek B FC.Moorsel A
3C 18/12/21 19:30 KFC.Malderen A Infinity FC.Vilvoorde
3C 18/12/21 20:00 K.Del.Londerzeel A KSC.Grimbergen B
3C 18/12/21 20:00 SJ.Londerzeel A SK.Steenhuffel A
3C 19/12/21 14:30 FC.Kap.o/d.Bos KFC.Meise B
3C 19/12/21 14:30 K.Steenokkerzeel VO. A Zemst Sp.
3C 19/12/21 14:30 VK.Berg-Op KVC.Sterrebeek
3C 19/12/21 15:00 FC.Beigem A FC.Ramsdonk
WINTERSTOP
3C 15/01/22 19:00 KSC.Grimbergen B FC.Melsbroek B
3C 15/01/22 20:00 SK.Steenhuffel A FC.Beigem A
3C 15/01/22 20:30 KFC.Meise B KFC.Malderen A
3C 16/01/22 14:30 Infinity FC.Vilvoorde K.Del.Londerzeel A
3C 16/01/22 14:30 FC.Moorsel A VK.Berg-Op
3C 16/01/22 14:30 KVC.Sterrebeek SJ.Londerzeel A
3C 16/01/22 14:30 FC.Ramsdonk K.Steenokkerzeel VO. A
3C 16/01/22 15:00 Zemst Sp. FC.Kap.o/d.Bos
3C 22/01/22 19:30 FC.Melsbroek B K.Del.Londerzeel A
3C 22/01/22 19:30 KFC.Malderen A Zemst Sp.
3C 22/01/22 20:00 SJ.Londerzeel A FC.Moorsel A
3C 22/01/22 20:30 KFC.Meise B Infinity FC.Vilvoorde
3C 23/01/22 14:30 VK.Berg-Op KSC.Grimbergen B
3C 23/01/22 14:30 FC.Kap.o/d.Bos FC.Ramsdonk
3C 23/01/22 14:30 K.Steenokkerzeel VO. A SK.Steenhuffel A
3C 23/01/22 15:00 FC.Beigem A KVC.Sterrebeek
3C 29/01/22 19:00 KSC.Grimbergen B SJ.Londerzeel A
3C 29/01/22 20:00 K.Del.Londerzeel A VK.Berg-Op
3C 29/01/22 20:00 SK.Steenhuffel A FC.Kap.o/d.Bos
3C 30/01/22 14:30 FC.Ramsdonk KFC.Malderen A
3C 30/01/22 14:30 Infinity FC.Vilvoorde FC.Melsbroek B
3C 30/01/22 14:30 FC.Moorsel A FC.Beigem A
3C 30/01/22 14:30 KVC.Sterrebeek K.Steenokkerzeel VO. A
3C 30/01/22 15:00 Zemst Sp. KFC.Meise B
3C 5/02/22 19:30 KFC.Malderen A SK.Steenhuffel A
3C 5/02/22 20:00 SJ.Londerzeel A K.Del.Londerzeel A
3C 5/02/22 20:30 KFC.Meise B FC.Ramsdonk
3C 6/02/22 15:00 FC.Beigem A KSC.Grimbergen B
3C 6/02/22 15:00 VK.Berg-Op FC.Melsbroek B
3C 6/02/22 15:00 FC.Kap.o/d.Bos KVC.Sterrebeek
3C 6/02/22 15:00 K.Steenokkerzeel VO. A FC.Moorsel A
3C 6/02/22 15:00 Zemst Sp. Infinity FC.Vilvoorde
3C 12/02/22 19:00 KSC.Grimbergen B K.Steenokkerzeel VO. A
3C 12/02/22 19:30 FC.Melsbroek B SJ.Londerzeel A
3C 12/02/22 20:00 SK.Steenhuffel A KFC.Meise B
3C 12/02/22 20:00 K.Del.Londerzeel A FC.Beigem A
3C 13/02/22 15:00 KVC.Sterrebeek KFC.Malderen A
3C 13/02/22 15:00 FC.Ramsdonk Zemst Sp.
3C 13/02/22 15:00 Infinity FC.Vilvoorde VK.Berg-Op
3C 13/02/22 15:00 FC.Moorsel A FC.Kap.o/d.Bos
3C 19/02/22 19:30 KFC.Malderen A FC.Moorsel A
3C 19/02/22 20:00 SJ.Londerzeel A VK.Berg-Op
3C 19/02/22 20:30 KFC.Meise B KVC.Sterrebeek
3C 20/02/22 15:00 FC.Kap.o/d.Bos KSC.Grimbergen B
3C 20/02/22 15:00 K.Steenokkerzeel VO. A K.Del.Londerzeel A
3C 20/02/22 15:00 FC.Beigem A FC.Melsbroek B
3C 20/02/22 15:00 Zemst Sp. SK.Steenhuffel A
3C 20/02/22 15:00 FC.Ramsdonk Infinity FC.Vilvoorde
3C 5/03/22 19:00 KSC.Grimbergen B KFC.Malderen A
3C 5/03/22 19:30 FC.Melsbroek B K.Steenokkerzeel VO. A
3C 5/03/22 20:00 SK.Steenhuffel A FC.Ramsdonk
3C 5/03/22 20:00 K.Del.Londerzeel A FC.Kap.o/d.Bos
3C 6/03/22 15:00 FC.Moorsel A KFC.Meise B
3C 6/03/22 15:00 KVC.Sterrebeek Zemst Sp.
3C 6/03/22 15:00 Infinity FC.Vilvoorde SJ.Londerzeel A
3C 6/03/22 15:00 VK.Berg-Op FC.Beigem A
3C 12/03/22 19:30 KFC.Malderen A K.Del.Londerzeel A
3C 12/03/22 20:00 SK.Steenhuffel A Infinity FC.Vilvoorde
3C 12/03/22 20:30 KFC.Meise B KSC.Grimbergen B
3C 13/03/22 15:00 FC.Kap.o/d.Bos FC.Melsbroek B
3C 13/03/22 15:00 K.Steenokkerzeel VO. A VK.Berg-Op
3C 13/03/22 15:00 FC.Beigem A SJ.Londerzeel A
3C 13/03/22 15:00 FC.Ramsdonk KVC.Sterrebeek
3C 13/03/22 15:00 Zemst Sp. FC.Moorsel A
3C 19/03/22 19:00 KSC.Grimbergen B Zemst Sp.
3C 19/03/22 19:30 FC.Melsbroek B KFC.Malderen A
3C 19/03/22 20:00 K.Del.Londerzeel A KFC.Meise B
3C 19/03/22 20:00 SJ.Londerzeel A K.Steenokkerzeel VO. A
3C 20/03/22 15:00 FC.Moorsel A FC.Ramsdonk
3C 20/03/22 15:00 KVC.Sterrebeek SK.Steenhuffel A
3C 20/03/22 15:00 Infinity FC.Vilvoorde FC.Beigem A
3C 20/03/22 15:00 VK.Berg-Op FC.Kap.o/d.Bos
3C 26/03/22 19:30 KFC.Malderen A VK.Berg-Op
3C 26/03/22 20:00 SK.Steenhuffel A FC.Moorsel A
3C 26/03/22 20:30 KFC.Meise B FC.Melsbroek B
3C 27/03/22 15:00 FC.Ramsdonk KSC.Grimbergen B
3C 27/03/22 15:00 Zemst Sp. K.Del.Londerzeel A
3C 27/03/22 15:00 FC.Kap.o/d.Bos SJ.Londerzeel A
3C 27/03/22 15:00 K.Steenokkerzeel VO. A FC.Beigem A
3C 27/03/22 15:00 KVC.Sterrebeek Infinity FC.Vilvoorde
3C 2/04/22 19:00 KSC.Grimbergen B SK.Steenhuffel A
3C 2/04/22 19:30 FC.Melsbroek B Zemst Sp.
3C 2/04/22 20:00 SJ.Londerzeel A KFC.Malderen A
3C 2/04/22 20:00 K.Del.Londerzeel A FC.Ramsdonk
3C 3/04/22 15:00 VK.Berg-Op KFC.Meise B
3C 3/04/22 15:00 FC.Moorsel A KVC.Sterrebeek
3C 3/04/22 15:00 Infinity FC.Vilvoorde K.Steenokkerzeel VO. A
3C 3/04/22 15:00 FC.Beigem A FC.Kap.o/d.Bos
3C 9/04/22 19:30 KFC.Malderen A FC.Beigem A
3C 9/04/22 20:00 SK.Steenhuffel A K.Del.Londerzeel A
3C 9/04/22 20:30 KFC.Meise B SJ.Londerzeel A
3C 10/04/22 15:00 KVC.Sterrebeek KSC.Grimbergen B
3C 10/04/22 15:00 FC.Ramsdonk FC.Melsbroek B
3C 10/04/22 15:00 Zemst Sp. VK.Berg-Op
3C 10/04/22 15:00 FC.Kap.o/d.Bos K.Steenokkerzeel VO. A
3C 10/04/22 15:00 FC.Moorsel A Infinity FC.Vilvoorde
3C 24/04/22 15:00 K.Steenokkerzeel VO. A KFC.Malderen A
3C 24/04/22 15:00 FC.Beigem A KFC.Meise B
3C 24/04/22 15:00 SJ.Londerzeel A Zemst Sp.
3C 24/04/22 15:00 VK.Berg-Op FC.Ramsdonk
3C 24/04/22 15:00 FC.Melsbroek B SK.Steenhuffel A
3C 24/04/22 15:00 K.Del.Londerzeel A KVC.Sterrebeek
3C 24/04/22 15:00 KSC.Grimbergen B FC.Moorsel A
3C 24/04/22 15:00 FC.Kap.o/d.Bos Infinity FC.Vilvoorde
3C 1/05/22 15:00 Infinity FC.Vilvoorde KSC.Grimbergen B
3C 1/05/22 15:00 FC.Moorsel A K.Del.Londerzeel A
3C 1/05/22 15:00 KVC.Sterrebeek FC.Melsbroek B
3C 1/05/22 15:00 SK.Steenhuffel A VK.Berg-Op
3C 1/05/22 15:00 FC.Ramsdonk SJ.Londerzeel A
3C 1/05/22 15:00 Zemst Sp. FC.Beigem A
3C 1/05/22 15:00 KFC.Meise B K.Steenokkerzeel VO. A
3C 1/05/22 15:00 KFC.Malderen A FC.Kap.o/d.Bos

Derde provinciale D

3D 4/09/21 19:30 SV.Kobbegem KFC.Av.Lembeek A
3D 4/09/21 19:30 KFC.MZ.Tollembeek Ritterklub Jette A
3D 5/09/21 15:00 KVC.Itna Itterbeek KVC.Asse-Terheide A
3D 5/09/21 15:00 VK.Borchtlombeek A SK.Pepingen-Halle B
3D 5/09/21 15:00 SK.Oetingen VC KV.Zuun A
3D 5/09/21 15:00 V.Beersel Drogenbos A T.Relegem
3D 5/09/21 15:00 SK.Vlezenbeek FC.Negenmanneke
3D 5/09/21 15:00 Sp.Eizeringen A Eendr.Hekelgem A
3D 11/09/21 19:30 SK.Pepingen-Halle B SK.Oetingen VC
3D 11/09/21 20:00 Eendr.Hekelgem A SV.Kobbegem
3D 11/09/21 20:00 Ritterklub Jette A KVC.Itna Itterbeek
3D 12/09/21 15:00 KFC.Av.Lembeek A KFC.MZ.Tollembeek
3D 12/09/21 15:00 FC.Negenmanneke Sp.Eizeringen A
3D 12/09/21 15:00 KVC.Asse-Terheide A VK.Borchtlombeek A
3D 12/09/21 15:00 KV.Zuun A V.Beersel Drogenbos A
3D 12/09/21 15:00 T.Relegem SK.Vlezenbeek
3D 18/09/21 19:30 SV.Kobbegem FC.Negenmanneke
3D 18/09/21 19:30 KFC.MZ.Tollembeek KVC.Itna Itterbeek
3D 19/09/21 15:00 KFC.Av.Lembeek A Eendr.Hekelgem A
3D 19/09/21 15:00 VK.Borchtlombeek A Ritterklub Jette A
3D 19/09/21 15:00 SK.Oetingen VC KVC.Asse-Terheide A
3D 19/09/21 15:00 V.Beersel Drogenbos A SK.Pepingen-Halle B
3D 19/09/21 15:00 SK.Vlezenbeek KV.Zuun A
3D 19/09/21 15:00 Sp.Eizeringen A T.Relegem
3D 25/09/21 19:30 SK.Pepingen-Halle B SK.Vlezenbeek
3D 25/09/21 20:00 Ritterklub Jette A SK.Oetingen VC
3D 25/09/21 20:00 Eendr.Hekelgem A KFC.MZ.Tollembeek
3D 26/09/21 15:00 KVC.Itna Itterbeek VK.Borchtlombeek A
3D 26/09/21 15:00 FC.Negenmanneke KFC.Av.Lembeek A
3D 26/09/21 15:00 T.Relegem SV.Kobbegem
3D 26/09/21 15:00 KV.Zuun A Sp.Eizeringen A
3D 26/09/21 15:00 KVC.Asse-Terheide A V.Beersel Drogenbos A
3D 2/10/21 19:30 SV.Kobbegem KV.Zuun A
3D 2/10/21 19:30 KFC.MZ.Tollembeek VK.Borchtlombeek A
3D 2/10/21 20:00 Eendr.Hekelgem A FC.Negenmanneke
3D 3/10/21 15:00 KFC.Av.Lembeek A T.Relegem
3D 3/10/21 15:00 SK.Oetingen VC KVC.Itna Itterbeek
3D 3/10/21 15:00 V.Beersel Drogenbos A Ritterklub Jette A
3D 3/10/21 15:00 SK.Vlezenbeek KVC.Asse-Terheide A
3D 3/10/21 15:00 Sp.Eizeringen A SK.Pepingen-Halle B
3D 9/10/21 19:30 SK.Pepingen-Halle B SV.Kobbegem
3D 9/10/21 20:00 Ritterklub Jette A SK.Vlezenbeek
3D 10/10/21 15:00 KVC.Itna Itterbeek V.Beersel Drogenbos A
3D 10/10/21 15:00 VK.Borchtlombeek A SK.Oetingen VC
3D 10/10/21 15:00 FC.Negenmanneke KFC.MZ.Tollembeek
3D 10/10/21 15:00 T.Relegem Eendr.Hekelgem A
3D 10/10/21 15:00 KV.Zuun A KFC.Av.Lembeek A
3D 10/10/21 15:00 KVC.Asse-Terheide A Sp.Eizeringen A
3D 16/10/21 19:30 SV.Kobbegem KVC.Asse-Terheide A
3D 16/10/21 19:30 KFC.MZ.Tollembeek SK.Oetingen VC
3D 16/10/21 20:00 Eendr.Hekelgem A KV.Zuun A
3D 17/10/21 15:00 KFC.Av.Lembeek A SK.Pepingen-Halle B
3D 17/10/21 15:00 FC.Negenmanneke T.Relegem
3D 17/10/21 15:00 V.Beersel Drogenbos A VK.Borchtlombeek A
3D 17/10/21 15:00 SK.Vlezenbeek KVC.Itna Itterbeek
3D 17/10/21 15:00 Sp.Eizeringen A Ritterklub Jette A
3D 23/10/21 19:30 SK.Pepingen-Halle B Eendr.Hekelgem A
3D 23/10/21 20:00 Ritterklub Jette A SV.Kobbegem
3D 24/10/21 15:00 KVC.Itna Itterbeek Sp.Eizeringen A
3D 24/10/21 15:00 VK.Borchtlombeek A SK.Vlezenbeek
3D 24/10/21 15:00 SK.Oetingen VC V.Beersel Drogenbos A
3D 24/10/21 15:00 T.Relegem KFC.MZ.Tollembeek
3D 24/10/21 15:00 KV.Zuun A FC.Negenmanneke
3D 24/10/21 15:00 KVC.Asse-Terheide A KFC.Av.Lembeek A
3D 30/10/21 19:30 SV.Kobbegem KVC.Itna Itterbeek
3D 30/10/21 19:30 KFC.MZ.Tollembeek V.Beersel Drogenbos A
3D 30/10/21 20:00 Eendr.Hekelgem A KVC.Asse-Terheide A
3D 31/10/21 15:00 KFC.Av.Lembeek A Ritterklub Jette A
3D 31/10/21 15:00 FC.Negenmanneke SK.Pepingen-Halle B
3D 31/10/21 15:00 T.Relegem KV.Zuun A
3D 31/10/21 15:00 SK.Vlezenbeek SK.Oetingen VC
3D 31/10/21 15:00 Sp.Eizeringen A VK.Borchtlombeek A
3D 6/11/21 19:30 SK.Pepingen-Halle B T.Relegem
3D 6/11/21 20:00 Ritterklub Jette A Eendr.Hekelgem A
3D 7/11/21 14:30 KVC.Itna Itterbeek KFC.Av.Lembeek A
3D 7/11/21 14:30 VK.Borchtlombeek A SV.Kobbegem
3D 7/11/21 14:30 SK.Oetingen VC Sp.Eizeringen A
3D 7/11/21 14:30 V.Beersel Drogenbos A SK.Vlezenbeek
3D 7/11/21 14:30 KV.Zuun A KFC.MZ.Tollembeek
3D 7/11/21 14:30 KVC.Asse-Terheide A FC.Negenmanneke
3D 14/11/21 14:30 KFC.Av.Lembeek A VK.Borchtlombeek A
3D 14/11/21 14:30 FC.Negenmanneke Ritterklub Jette A
3D 14/11/21 14:30 T.Relegem KVC.Asse-Terheide A
3D 14/11/21 14:30 Sp.Eizeringen A V.Beersel Drogenbos A
3D 14/11/21 14:30 KFC.MZ.Tollembeek SK.Vlezenbeek
3D 14/11/21 15:00 SV.Kobbegem SK.Oetingen VC
3D 14/11/21 17:00 Eendr.Hekelgem A KVC.Itna Itterbeek
3D 14/11/21 17:00 KV.Zuun A SK.Pepingen-Halle B
3D 20/11/21 19:30 SK.Pepingen-Halle B KFC.MZ.Tollembeek
3D 20/11/21 20:00 Ritterklub Jette A T.Relegem
3D 21/11/21 14:30 KVC.Itna Itterbeek FC.Negenmanneke
3D 21/11/21 14:30 VK.Borchtlombeek A Eendr.Hekelgem A
3D 21/11/21 14:30 SK.Oetingen VC KFC.Av.Lembeek A
3D 21/11/21 14:30 V.Beersel Drogenbos A SV.Kobbegem
3D 21/11/21 14:30 SK.Vlezenbeek Sp.Eizeringen A
3D 21/11/21 14:30 KVC.Asse-Terheide A KV.Zuun A
3D 27/11/21 19:30 SV.Kobbegem SK.Vlezenbeek
3D 27/11/21 19:30 SK.Pepingen-Halle B KVC.Asse-Terheide A
3D 27/11/21 19:30 KFC.MZ.Tollembeek Sp.Eizeringen A
3D 27/11/21 20:00 Eendr.Hekelgem A SK.Oetingen VC
3D 28/11/21 14:30 KFC.Av.Lembeek A V.Beersel Drogenbos A
3D 28/11/21 14:30 FC.Negenmanneke VK.Borchtlombeek A
3D 28/11/21 14:30 T.Relegem KVC.Itna Itterbeek
3D 28/11/21 14:30 KV.Zuun A Ritterklub Jette A
3D 4/12/21 19:30 KFC.MZ.Tollembeek KVC.Asse-Terheide A
3D 4/12/21 20:00 Ritterklub Jette A SK.Pepingen-Halle B
3D 5/12/21 14:30 KVC.Itna Itterbeek KV.Zuun A
3D 5/12/21 14:30 VK.Borchtlombeek A T.Relegem
3D 5/12/21 14:30 SK.Oetingen VC FC.Negenmanneke
3D 5/12/21 14:30 V.Beersel Drogenbos A Eendr.Hekelgem A
3D 5/12/21 14:30 SK.Vlezenbeek KFC.Av.Lembeek A
3D 5/12/21 14:30 Sp.Eizeringen A SV.Kobbegem
3D 11/12/21 19:30 SV.Kobbegem KFC.MZ.Tollembeek
3D 11/12/21 19:30 SK.Pepingen-Halle B KVC.Itna Itterbeek
3D 11/12/21 20:00 Eendr.Hekelgem A SK.Vlezenbeek
3D 12/12/21 14:30 KFC.Av.Lembeek A Sp.Eizeringen A
3D 12/12/21 14:30 FC.Negenmanneke V.Beersel Drogenbos A
3D 12/12/21 14:30 T.Relegem SK.Oetingen VC
3D 12/12/21 14:30 KV.Zuun A VK.Borchtlombeek A
3D 12/12/21 14:30 KVC.Asse-Terheide A Ritterklub Jette A
3D 18/12/21 19:30 SK.Pepingen-Halle B VK.Borchtlombeek A
3D 18/12/21 20:00 Eendr.Hekelgem A Sp.Eizeringen A
3D 18/12/21 20:00 Ritterklub Jette A KFC.MZ.Tollembeek
3D 19/12/21 14:30 KFC.Av.Lembeek A SV.Kobbegem
3D 19/12/21 14:30 KVC.Asse-Terheide A KVC.Itna Itterbeek
3D 19/12/21 14:30 KV.Zuun A SK.Oetingen VC
3D 19/12/21 14:30 T.Relegem V.Beersel Drogenbos A
3D 19/12/21 14:30 FC.Negenmanneke SK.Vlezenbeek
WINTERSTOP
3D 15/01/22 19:30 KFC.MZ.Tollembeek KFC.Av.Lembeek A
3D 15/01/22 19:30 SV.Kobbegem Eendr.Hekelgem A
3D 16/01/22 14:30 KVC.Itna Itterbeek Ritterklub Jette A
3D 16/01/22 14:30 Sp.Eizeringen A FC.Negenmanneke
3D 16/01/22 14:30 SK.Vlezenbeek T.Relegem
3D 16/01/22 14:30 V.Beersel Drogenbos A KV.Zuun A
3D 16/01/22 14:30 SK.Oetingen VC SK.Pepingen-Halle B
3D 16/01/22 14:30 VK.Borchtlombeek A KVC.Asse-Terheide A
3D 22/01/22 19:30 SK.Pepingen-Halle B V.Beersel Drogenbos A
3D 22/01/22 20:00 Eendr.Hekelgem A KFC.Av.Lembeek A
3D 22/01/22 20:00 Ritterklub Jette A VK.Borchtlombeek A
3D 23/01/22 14:30 FC.Negenmanneke SV.Kobbegem
3D 23/01/22 14:30 KVC.Asse-Terheide A SK.Oetingen VC
3D 23/01/22 14:30 KV.Zuun A SK.Vlezenbeek
3D 23/01/22 14:30 T.Relegem Sp.Eizeringen A
3D 23/01/22 14:30 KVC.Itna Itterbeek KFC.MZ.Tollembeek
3D 29/01/22 19:30 KFC.MZ.Tollembeek Eendr.Hekelgem A
3D 29/01/22 19:30 SV.Kobbegem T.Relegem
3D 30/01/22 14:30 SK.Oetingen VC Ritterklub Jette A
3D 30/01/22 14:30 VK.Borchtlombeek A KVC.Itna Itterbeek
3D 30/01/22 14:30 KFC.Av.Lembeek A FC.Negenmanneke
3D 30/01/22 14:30 Sp.Eizeringen A KV.Zuun A
3D 30/01/22 14:30 SK.Vlezenbeek SK.Pepingen-Halle B
3D 30/01/22 14:30 V.Beersel Drogenbos A KVC.Asse-Terheide A
3D 5/02/22 19:30 SK.Pepingen-Halle B Sp.Eizeringen A
3D 5/02/22 20:00 Ritterklub Jette A V.Beersel Drogenbos A
3D 6/02/22 15:00 KV.Zuun A SV.Kobbegem
3D 6/02/22 15:00 T.Relegem KFC.Av.Lembeek A
3D 6/02/22 15:00 FC.Negenmanneke Eendr.Hekelgem A
3D 6/02/22 15:00 KVC.Itna Itterbeek SK.Oetingen VC
3D 6/02/22 15:00 KVC.Asse-Terheide A SK.Vlezenbeek
3D 6/02/22 15:00 VK.Borchtlombeek A KFC.MZ.Tollembeek
3D 12/02/22 19:30 KFC.MZ.Tollembeek FC.Negenmanneke
3D 12/02/22 19:30 SV.Kobbegem SK.Pepingen-Halle B
3D 12/02/22 20:00 Eendr.Hekelgem A T.Relegem
3D 13/02/22 15:00 SK.Vlezenbeek Ritterklub Jette A
3D 13/02/22 15:00 V.Beersel Drogenbos A KVC.Itna Itterbeek
3D 13/02/22 15:00 SK.Oetingen VC VK.Borchtlombeek A
3D 13/02/22 15:00 KFC.Av.Lembeek A KV.Zuun A
3D 13/02/22 15:00 Sp.Eizeringen A KVC.Asse-Terheide A
3D 19/02/22 19:30 SK.Pepingen-Halle B KFC.Av.Lembeek A
3D 19/02/22 20:00 Ritterklub Jette A Sp.Eizeringen A
3D 20/02/22 15:00 KVC.Asse-Terheide A SV.Kobbegem
3D 20/02/22 15:00 KV.Zuun A Eendr.Hekelgem A
3D 20/02/22 15:00 T.Relegem FC.Negenmanneke
3D 20/02/22 15:00 VK.Borchtlombeek A V.Beersel Drogenbos A
3D 20/02/22 15:00 KVC.Itna Itterbeek SK.Vlezenbeek
3D 20/02/22 15:00 SK.Oetingen VC KFC.MZ.Tollembeek
3D 5/03/22 19:30 SV.Kobbegem Ritterklub Jette A
3D 5/03/22 19:30 KFC.MZ.Tollembeek T.Relegem
3D 5/03/22 20:00 Eendr.Hekelgem A SK.Pepingen-Halle B
3D 6/03/22 15:00 Sp.Eizeringen A KVC.Itna Itterbeek
3D 6/03/22 15:00 SK.Vlezenbeek VK.Borchtlombeek A
3D 6/03/22 15:00 V.Beersel Drogenbos A SK.Oetingen VC
3D 6/03/22 15:00 FC.Negenmanneke KV.Zuun A
3D 6/03/22 15:00 KFC.Av.Lembeek A KVC.Asse-Terheide A
3D 12/03/22 19:30 SK.Pepingen-Halle B FC.Negenmanneke
3D 12/03/22 20:00 Ritterklub Jette A KFC.Av.Lembeek A
3D 13/03/22 15:00 KVC.Itna Itterbeek SV.Kobbegem
3D 13/03/22 15:00 KVC.Asse-Terheide A Eendr.Hekelgem A
3D 13/03/22 15:00 KV.Zuun A T.Relegem
3D 13/03/22 15:00 SK.Oetingen VC SK.Vlezenbeek
3D 13/03/22 15:00 VK.Borchtlombeek A Sp.Eizeringen A
3D 13/03/22 15:00 V.Beersel Drogenbos A KFC.MZ.Tollembeek
3D 19/03/22 19:30 SV.Kobbegem VK.Borchtlombeek A
3D 19/03/22 19:30 KFC.MZ.Tollembeek KV.Zuun A
3D 19/03/22 20:00 Eendr.Hekelgem A Ritterklub Jette A
3D 20/03/22 15:00 KFC.Av.Lembeek A KVC.Itna Itterbeek
3D 20/03/22 15:00 Sp.Eizeringen A SK.Oetingen VC
3D 20/03/22 15:00 SK.Vlezenbeek V.Beersel Drogenbos A
3D 20/03/22 15:00 T.Relegem SK.Pepingen-Halle B
3D 20/03/22 15:00 FC.Negenmanneke KVC.Asse-Terheide A
3D 26/03/22 19:30 SK.Pepingen-Halle B KV.Zuun A
3D 26/03/22 20:00 Ritterklub Jette A FC.Negenmanneke
3D 27/03/22 15:00 SK.Oetingen VC SV.Kobbegem
3D 27/03/22 15:00 VK.Borchtlombeek A KFC.Av.Lembeek A
3D 27/03/22 15:00 KVC.Itna Itterbeek Eendr.Hekelgem A
3D 27/03/22 15:00 KVC.Asse-Terheide A T.Relegem
3D 27/03/22 15:00 V.Beersel Drogenbos A Sp.Eizeringen A
3D 27/03/22 15:00 SK.Vlezenbeek KFC.MZ.Tollembeek
3D 2/04/22 19:30 SV.Kobbegem V.Beersel Drogenbos A
3D 2/04/22 19:30 KFC.MZ.Tollembeek SK.Pepingen-Halle B
3D 2/04/22 20:00 Eendr.Hekelgem A VK.Borchtlombeek A
3D 3/04/22 15:00 T.Relegem Ritterklub Jette A
3D 3/04/22 15:00 FC.Negenmanneke KVC.Itna Itterbeek
3D 3/04/22 15:00 KFC.Av.Lembeek A SK.Oetingen VC
3D 3/04/22 15:00 Sp.Eizeringen A SK.Vlezenbeek
3D 3/04/22 15:00 KV.Zuun A KVC.Asse-Terheide A
3D 9/04/22 20:00 Ritterklub Jette A KV.Zuun A
3D 10/04/22 15:00 SK.Vlezenbeek SV.Kobbegem
3D 10/04/22 15:00 V.Beersel Drogenbos A KFC.Av.Lembeek A
3D 10/04/22 15:00 SK.Oetingen VC Eendr.Hekelgem A
3D 10/04/22 15:00 VK.Borchtlombeek A FC.Negenmanneke
3D 10/04/22 15:00 KVC.Itna Itterbeek T.Relegem
3D 10/04/22 15:00 KVC.Asse-Terheide A SK.Pepingen-Halle B
3D 10/04/22 15:00 Sp.Eizeringen A KFC.MZ.Tollembeek
3D 24/04/22 15:00 SK.Pepingen-Halle B Ritterklub Jette A
3D 24/04/22 15:00 KV.Zuun A KVC.Itna Itterbeek
3D 24/04/22 15:00 T.Relegem VK.Borchtlombeek A
3D 24/04/22 15:00 FC.Negenmanneke SK.Oetingen VC
3D 24/04/22 15:00 Eendr.Hekelgem A V.Beersel Drogenbos A
3D 24/04/22 15:00 KFC.Av.Lembeek A SK.Vlezenbeek
3D 24/04/22 15:00 SV.Kobbegem Sp.Eizeringen A
3D 24/04/22 15:00 KVC.Asse-Terheide A KFC.MZ.Tollembeek
3D 1/05/22 15:00 KFC.MZ.Tollembeek SV.Kobbegem
3D 1/05/22 15:00 Sp.Eizeringen A KFC.Av.Lembeek A
3D 1/05/22 15:00 SK.Vlezenbeek Eendr.Hekelgem A
3D 1/05/22 15:00 V.Beersel Drogenbos A FC.Negenmanneke
3D 1/05/22 15:00 SK.Oetingen VC T.Relegem
3D 1/05/22 15:00 VK.Borchtlombeek A KV.Zuun A
3D 1/05/22 15:00 KVC.Itna Itterbeek SK.Pepingen-Halle B
3D 1/05/22 15:00 Ritterklub Jette A KVC.Asse-Terheide A

Vierde provinciale A

4A 4/09/21 17:30 Cr.Vissenaken B KA.Goetsenhoven
4A 4/09/21 19:00 Boutersem United B T.Bunsbeek
4A 5/09/21 15:00 K.Halle VV. SC.Orsmaal
4A 5/09/21 15:00 RC.Meldert SC.Out-Hoegaarden B
4A 5/09/21 15:00 RC.Butsel B Sp.Budingen
4A 5/09/21 15:00 Sp.Heide Linter Atlas Linter
4A 5/09/21 15:00 St.Neerwinden KVK.Tienen B
4A 11/09/21 19:30 VC.Houtem-Oplinter B RC.Butsel B
4A 12/09/21 15:00 T.Bunsbeek Cr.Vissenaken B
4A 12/09/21 15:00 KA.Goetsenhoven St.Neerwinden
4A 12/09/21 15:00 KVK.Tienen B K.Halle VV.
4A 12/09/21 15:00 Atlas Linter Boutersem United B
4A 12/09/21 15:00 SC.Orsmaal RC.Meldert
4A 12/09/21 15:00 Sp.Budingen Sp.Heide Linter
4A 18/09/21 17:30 Cr.Vissenaken B Atlas Linter
4A 18/09/21 19:00 Boutersem United B Sp.Budingen
4A 19/09/21 15:00 KA.Goetsenhoven T.Bunsbeek
4A 19/09/21 15:00 RC.Meldert KVK.Tienen B
4A 19/09/21 15:00 RC.Butsel B SC.Out-Hoegaarden B
4A 19/09/21 15:00 Sp.Heide Linter VC.Houtem-Oplinter B
4A 19/09/21 15:00 St.Neerwinden K.Halle VV.
4A 25/09/21 19:30 VC.Houtem-Oplinter B Boutersem United B
4A 26/09/21 15:00 K.Halle VV. RC.Meldert
4A 26/09/21 15:00 T.Bunsbeek St.Neerwinden
4A 26/09/21 15:00 Atlas Linter KA.Goetsenhoven
4A 26/09/21 15:00 Sp.Budingen Cr.Vissenaken B
4A 26/09/21 15:00 SC.Orsmaal RC.Butsel B
4A 26/09/21 17:30 SC.Out-Hoegaarden B Sp.Heide Linter
4A 2/10/21 17:30 Cr.Vissenaken B VC.Houtem-Oplinter B
4A 2/10/21 19:00 Boutersem United B SC.Out-Hoegaarden B
4A 3/10/21 15:00 KA.Goetsenhoven Sp.Budingen
4A 3/10/21 15:00 T.Bunsbeek Atlas Linter
4A 3/10/21 15:00 RC.Butsel B KVK.Tienen B
4A 3/10/21 15:00 Sp.Heide Linter SC.Orsmaal
4A 3/10/21 15:00 St.Neerwinden RC.Meldert
4A 9/10/21 19:30 VC.Houtem-Oplinter B KA.Goetsenhoven
4A 10/10/21 15:00 KVK.Tienen B Sp.Heide Linter
4A 10/10/21 15:00 K.Halle VV. RC.Butsel B
4A 10/10/21 15:00 Atlas Linter St.Neerwinden
4A 10/10/21 15:00 Sp.Budingen T.Bunsbeek
4A 10/10/21 15:00 SC.Orsmaal Boutersem United B
4A 10/10/21 17:30 SC.Out-Hoegaarden B Cr.Vissenaken B
4A 16/10/21 17:30 Cr.Vissenaken B SC.Orsmaal
4A 16/10/21 19:00 Boutersem United B KVK.Tienen B
4A 17/10/21 15:00 KA.Goetsenhoven SC.Out-Hoegaarden B
4A 17/10/21 15:00 T.Bunsbeek VC.Houtem-Oplinter B
4A 17/10/21 15:00 Atlas Linter Sp.Budingen
4A 17/10/21 15:00 RC.Butsel B RC.Meldert
4A 17/10/21 15:00 Sp.Heide Linter K.Halle VV.
4A 23/10/21 19:30 VC.Houtem-Oplinter B Atlas Linter
4A 24/10/21 15:00 KVK.Tienen B Cr.Vissenaken B
4A 24/10/21 15:00 K.Halle VV. Boutersem United B
4A 24/10/21 15:00 RC.Meldert Sp.Heide Linter
4A 24/10/21 15:00 Sp.Budingen St.Neerwinden
4A 24/10/21 15:00 SC.Orsmaal KA.Goetsenhoven
4A 24/10/21 17:30 SC.Out-Hoegaarden B T.Bunsbeek
4A 30/10/21 17:30 Cr.Vissenaken B K.Halle VV.
4A 30/10/21 19:00 Boutersem United B RC.Meldert
4A 31/10/21 15:00 KA.Goetsenhoven KVK.Tienen B
4A 31/10/21 15:00 T.Bunsbeek SC.Orsmaal
4A 31/10/21 15:00 Atlas Linter SC.Out-Hoegaarden B
4A 31/10/21 15:00 Sp.Budingen VC.Houtem-Oplinter B
4A 31/10/21 15:00 St.Neerwinden RC.Butsel B
4A 6/11/21 19:30 VC.Houtem-Oplinter B St.Neerwinden
4A 7/11/21 14:30 K.Halle VV. KA.Goetsenhoven
4A 7/11/21 14:30 RC.Meldert Cr.Vissenaken B
4A 7/11/21 14:30 RC.Butsel B Sp.Heide Linter
4A 7/11/21 14:30 SC.Orsmaal Atlas Linter
4A 7/11/21 15:00 KVK.Tienen B T.Bunsbeek
4A 7/11/21 17:30 SC.Out-Hoegaarden B Sp.Budingen
4A 14/11/21 14:30 KA.Goetsenhoven RC.Meldert
4A 14/11/21 14:30 T.Bunsbeek K.Halle VV.
4A 14/11/21 14:30 Atlas Linter KVK.Tienen B
4A 14/11/21 14:30 Sp.Budingen SC.Orsmaal
4A 14/11/21 14:30 St.Neerwinden Sp.Heide Linter
4A 14/11/21 15:00 VC.Houtem-Oplinter B SC.Out-Hoegaarden B
4A 14/11/21 15:00 Boutersem United B RC.Butsel B
4A 21/11/21 14:30 K.Halle VV. Atlas Linter
4A 21/11/21 14:30 RC.Meldert T.Bunsbeek
4A 21/11/21 14:30 RC.Butsel B Cr.Vissenaken B
4A 21/11/21 14:30 Sp.Heide Linter Boutersem United B
4A 21/11/21 14:30 SC.Orsmaal VC.Houtem-Oplinter B
4A 21/11/21 15:00 KVK.Tienen B Sp.Budingen
4A 21/11/21 17:30 SC.Out-Hoegaarden B St.Neerwinden
4A 27/11/21 17:30 Cr.Vissenaken B Sp.Heide Linter
4A 27/11/21 19:30 VC.Houtem-Oplinter B KVK.Tienen B
4A 28/11/21 14:30 KA.Goetsenhoven RC.Butsel B
4A 28/11/21 14:30 Atlas Linter RC.Meldert
4A 28/11/21 14:30 Sp.Budingen K.Halle VV.
4A 28/11/21 14:30 St.Neerwinden Boutersem United B
4A 28/11/21 17:30 SC.Out-Hoegaarden B SC.Orsmaal
4A 4/12/21 19:00 Boutersem United B Cr.Vissenaken B
4A 5/12/21 14:30 K.Halle VV. VC.Houtem-Oplinter B
4A 5/12/21 14:30 RC.Meldert Sp.Budingen
4A 5/12/21 14:30 RC.Butsel B T.Bunsbeek
4A 5/12/21 14:30 Sp.Heide Linter KA.Goetsenhoven
4A 5/12/21 14:30 St.Neerwinden SC.Orsmaal
4A 5/12/21 15:00 KVK.Tienen B SC.Out-Hoegaarden B
4A 11/12/21 17:30 Cr.Vissenaken B St.Neerwinden
4A 11/12/21 19:30 VC.Houtem-Oplinter B RC.Meldert
4A 12/12/21 14:30 KA.Goetsenhoven Boutersem United B
4A 12/12/21 14:30 T.Bunsbeek Sp.Heide Linter
4A 12/12/21 14:30 Atlas Linter RC.Butsel B
4A 12/12/21 14:30 SC.Orsmaal KVK.Tienen B
4A 12/12/21 17:30 SC.Out-Hoegaarden B K.Halle VV.
4A 19/12/21 14:30 KA.Goetsenhoven Cr.Vissenaken B
4A 19/12/21 14:30 SC.Orsmaal K.Halle VV.
4A 19/12/21 14:30 Sp.Budingen RC.Butsel B
4A 19/12/21 14:30 Atlas Linter Sp.Heide Linter
4A 19/12/21 14:30 T.Bunsbeek Boutersem United B
4A 19/12/21 15:00 KVK.Tienen B St.Neerwinden
4A 19/12/21 17:30 SC.Out-Hoegaarden B RC.Meldert
WINTERSTOP
4A 15/01/22 17:30 Cr.Vissenaken B T.Bunsbeek
4A 15/01/22 19:00 Boutersem United B Atlas Linter
4A 16/01/22 14:30 K.Halle VV. KVK.Tienen B
4A 16/01/22 14:30 St.Neerwinden KA.Goetsenhoven
4A 16/01/22 14:30 Sp.Heide Linter Sp.Budingen
4A 16/01/22 14:30 RC.Butsel B VC.Houtem-Oplinter B
4A 16/01/22 14:30 RC.Meldert SC.Orsmaal
4A 22/01/22 19:30 VC.Houtem-Oplinter B Sp.Heide Linter
4A 23/01/22 14:30 Atlas Linter Cr.Vissenaken B
4A 23/01/22 14:30 T.Bunsbeek KA.Goetsenhoven
4A 23/01/22 14:30 Sp.Budingen Boutersem United B
4A 23/01/22 14:30 K.Halle VV. St.Neerwinden
4A 23/01/22 15:00 KVK.Tienen B RC.Meldert
4A 23/01/22 17:30 SC.Out-Hoegaarden B RC.Butsel B
4A 29/01/22 17:30 Cr.Vissenaken B Sp.Budingen
4A 29/01/22 19:00 Boutersem United B VC.Houtem-Oplinter B
4A 30/01/22 14:30 RC.Meldert K.Halle VV.
4A 30/01/22 14:30 St.Neerwinden T.Bunsbeek
4A 30/01/22 14:30 KA.Goetsenhoven Atlas Linter
4A 30/01/22 14:30 Sp.Heide Linter SC.Out-Hoegaarden B
4A 30/01/22 14:30 RC.Butsel B SC.Orsmaal
4A 5/02/22 19:30 VC.Houtem-Oplinter B Cr.Vissenaken B
4A 6/02/22 15:00 Sp.Budingen KA.Goetsenhoven
4A 6/02/22 15:00 Atlas Linter T.Bunsbeek
4A 6/02/22 15:00 KVK.Tienen B RC.Butsel B
4A 6/02/22 15:00 SC.Orsmaal Sp.Heide Linter
4A 6/02/22 15:00 RC.Meldert St.Neerwinden
4A 6/02/22 17:30 SC.Out-Hoegaarden B Boutersem United B
4A 12/02/22 17:30 Cr.Vissenaken B SC.Out-Hoegaarden B
4A 12/02/22 19:00 Boutersem United B SC.Orsmaal
4A 13/02/22 15:00 Sp.Heide Linter KVK.Tienen B
4A 13/02/22 15:00 RC.Butsel B K.Halle VV.
4A 13/02/22 15:00 St.Neerwinden Atlas Linter
4A 13/02/22 15:00 T.Bunsbeek Sp.Budingen
4A 13/02/22 15:00 KA.Goetsenhoven VC.Houtem-Oplinter B
4A 19/02/22 19:30 VC.Houtem-Oplinter B T.Bunsbeek
4A 20/02/22 15:00 SC.Orsmaal Cr.Vissenaken B
4A 20/02/22 15:00 Sp.Budingen Atlas Linter
4A 20/02/22 15:00 RC.Meldert RC.Butsel B
4A 20/02/22 15:00 K.Halle VV. Sp.Heide Linter
4A 20/02/22 15:00 KVK.Tienen B Boutersem United B
4A 20/02/22 17:30 SC.Out-Hoegaarden B KA.Goetsenhoven
4A 5/03/22 17:30 Cr.Vissenaken B KVK.Tienen B
4A 5/03/22 19:00 Boutersem United B K.Halle VV.
4A 6/03/22 15:00 Sp.Heide Linter RC.Meldert
4A 6/03/22 15:00 St.Neerwinden Sp.Budingen
4A 6/03/22 15:00 Atlas Linter VC.Houtem-Oplinter B
4A 6/03/22 15:00 T.Bunsbeek SC.Out-Hoegaarden B
4A 6/03/22 15:00 KA.Goetsenhoven SC.Orsmaal
4A 12/03/22 19:30 VC.Houtem-Oplinter B Sp.Budingen
4A 13/03/22 15:00 K.Halle VV. Cr.Vissenaken B
4A 13/03/22 15:00 KVK.Tienen B KA.Goetsenhoven
4A 13/03/22 15:00 SC.Orsmaal T.Bunsbeek
4A 13/03/22 15:00 RC.Meldert Boutersem United B
4A 13/03/22 15:00 RC.Butsel B St.Neerwinden
4A 13/03/22 17:30 SC.Out-Hoegaarden B Atlas Linter
4A 19/03/22 17:30 Cr.Vissenaken B RC.Meldert
4A 20/03/22 15:00 T.Bunsbeek KVK.Tienen B
4A 20/03/22 15:00 KA.Goetsenhoven K.Halle VV.
4A 20/03/22 15:00 Sp.Heide Linter RC.Butsel B
4A 20/03/22 15:00 St.Neerwinden VC.Houtem-Oplinter B
4A 20/03/22 15:00 Sp.Budingen SC.Out-Hoegaarden B
4A 20/03/22 15:00 Atlas Linter SC.Orsmaal
4A 27/03/22 15:00 RC.Meldert KA.Goetsenhoven
4A 27/03/22 15:00 K.Halle VV. T.Bunsbeek
4A 27/03/22 15:00 KVK.Tienen B Atlas Linter
4A 27/03/22 15:00 SC.Orsmaal Sp.Budingen
4A 27/03/22 15:00 RC.Butsel B Boutersem United B
4A 27/03/22 15:00 Sp.Heide Linter St.Neerwinden
4A 27/03/22 17:30 SC.Out-Hoegaarden B VC.Houtem-Oplinter B
4A 2/04/22 17:30 Cr.Vissenaken B RC.Butsel B
4A 2/04/22 19:00 Boutersem United B Sp.Heide Linter
4A 2/04/22 19:30 VC.Houtem-Oplinter B SC.Orsmaal
4A 3/04/22 15:00 Sp.Budingen KVK.Tienen B
4A 3/04/22 15:00 Atlas Linter K.Halle VV.
4A 3/04/22 15:00 T.Bunsbeek RC.Meldert
4A 3/04/22 15:00 St.Neerwinden SC.Out-Hoegaarden B
4A 9/04/22 19:00 Boutersem United B St.Neerwinden
4A 10/04/22 15:00 Sp.Heide Linter Cr.Vissenaken B
4A 10/04/22 15:00 RC.Butsel B KA.Goetsenhoven
4A 10/04/22 15:00 RC.Meldert Atlas Linter
4A 10/04/22 15:00 K.Halle VV. Sp.Budingen
4A 10/04/22 15:00 KVK.Tienen B VC.Houtem-Oplinter B
4A 10/04/22 15:00 SC.Orsmaal SC.Out-Hoegaarden B
4A 24/04/22 15:00 SC.Out-Hoegaarden B KVK.Tienen B
4A 24/04/22 15:00 VC.Houtem-Oplinter B K.Halle VV.
4A 24/04/22 15:00 Sp.Budingen RC.Meldert
4A 24/04/22 15:00 T.Bunsbeek RC.Butsel B
4A 24/04/22 15:00 KA.Goetsenhoven Sp.Heide Linter
4A 24/04/22 15:00 Cr.Vissenaken B Boutersem United B
4A 24/04/22 15:00 SC.Orsmaal St.Neerwinden
4A 1/05/22 15:00 St.Neerwinden Cr.Vissenaken B
4A 1/05/22 15:00 Boutersem United B KA.Goetsenhoven
4A 1/05/22 15:00 Sp.Heide Linter T.Bunsbeek
4A 1/05/22 15:00 RC.Butsel B Atlas Linter
4A 1/05/22 15:00 RC.Meldert VC.Houtem-Oplinter B
4A 1/05/22 15:00 K.Halle VV. SC.Out-Hoegaarden B
4A 1/05/22 15:00 KVK.Tienen B SC.Orsmaal

Vierde provinciale B

4B 4/09/21 17:30 VK.Linden B Sparta Schaffen
4B 4/09/21 18:00 SMS.Lubbeek B Tielt-Winge 3000 B
4B 4/09/21 19:30 SNA.Keiberg B VC.Bekkevoort B
4B 4/09/21 20:00 RWL.Sport B Korbeek Sp.
4B 5/09/21 15:00 HO.Testelt FC.Averbode-Okselaar B
4B 5/09/21 15:00 U.Lovenjoel VC.Bertem-Leefdaal B
4B 5/09/21 15:00 SK.Deurne KVZ.Glabbeek B
4B 11/09/21 18:00 Tielt-Winge 3000 B SK.Deurne
4B 11/09/21 18:00 KVZ.Glabbeek B RWL.Sport B
4B 11/09/21 19:00 Korbeek Sp. SNA.Keiberg B
4B 11/09/21 19:30 Sparta Schaffen SMS.Lubbeek B
4B 11/09/21 19:30 VC.Bekkevoort B HO.Testelt
4B 11/09/21 20:00 VC.Bertem-Leefdaal B VK.Linden B
4B 12/09/21 15:00 SC.Aarschot B U.Lovenjoel
4B 18/09/21 17:30 VK.Linden B SC.Aarschot B
4B 18/09/21 18:00 SMS.Lubbeek B VC.Bertem-Leefdaal B
4B 18/09/21 18:00 Tielt-Winge 3000 B Sparta Schaffen
4B 18/09/21 19:30 SNA.Keiberg B KVZ.Glabbeek B
4B 19/09/21 15:00 HO.Testelt Korbeek Sp.
4B 19/09/21 15:00 U.Lovenjoel FC.Averbode-Okselaar B
4B 19/09/21 15:00 SK.Deurne RWL.Sport B
4B 25/09/21 18:00 KVZ.Glabbeek B HO.Testelt
4B 25/09/21 19:30 Sparta Schaffen SK.Deurne
4B 25/09/21 19:30 VC.Bekkevoort B U.Lovenjoel
4B 25/09/21 20:00 RWL.Sport B SNA.Keiberg B
4B 25/09/21 20:00 VC.Bertem-Leefdaal B Tielt-Winge 3000 B
4B 26/09/21 14:00 FC.Averbode-Okselaar B VK.Linden B
4B 26/09/21 15:00 SC.Aarschot B SMS.Lubbeek B
4B 2/10/21 17:30 VK.Linden B VC.Bekkevoort B
4B 2/10/21 18:00 SMS.Lubbeek B FC.Averbode-Okselaar B
4B 2/10/21 18:00 Tielt-Winge 3000 B SC.Aarschot B
4B 2/10/21 19:30 Sparta Schaffen VC.Bertem-Leefdaal B
4B 3/10/21 15:00 HO.Testelt RWL.Sport B
4B 3/10/21 15:00 U.Lovenjoel Korbeek Sp.
4B 3/10/21 15:00 SK.Deurne SNA.Keiberg B
4B 9/10/21 18:00 KVZ.Glabbeek B U.Lovenjoel
4B 9/10/21 19:00 Korbeek Sp. VK.Linden B
4B 9/10/21 19:30 SNA.Keiberg B HO.Testelt
4B 9/10/21 19:30 VC.Bekkevoort B SMS.Lubbeek B
4B 9/10/21 20:00 VC.Bertem-Leefdaal B SK.Deurne
4B 10/10/21 14:00 FC.Averbode-Okselaar B Tielt-Winge 3000 B
4B 10/10/21 15:00 SC.Aarschot B Sparta Schaffen
4B 16/10/21 17:30 VK.Linden B KVZ.Glabbeek B
4B 16/10/21 18:00 SMS.Lubbeek B Korbeek Sp.
4B 16/10/21 18:00 Tielt-Winge 3000 B VC.Bekkevoort B
4B 16/10/21 19:30 Sparta Schaffen FC.Averbode-Okselaar B
4B 16/10/21 20:00 VC.Bertem-Leefdaal B SC.Aarschot B
4B 17/10/21 15:00 U.Lovenjoel RWL.Sport B
4B 17/10/21 15:00 SK.Deurne HO.Testelt
4B 23/10/21 18:00 KVZ.Glabbeek B SMS.Lubbeek B
4B 23/10/21 19:00 Korbeek Sp. Tielt-Winge 3000 B
4B 23/10/21 19:30 SNA.Keiberg B U.Lovenjoel
4B 23/10/21 19:30 VC.Bekkevoort B Sparta Schaffen
4B 23/10/21 20:00 RWL.Sport B VK.Linden B
4B 24/10/21 14:00 FC.Averbode-Okselaar B VC.Bertem-Leefdaal B
4B 24/10/21 15:00 SC.Aarschot B SK.Deurne
4B 30/10/21 17:30 VK.Linden B SNA.Keiberg B
4B 30/10/21 18:00 SMS.Lubbeek B RWL.Sport B
4B 30/10/21 18:00 Tielt-Winge 3000 B KVZ.Glabbeek B
4B 30/10/21 19:30 Sparta Schaffen Korbeek Sp.
4B 30/10/21 20:00 VC.Bertem-Leefdaal B VC.Bekkevoort B
4B 31/10/21 15:00 SC.Aarschot B FC.Averbode-Okselaar B
4B 31/10/21 15:00 U.Lovenjoel HO.Testelt
4B 6/11/21 18:00 KVZ.Glabbeek B Sparta Schaffen
4B 6/11/21 19:00 Korbeek Sp. VC.Bertem-Leefdaal B
4B 6/11/21 19:30 SNA.Keiberg B SMS.Lubbeek B
4B 6/11/21 19:30 VC.Bekkevoort B SC.Aarschot B
4B 6/11/21 20:00 RWL.Sport B Tielt-Winge 3000 B
4B 7/11/21 14:00 FC.Averbode-Okselaar B SK.Deurne
4B 7/11/21 14:30 HO.Testelt VK.Linden B
4B 14/11/21 14:00 SMS.Lubbeek B HO.Testelt
4B 14/11/21 14:00 Tielt-Winge 3000 B SNA.Keiberg B
4B 14/11/21 14:00 FC.Averbode-Okselaar B VC.Bekkevoort B
4B 14/11/21 14:30 SC.Aarschot B Korbeek Sp.
4B 14/11/21 14:30 SK.Deurne U.Lovenjoel
4B 14/11/21 15:00 Sparta Schaffen RWL.Sport B
4B 14/11/21 15:00 VC.Bertem-Leefdaal B KVZ.Glabbeek B
4B 20/11/21 18:00 KVZ.Glabbeek B SC.Aarschot B
4B 20/11/21 19:00 Korbeek Sp. FC.Averbode-Okselaar B
4B 20/11/21 19:30 SNA.Keiberg B Sparta Schaffen
4B 20/11/21 19:30 VC.Bekkevoort B SK.Deurne
4B 20/11/21 20:00 RWL.Sport B VC.Bertem-Leefdaal B
4B 21/11/21 14:30 HO.Testelt Tielt-Winge 3000 B
4B 21/11/21 14:30 U.Lovenjoel VK.Linden B
4B 27/11/21 18:00 SMS.Lubbeek B U.Lovenjoel
4B 27/11/21 19:30 Sparta Schaffen HO.Testelt
4B 27/11/21 19:30 VC.Bekkevoort B Korbeek Sp.
4B 27/11/21 20:00 VC.Bertem-Leefdaal B SNA.Keiberg B
4B 28/11/21 14:00 FC.Averbode-Okselaar B KVZ.Glabbeek B
4B 28/11/21 14:30 SC.Aarschot B RWL.Sport B
4B 28/11/21 14:30 SK.Deurne VK.Linden B
4B 4/12/21 17:30 VK.Linden B SMS.Lubbeek B
4B 4/12/21 18:00 KVZ.Glabbeek B VC.Bekkevoort B
4B 4/12/21 19:30 SNA.Keiberg B SC.Aarschot B
4B 4/12/21 20:00 RWL.Sport B FC.Averbode-Okselaar B
4B 5/12/21 14:30 HO.Testelt VC.Bertem-Leefdaal B
4B 5/12/21 14:30 U.Lovenjoel Tielt-Winge 3000 B
4B 5/12/21 14:30 SK.Deurne Korbeek Sp.
4B 11/12/21 18:00 SMS.Lubbeek B SK.Deurne
4B 11/12/21 18:00 Tielt-Winge 3000 B VK.Linden B
4B 11/12/21 19:00 Korbeek Sp. KVZ.Glabbeek B
4B 11/12/21 19:30 Sparta Schaffen U.Lovenjoel
4B 11/12/21 19:30 VC.Bekkevoort B RWL.Sport B
4B 12/12/21 14:00 FC.Averbode-Okselaar B SNA.Keiberg B
4B 12/12/21 14:30 SC.Aarschot B HO.Testelt
4B 18/12/21 18:00 Tielt-Winge 3000 B SMS.Lubbeek B
4B 18/12/21 18:00 KVZ.Glabbeek B SK.Deurne
4B 18/12/21 19:00 Korbeek Sp. RWL.Sport B
4B 18/12/21 19:30 VC.Bekkevoort B SNA.Keiberg B
4B 18/12/21 19:30 Sparta Schaffen VK.Linden B
4B 18/12/21 20:00 VC.Bertem-Leefdaal B U.Lovenjoel
4B 19/12/21 14:00 FC.Averbode-Okselaar B HO.Testelt
WINTERSTOP
4B 15/01/22 17:30 VK.Linden B VC.Bertem-Leefdaal B
4B 15/01/22 18:00 SMS.Lubbeek B Sparta Schaffen
4B 15/01/22 19:30 SNA.Keiberg B Korbeek Sp.
4B 15/01/22 20:00 RWL.Sport B KVZ.Glabbeek B
4B 16/01/22 14:30 SK.Deurne Tielt-Winge 3000 B
4B 16/01/22 14:30 U.Lovenjoel SC.Aarschot B
4B 16/01/22 14:30 HO.Testelt VC.Bekkevoort B
4B 22/01/22 18:00 KVZ.Glabbeek B SNA.Keiberg B
4B 22/01/22 19:00 Korbeek Sp. HO.Testelt
4B 22/01/22 19:30 Sparta Schaffen Tielt-Winge 3000 B
4B 22/01/22 20:00 VC.Bertem-Leefdaal B SMS.Lubbeek B
4B 22/01/22 20:00 RWL.Sport B SK.Deurne
4B 23/01/22 14:00 FC.Averbode-Okselaar B U.Lovenjoel
4B 23/01/22 14:30 SC.Aarschot B VK.Linden B
4B 29/01/22 17:30 VK.Linden B FC.Averbode-Okselaar B
4B 29/01/22 18:00 Tielt-Winge 3000 B VC.Bertem-Leefdaal B
4B 29/01/22 18:00 SMS.Lubbeek B SC.Aarschot B
4B 29/01/22 19:30 SNA.Keiberg B RWL.Sport B
4B 30/01/22 14:30 HO.Testelt KVZ.Glabbeek B
4B 30/01/22 14:30 SK.Deurne Sparta Schaffen
4B 30/01/22 14:30 U.Lovenjoel VC.Bekkevoort B
4B 5/02/22 19:00 Korbeek Sp. U.Lovenjoel
4B 5/02/22 19:30 VC.Bekkevoort B VK.Linden B
4B 5/02/22 19:30 SNA.Keiberg B SK.Deurne
4B 5/02/22 20:00 VC.Bertem-Leefdaal B Sparta Schaffen
4B 5/02/22 20:00 RWL.Sport B HO.Testelt
4B 6/02/22 14:00 FC.Averbode-Okselaar B SMS.Lubbeek B
4B 6/02/22 15:00 SC.Aarschot B Tielt-Winge 3000 B
4B 12/02/22 17:30 VK.Linden B Korbeek Sp.
4B 12/02/22 18:00 Tielt-Winge 3000 B FC.Averbode-Okselaar B
4B 12/02/22 18:00 SMS.Lubbeek B VC.Bekkevoort B
4B 12/02/22 19:30 Sparta Schaffen SC.Aarschot B
4B 13/02/22 15:00 U.Lovenjoel KVZ.Glabbeek B
4B 13/02/22 15:00 HO.Testelt SNA.Keiberg B
4B 13/02/22 15:00 SK.Deurne VC.Bertem-Leefdaal B
4B 19/02/22 18:00 KVZ.Glabbeek B VK.Linden B
4B 19/02/22 19:00 Korbeek Sp. SMS.Lubbeek B
4B 19/02/22 19:30 VC.Bekkevoort B Tielt-Winge 3000 B
4B 19/02/22 20:00 RWL.Sport B U.Lovenjoel
4B 20/02/22 14:00 FC.Averbode-Okselaar B Sparta Schaffen
4B 20/02/22 15:00 SC.Aarschot B VC.Bertem-Leefdaal B
4B 20/02/22 15:00 HO.Testelt SK.Deurne
4B 5/03/22 17:30 VK.Linden B RWL.Sport B
4B 5/03/22 18:00 SMS.Lubbeek B KVZ.Glabbeek B
4B 5/03/22 18:00 Tielt-Winge 3000 B Korbeek Sp.
4B 5/03/22 19:30 Sparta Schaffen VC.Bekkevoort B
4B 5/03/22 20:00 VC.Bertem-Leefdaal B FC.Averbode-Okselaar B
4B 6/03/22 15:00 U.Lovenjoel SNA.Keiberg B
4B 6/03/22 15:00 SK.Deurne SC.Aarschot B
4B 12/03/22 18:00 KVZ.Glabbeek B Tielt-Winge 3000 B
4B 12/03/22 19:00 Korbeek Sp. Sparta Schaffen
4B 12/03/22 19:30 VC.Bekkevoort B VC.Bertem-Leefdaal B
4B 12/03/22 19:30 SNA.Keiberg B VK.Linden B
4B 12/03/22 20:00 RWL.Sport B SMS.Lubbeek B
4B 13/03/22 14:00 FC.Averbode-Okselaar B SC.Aarschot B
4B 13/03/22 15:00 HO.Testelt U.Lovenjoel
4B 19/03/22 17:30 VK.Linden B HO.Testelt
4B 19/03/22 18:00 Tielt-Winge 3000 B RWL.Sport B
4B 19/03/22 18:00 SMS.Lubbeek B SNA.Keiberg B
4B 19/03/22 19:30 Sparta Schaffen KVZ.Glabbeek B
4B 19/03/22 20:00 VC.Bertem-Leefdaal B Korbeek Sp.
4B 20/03/22 15:00 SK.Deurne FC.Averbode-Okselaar B
4B 20/03/22 15:00 SC.Aarschot B VC.Bekkevoort B
4B 26/03/22 18:00 KVZ.Glabbeek B VC.Bertem-Leefdaal B
4B 26/03/22 19:00 Korbeek Sp. SC.Aarschot B
4B 26/03/22 19:30 SNA.Keiberg B Tielt-Winge 3000 B
4B 26/03/22 19:30 VC.Bekkevoort B FC.Averbode-Okselaar B
4B 26/03/22 20:00 RWL.Sport B Sparta Schaffen
4B 27/03/22 15:00 HO.Testelt SMS.Lubbeek B
4B 27/03/22 15:00 U.Lovenjoel SK.Deurne
4B 2/04/22 17:30 VK.Linden B U.Lovenjoel
4B 2/04/22 18:00 Tielt-Winge 3000 B HO.Testelt
4B 2/04/22 19:30 Sparta Schaffen SNA.Keiberg B
4B 2/04/22 20:00 VC.Bertem-Leefdaal B RWL.Sport B
4B 3/04/22 14:00 FC.Averbode-Okselaar B Korbeek Sp.
4B 3/04/22 15:00 SC.Aarschot B KVZ.Glabbeek B
4B 3/04/22 15:00 SK.Deurne VC.Bekkevoort B
4B 9/04/22 17:30 VK.Linden B SK.Deurne
4B 9/04/22 18:00 KVZ.Glabbeek B FC.Averbode-Okselaar B
4B 9/04/22 19:00 Korbeek Sp. VC.Bekkevoort B
4B 9/04/22 19:30 SNA.Keiberg B VC.Bertem-Leefdaal B
4B 9/04/22 20:00 RWL.Sport B SC.Aarschot B
4B 10/04/22 15:00 U.Lovenjoel SMS.Lubbeek B
4B 10/04/22 15:00 HO.Testelt Sparta Schaffen
4B 24/04/22 15:00 VC.Bekkevoort B KVZ.Glabbeek B
4B 24/04/22 15:00 FC.Averbode-Okselaar B RWL.Sport B
4B 24/04/22 15:00 SC.Aarschot B SNA.Keiberg B
4B 24/04/22 15:00 VC.Bertem-Leefdaal B HO.Testelt
4B 24/04/22 15:00 Tielt-Winge 3000 B U.Lovenjoel
4B 24/04/22 15:00 SMS.Lubbeek B VK.Linden B
4B 24/04/22 15:00 Korbeek Sp. SK.Deurne
4B 1/05/22 15:00 SK.Deurne SMS.Lubbeek B
4B 1/05/22 15:00 VK.Linden B Tielt-Winge 3000 B
4B 1/05/22 15:00 U.Lovenjoel Sparta Schaffen
4B 1/05/22 15:00 HO.Testelt SC.Aarschot B
4B 1/05/22 15:00 SNA.Keiberg B FC.Averbode-Okselaar B
4B 1/05/22 15:00 RWL.Sport B VC.Bekkevoort B
4B 1/05/22 15:00 KVZ.Glabbeek B Korbeek Sp.

Vierde provinciale C

4C 4/09/21 18:00 KAC.Betekom B KFC.Baal B
4C 4/09/21 19:00 K.Ol.Wijgmaal B SK.Plenke Werchter
4C 4/09/21 19:30 KSC.Keerbergen HO.Veltem B
4C 5/09/21 15:00 Sp.Kortenberg Sporting Kampenhout B
4C 5/09/21 15:00 Sp.Erps-Kwerps KFC.KO.Begijnendijk
4C 5/09/21 15:00 KFC.Werchter KV.Tremelo B
4C 5/09/21 15:00 KVC.Haacht B KVC.Kessel-Lo 2000 B
4C 11/09/21 18:00 KVC.Kessel-Lo 2000 B Sp.Kortenberg
4C 11/09/21 18:00 KV.Tremelo B VK.Holsbeek B
4C 11/09/21 19:00 Sporting Kampenhout B Sp.Erps-Kwerps
4C 11/09/21 20:00 SK.Plenke Werchter KVC.Haacht B
4C 12/09/21 14:30 KFC.KO.Begijnendijk KSC.Keerbergen
4C 12/09/21 15:00 KFC.Baal B K.Ol.Wijgmaal B
4C 12/09/21 17:00 HO.Veltem B KFC.Werchter
4C 18/09/21 17:15 VK.Holsbeek B HO.Veltem B
4C 18/09/21 18:00 KAC.Betekom B KV.Tremelo B
4C 18/09/21 19:30 KSC.Keerbergen Sporting Kampenhout B
4C 18/09/21 20:00 SK.Plenke Werchter KFC.Baal B
4C 19/09/21 15:00 Sp.Erps-Kwerps KVC.Kessel-Lo 2000 B
4C 19/09/21 15:00 KFC.Werchter KFC.KO.Begijnendijk
4C 19/09/21 15:00 KVC.Haacht B Sp.Kortenberg
4C 25/09/21 18:00 KVC.Kessel-Lo 2000 B KSC.Keerbergen
4C 25/09/21 18:00 KV.Tremelo B K.Ol.Wijgmaal B
4C 25/09/21 19:00 Sporting Kampenhout B KFC.Werchter
4C 26/09/21 14:30 KFC.KO.Begijnendijk VK.Holsbeek B
4C 26/09/21 15:00 Sp.Kortenberg Sp.Erps-Kwerps
4C 26/09/21 15:00 KFC.Baal B KVC.Haacht B
4C 26/09/21 17:00 HO.Veltem B KAC.Betekom B
4C 2/10/21 17:15 VK.Holsbeek B Sporting Kampenhout B
4C 2/10/21 18:00 KAC.Betekom B KFC.KO.Begijnendijk
4C 2/10/21 19:00 K.Ol.Wijgmaal B HO.Veltem B
4C 2/10/21 19:30 KSC.Keerbergen Sp.Kortenberg
4C 2/10/21 20:00 SK.Plenke Werchter KV.Tremelo B
4C 3/10/21 15:00 KFC.Werchter KVC.Kessel-Lo 2000 B
4C 3/10/21 15:00 KVC.Haacht B Sp.Erps-Kwerps
4C 9/10/21 18:00 KVC.Kessel-Lo 2000 B VK.Holsbeek B
4C 9/10/21 18:00 KV.Tremelo B KFC.Baal B
4C 9/10/21 19:00 Sporting Kampenhout B KAC.Betekom B
4C 10/10/21 14:30 KFC.KO.Begijnendijk K.Ol.Wijgmaal B
4C 10/10/21 15:00 Sp.Kortenberg KFC.Werchter
4C 10/10/21 15:00 Sp.Erps-Kwerps KSC.Keerbergen
4C 10/10/21 17:00 HO.Veltem B SK.Plenke Werchter
4C 16/10/21 17:15 VK.Holsbeek B Sp.Kortenberg
4C 16/10/21 18:00 KAC.Betekom B KVC.Kessel-Lo 2000 B
4C 16/10/21 19:00 K.Ol.Wijgmaal B Sporting Kampenhout B
4C 16/10/21 20:00 SK.Plenke Werchter KFC.KO.Begijnendijk
4C 17/10/21 15:00 KFC.Baal B HO.Veltem B
4C 17/10/21 15:00 KFC.Werchter Sp.Erps-Kwerps
4C 17/10/21 15:00 KVC.Haacht B KSC.Keerbergen
4C 23/10/21 18:00 KVC.Kessel-Lo 2000 B K.Ol.Wijgmaal B
4C 23/10/21 18:00 KV.Tremelo B KVC.Haacht B
4C 23/10/21 19:00 Sporting Kampenhout B SK.Plenke Werchter
4C 23/10/21 19:30 KSC.Keerbergen KFC.Werchter
4C 24/10/21 14:30 KFC.KO.Begijnendijk KFC.Baal B
4C 24/10/21 15:00 Sp.Kortenberg KAC.Betekom B
4C 24/10/21 15:00 Sp.Erps-Kwerps VK.Holsbeek B
4C 30/10/21 17:15 VK.Holsbeek B KSC.Keerbergen
4C 30/10/21 18:00 KV.Tremelo B HO.Veltem B
4C 30/10/21 18:00 KAC.Betekom B Sp.Erps-Kwerps
4C 30/10/21 19:00 K.Ol.Wijgmaal B Sp.Kortenberg
4C 30/10/21 20:00 SK.Plenke Werchter KVC.Kessel-Lo 2000 B
4C 31/10/21 15:00 KFC.Baal B Sporting Kampenhout B
4C 31/10/21 15:00 KVC.Haacht B KFC.Werchter
4C 6/11/21 18:00 KVC.Kessel-Lo 2000 B KFC.Baal B
4C 6/11/21 19:30 KSC.Keerbergen KAC.Betekom B
4C 7/11/21 14:30 Sp.Kortenberg SK.Plenke Werchter
4C 7/11/21 14:30 Sp.Erps-Kwerps K.Ol.Wijgmaal B
4C 7/11/21 14:30 KFC.Werchter VK.Holsbeek B
4C 7/11/21 14:30 KFC.KO.Begijnendijk KV.Tremelo B
4C 7/11/21 17:00 HO.Veltem B KVC.Haacht B
4C 14/11/21 14:00 KV.Tremelo B Sporting Kampenhout B
4C 14/11/21 14:30 KFC.Baal B Sp.Kortenberg
4C 14/11/21 14:30 KVC.Haacht B VK.Holsbeek B
4C 14/11/21 15:00 SK.Plenke Werchter Sp.Erps-Kwerps
4C 14/11/21 17:00 K.Ol.Wijgmaal B KSC.Keerbergen
4C 14/11/21 17:00 HO.Veltem B KFC.KO.Begijnendijk
4C 14/11/21 17:00 KAC.Betekom B KFC.Werchter
4C 20/11/21 17:15 VK.Holsbeek B KAC.Betekom B
4C 20/11/21 18:00 KVC.Kessel-Lo 2000 B KV.Tremelo B
4C 20/11/21 19:00 Sporting Kampenhout B HO.Veltem B
4C 20/11/21 19:30 KSC.Keerbergen SK.Plenke Werchter
4C 21/11/21 14:30 Sp.Erps-Kwerps KFC.Baal B
4C 21/11/21 14:30 KFC.Werchter K.Ol.Wijgmaal B
4C 21/11/21 14:30 KFC.KO.Begijnendijk KVC.Haacht B
4C 27/11/21 18:00 KV.Tremelo B Sp.Kortenberg
4C 27/11/21 19:00 K.Ol.Wijgmaal B VK.Holsbeek B
4C 27/11/21 20:00 SK.Plenke Werchter KFC.Werchter
4C 28/11/21 14:30 KFC.Baal B KSC.Keerbergen
4C 28/11/21 14:30 KFC.KO.Begijnendijk Sporting Kampenhout B
4C 28/11/21 14:30 KVC.Haacht B KAC.Betekom B
4C 28/11/21 17:00 HO.Veltem B KVC.Kessel-Lo 2000 B
4C 4/12/21 17:15 VK.Holsbeek B SK.Plenke Werchter
4C 4/12/21 18:00 KVC.Kessel-Lo 2000 B KFC.KO.Begijnendijk
4C 4/12/21 18:00 KAC.Betekom B K.Ol.Wijgmaal B
4C 5/12/21 14:30 Sp.Kortenberg HO.Veltem B
4C 5/12/21 14:30 Sp.Erps-Kwerps KV.Tremelo B
4C 5/12/21 14:30 KFC.Werchter KFC.Baal B
4C 5/12/21 14:30 KVC.Haacht B Sporting Kampenhout B
4C 11/12/21 18:00 KV.Tremelo B KSC.Keerbergen
4C 11/12/21 19:00 K.Ol.Wijgmaal B KVC.Haacht B
4C 11/12/21 19:00 Sporting Kampenhout B KVC.Kessel-Lo 2000 B
4C 11/12/21 20:00 SK.Plenke Werchter KAC.Betekom B
4C 12/12/21 14:30 KFC.Baal B VK.Holsbeek B
4C 12/12/21 14:30 KFC.KO.Begijnendijk Sp.Kortenberg
4C 12/12/21 17:00 HO.Veltem B Sp.Erps-Kwerps
4C 18/12/21 18:00 KV.Tremelo B KFC.Werchter
4C 18/12/21 18:00 KVC.Kessel-Lo 2000 B KVC.Haacht B
4C 18/12/21 19:00 Sporting Kampenhout B Sp.Kortenberg
4C 18/12/21 20:00 SK.Plenke Werchter K.Ol.Wijgmaal B
4C 19/12/21 14:30 KFC.KO.Begijnendijk Sp.Erps-Kwerps
4C 19/12/21 14:30 KFC.Baal B KAC.Betekom B
4C 19/12/21 17:00 HO.Veltem B KSC.Keerbergen
WINTERSTOP
4C 15/01/22 17:15 VK.Holsbeek B KV.Tremelo B
4C 15/01/22 19:00 K.Ol.Wijgmaal B KFC.Baal B
4C 15/01/22 19:30 KSC.Keerbergen KFC.KO.Begijnendijk
4C 16/01/22 14:30 Sp.Kortenberg KVC.Kessel-Lo 2000 B
4C 16/01/22 14:30 KVC.Haacht B SK.Plenke Werchter
4C 16/01/22 14:30 KFC.Werchter HO.Veltem B
4C 16/01/22 14:30 Sp.Erps-Kwerps Sporting Kampenhout B
4C 22/01/22 18:00 KVC.Kessel-Lo 2000 B Sp.Erps-Kwerps
4C 22/01/22 18:00 KV.Tremelo B KAC.Betekom B
4C 22/01/22 19:00 Sporting Kampenhout B KSC.Keerbergen
4C 23/01/22 14:30 KFC.Baal B SK.Plenke Werchter
4C 23/01/22 14:30 KFC.KO.Begijnendijk KFC.Werchter
4C 23/01/22 14:30 Sp.Kortenberg KVC.Haacht B
4C 23/01/22 17:00 HO.Veltem B VK.Holsbeek B
4C 29/01/22 17:15 VK.Holsbeek B KFC.KO.Begijnendijk
4C 29/01/22 18:00 KAC.Betekom B HO.Veltem B
4C 29/01/22 19:00 K.Ol.Wijgmaal B KV.Tremelo B
4C 29/01/22 19:30 KSC.Keerbergen KVC.Kessel-Lo 2000 B
4C 30/01/22 14:30 Sp.Erps-Kwerps Sp.Kortenberg
4C 30/01/22 14:30 KVC.Haacht B KFC.Baal B
4C 30/01/22 14:30 KFC.Werchter Sporting Kampenhout B
4C 5/02/22 18:00 KV.Tremelo B SK.Plenke Werchter
4C 5/02/22 18:00 KVC.Kessel-Lo 2000 B KFC.Werchter
4C 5/02/22 19:00 Sporting Kampenhout B VK.Holsbeek B
4C 6/02/22 14:30 KFC.KO.Begijnendijk KAC.Betekom B
4C 6/02/22 15:00 Sp.Kortenberg KSC.Keerbergen
4C 6/02/22 15:00 Sp.Erps-Kwerps KVC.Haacht B
4C 6/02/22 17:00 HO.Veltem B K.Ol.Wijgmaal B
4C 12/02/22 17:15 VK.Holsbeek B KVC.Kessel-Lo 2000 B
4C 12/02/22 18:00 KAC.Betekom B Sporting Kampenhout B
4C 12/02/22 19:00 K.Ol.Wijgmaal B KFC.KO.Begijnendijk
4C 12/02/22 19:30 KSC.Keerbergen Sp.Erps-Kwerps
4C 12/02/22 20:00 SK.Plenke Werchter HO.Veltem B
4C 13/02/22 15:00 KFC.Werchter Sp.Kortenberg
4C 13/02/22 15:00 KFC.Baal B KV.Tremelo B
4C 19/02/22 18:00 KVC.Kessel-Lo 2000 B KAC.Betekom B
4C 19/02/22 19:00 Sporting Kampenhout B K.Ol.Wijgmaal B
4C 19/02/22 19:30 KSC.Keerbergen KVC.Haacht B
4C 20/02/22 14:30 KFC.KO.Begijnendijk SK.Plenke Werchter
4C 20/02/22 15:00 Sp.Erps-Kwerps KFC.Werchter
4C 20/02/22 15:00 Sp.Kortenberg VK.Holsbeek B
4C 20/02/22 17:00 HO.Veltem B KFC.Baal B
4C 5/03/22 17:15 VK.Holsbeek B Sp.Erps-Kwerps
4C 5/03/22 18:00 KAC.Betekom B Sp.Kortenberg
4C 5/03/22 19:00 K.Ol.Wijgmaal B KVC.Kessel-Lo 2000 B
4C 5/03/22 20:00 SK.Plenke Werchter Sporting Kampenhout B
4C 6/03/22 15:00 KFC.Werchter KSC.Keerbergen
4C 6/03/22 15:00 KVC.Haacht B KV.Tremelo B
4C 6/03/22 15:00 KFC.Baal B KFC.KO.Begijnendijk
4C 12/03/22 18:00 KVC.Kessel-Lo 2000 B SK.Plenke Werchter
4C 12/03/22 19:00 Sporting Kampenhout B KFC.Baal B
4C 12/03/22 19:30 KSC.Keerbergen VK.Holsbeek B
4C 13/03/22 15:00 Sp.Kortenberg K.Ol.Wijgmaal B
4C 13/03/22 15:00 Sp.Erps-Kwerps KAC.Betekom B
4C 13/03/22 15:00 KFC.Werchter KVC.Haacht B
4C 13/03/22 17:00 HO.Veltem B KV.Tremelo B
4C 19/03/22 17:15 VK.Holsbeek B KFC.Werchter
4C 19/03/22 18:00 KAC.Betekom B KSC.Keerbergen
4C 19/03/22 18:00 KV.Tremelo B KFC.KO.Begijnendijk
4C 19/03/22 19:00 K.Ol.Wijgmaal B Sp.Erps-Kwerps
4C 19/03/22 20:00 SK.Plenke Werchter Sp.Kortenberg
4C 20/03/22 15:00 KFC.Baal B KVC.Kessel-Lo 2000 B
4C 20/03/22 15:00 KVC.Haacht B HO.Veltem B
4C 26/03/22 17:15 VK.Holsbeek B KVC.Haacht B
4C 26/03/22 19:00 Sporting Kampenhout B KV.Tremelo B
4C 26/03/22 19:30 KSC.Keerbergen K.Ol.Wijgmaal B
4C 27/03/22 14:30 KFC.KO.Begijnendijk HO.Veltem B
4C 27/03/22 15:00 Sp.Erps-Kwerps SK.Plenke Werchter
4C 27/03/22 15:00 Sp.Kortenberg KFC.Baal B
4C 27/03/22 15:00 KFC.Werchter KAC.Betekom B
4C 2/04/22 18:00 KV.Tremelo B KVC.Kessel-Lo 2000 B
4C 2/04/22 18:00 KAC.Betekom B VK.Holsbeek B
4C 2/04/22 19:00 K.Ol.Wijgmaal B KFC.Werchter
4C 2/04/22 20:00 SK.Plenke Werchter KSC.Keerbergen
4C 3/04/22 15:00 KFC.Baal B Sp.Erps-Kwerps
4C 3/04/22 15:00 KVC.Haacht B KFC.KO.Begijnendijk
4C 3/04/22 17:00 HO.Veltem B Sporting Kampenhout B
4C 9/04/22 17:15 VK.Holsbeek B K.Ol.Wijgmaal B
4C 9/04/22 18:00 KVC.Kessel-Lo 2000 B HO.Veltem B
4C 9/04/22 18:00 KAC.Betekom B KVC.Haacht B
4C 9/04/22 19:00 Sporting Kampenhout B KFC.KO.Begijnendijk
4C 9/04/22 19:30 KSC.Keerbergen KFC.Baal B
4C 10/04/22 15:00 KFC.Werchter SK.Plenke Werchter
4C 10/04/22 15:00 Sp.Kortenberg KV.Tremelo B
4C 24/04/22 15:00 KFC.KO.Begijnendijk KVC.Kessel-Lo 2000 B
4C 24/04/22 15:00 HO.Veltem B Sp.Kortenberg
4C 24/04/22 15:00 KV.Tremelo B Sp.Erps-Kwerps
4C 24/04/22 15:00 KFC.Baal B KFC.Werchter
4C 24/04/22 15:00 SK.Plenke Werchter VK.Holsbeek B
4C 24/04/22 15:00 K.Ol.Wijgmaal B KAC.Betekom B
4C 24/04/22 15:00 Sporting Kampenhout B KVC.Haacht B
4C 1/05/22 15:00 KVC.Haacht B K.Ol.Wijgmaal B
4C 1/05/22 15:00 KAC.Betekom B SK.Plenke Werchter
4C 1/05/22 15:00 VK.Holsbeek B KFC.Baal B
4C 1/05/22 15:00 KSC.Keerbergen KV.Tremelo B
4C 1/05/22 15:00 Sp.Erps-Kwerps HO.Veltem B
4C 1/05/22 15:00 Sp.Kortenberg KFC.KO.Begijnendijk
4C 1/05/22 15:00 KVC.Kessel-Lo 2000 B Sporting Kampenhout B

Vierde provinciale D

4D 4/09/21 18:30 FC INKAD DIEGEM K.Eur.90 Kraainem B
4D 4/09/21 19:00 ERC.Hoeilaart B KFC.Haren
4D 4/09/21 19:30 FC.Perk B KV.Woluwe-Zaventem B
4D 4/09/21 19:30 Gr.Vossem B KV.Tervuren-Duisburg B
4D 4/09/21 20:00 FC.Moorsel B KCS.Machelen B
4D 5/09/21 14:00 FC MACHELEN DARING C WEZEMBEEK-OPPEM
4D 5/09/21 15:00 FOOT FUN FAMILY BRUSSELS K.Steenokkerzeel VO. B
4D 5/09/21 15:00 KFC.Wezembeek OHR.Huldenberg B
4D 11/09/21 17:00 KV.Woluwe-Zaventem B KFC.Wezembeek
4D 11/09/21 19:00 K.Steenokkerzeel VO. B FC.Perk B
4D 11/09/21 19:30 KV.Tervuren-Duisburg B ERC.Hoeilaart B
4D 11/09/21 20:00 KCS.Machelen B FC INKAD DIEGEM
4D 11/09/21 20:00 K.Eur.90 Kraainem B FOOT FUN FAMILY BRUSSELS
4D 11/09/21 20:00 OHR.Huldenberg B Gr.Vossem B
4D 12/09/21 14:00 DARING C WEZEMBEEK-OPPEM FC.Moorsel B
4D 12/09/21 15:00 KFC.Haren FC MACHELEN
4D 18/09/21 19:00 ERC.Hoeilaart B OHR.Huldenberg B
4D 18/09/21 19:30 FC.Perk B K.Eur.90 Kraainem B
4D 18/09/21 19:30 Gr.Vossem B KV.Woluwe-Zaventem B
4D 18/09/21 20:00 FC.Moorsel B FC INKAD DIEGEM
4D 19/09/21 14:00 FC MACHELEN KV.Tervuren-Duisburg B
4D 19/09/21 14:00 DARING C WEZEMBEEK-OPPEM KFC.Haren
4D 19/09/21 15:00 FOOT FUN FAMILY BRUSSELS KCS.Machelen B
4D 19/09/21 15:00 KFC.Wezembeek K.Steenokkerzeel VO. B
4D 25/09/21 17:00 KV.Woluwe-Zaventem B ERC.Hoeilaart B
4D 25/09/21 18:30 FC INKAD DIEGEM FOOT FUN FAMILY BRUSSELS
4D 25/09/21 19:00 K.Steenokkerzeel VO. B Gr.Vossem B
4D 25/09/21 19:30 KV.Tervuren-Duisburg B DARING C WEZEMBEEK-OPPEM
4D 25/09/21 20:00 KCS.Machelen B FC.Perk B
4D 25/09/21 20:00 OHR.Huldenberg B FC MACHELEN
4D 25/09/21 20:00 K.Eur.90 Kraainem B KFC.Wezembeek
4D 26/09/21 15:00 KFC.Haren FC.Moorsel B
4D 2/10/21 19:00 ERC.Hoeilaart B K.Steenokkerzeel VO. B
4D 2/10/21 19:30 FC.Perk B FC INKAD DIEGEM
4D 2/10/21 19:30 Gr.Vossem B K.Eur.90 Kraainem B
4D 2/10/21 20:00 FC.Moorsel B FOOT FUN FAMILY BRUSSELS
4D 3/10/21 14:00 FC MACHELEN KV.Woluwe-Zaventem B
4D 3/10/21 14:00 DARING C WEZEMBEEK-OPPEM OHR.Huldenberg B
4D 3/10/21 15:00 KFC.Haren KV.Tervuren-Duisburg B
4D 3/10/21 15:00 KFC.Wezembeek KCS.Machelen B
4D 9/10/21 17:00 KV.Woluwe-Zaventem B DARING C WEZEMBEEK-OPPEM
4D 9/10/21 18:30 FC INKAD DIEGEM KFC.Wezembeek
4D 9/10/21 19:00 K.Steenokkerzeel VO. B FC MACHELEN
4D 9/10/21 19:30 KV.Tervuren-Duisburg B FC.Moorsel B
4D 9/10/21 20:00 KCS.Machelen B Gr.Vossem B
4D 9/10/21 20:00 OHR.Huldenberg B KFC.Haren
4D 9/10/21 20:00 K.Eur.90 Kraainem B ERC.Hoeilaart B
4D 10/10/21 15:00 FOOT FUN FAMILY BRUSSELS FC.Perk B
4D 16/10/21 19:00 ERC.Hoeilaart B KCS.Machelen B
4D 16/10/21 19:30 KV.Tervuren-Duisburg B OHR.Huldenberg B
4D 16/10/21 19:30 Gr.Vossem B FC INKAD DIEGEM
4D 16/10/21 20:00 FC.Moorsel B FC.Perk B
4D 17/10/21 14:00 FC MACHELEN K.Eur.90 Kraainem B
4D 17/10/21 14:00 DARING C WEZEMBEEK-OPPEM K.Steenokkerzeel VO. B
4D 17/10/21 15:00 KFC.Haren KV.Woluwe-Zaventem B
4D 17/10/21 15:00 KFC.Wezembeek FOOT FUN FAMILY BRUSSELS
4D 23/10/21 17:00 KV.Woluwe-Zaventem B KV.Tervuren-Duisburg B
4D 23/10/21 18:30 FC INKAD DIEGEM ERC.Hoeilaart B
4D 23/10/21 19:00 K.Steenokkerzeel VO. B KFC.Haren
4D 23/10/21 19:30 FC.Perk B KFC.Wezembeek
4D 23/10/21 20:00 KCS.Machelen B FC MACHELEN
4D 23/10/21 20:00 OHR.Huldenberg B FC.Moorsel B
4D 23/10/21 20:00 K.Eur.90 Kraainem B DARING C WEZEMBEEK-OPPEM
4D 24/10/21 15:00 FOOT FUN FAMILY BRUSSELS Gr.Vossem B
4D 30/10/21 19:00 ERC.Hoeilaart B FOOT FUN FAMILY BRUSSELS
4D 30/10/21 19:30 KV.Tervuren-Duisburg B K.Steenokkerzeel VO. B
4D 30/10/21 19:30 Gr.Vossem B FC.Perk B
4D 30/10/21 20:00 OHR.Huldenberg B KV.Woluwe-Zaventem B
4D 30/10/21 20:00 FC.Moorsel B KFC.Wezembeek
4D 31/10/21 14:00 FC MACHELEN FC INKAD DIEGEM
4D 31/10/21 14:00 DARING C WEZEMBEEK-OPPEM KCS.Machelen B
4D 31/10/21 15:00 KFC.Haren K.Eur.90 Kraainem B
4D 6/11/21 17:00 KV.Woluwe-Zaventem B FC.Moorsel B
4D 6/11/21 18:30 FC INKAD DIEGEM DARING C WEZEMBEEK-OPPEM
4D 6/11/21 19:00 K.Steenokkerzeel VO. B OHR.Huldenberg B
4D 6/11/21 19:30 FC.Perk B ERC.Hoeilaart B
4D 6/11/21 20:00 KCS.Machelen B KFC.Haren
4D 6/11/21 20:00 K.Eur.90 Kraainem B KV.Tervuren-Duisburg B
4D 7/11/21 14:30 FOOT FUN FAMILY BRUSSELS FC MACHELEN
4D 7/11/21 14:30 KFC.Wezembeek Gr.Vossem B
4D 14/11/21 14:00 FC MACHELEN FC.Perk B
4D 14/11/21 14:00 DARING C WEZEMBEEK-OPPEM FOOT FUN FAMILY BRUSSELS
4D 14/11/21 14:00 KV.Tervuren-Duisburg B KCS.Machelen B
4D 14/11/21 14:00 KV.Woluwe-Zaventem B K.Steenokkerzeel VO. B
4D 14/11/21 14:00 FC.Moorsel B Gr.Vossem B
4D 14/11/21 15:00 KFC.Haren FC INKAD DIEGEM
4D 14/11/21 15:00 OHR.Huldenberg B K.Eur.90 Kraainem B
4D 14/11/21 15:00 ERC.Hoeilaart B KFC.Wezembeek
4D 20/11/21 18:30 FC INKAD DIEGEM KV.Tervuren-Duisburg B
4D 20/11/21 19:00 K.Steenokkerzeel VO. B FC.Moorsel B
4D 20/11/21 19:30 FC.Perk B DARING C WEZEMBEEK-OPPEM
4D 20/11/21 19:30 Gr.Vossem B ERC.Hoeilaart B
4D 20/11/21 20:00 KCS.Machelen B OHR.Huldenberg B
4D 20/11/21 20:00 K.Eur.90 Kraainem B KV.Woluwe-Zaventem B
4D 21/11/21 14:30 FOOT FUN FAMILY BRUSSELS KFC.Haren
4D 21/11/21 14:30 KFC.Wezembeek FC MACHELEN
4D 27/11/21 17:00 KV.Woluwe-Zaventem B KCS.Machelen B
4D 27/11/21 19:00 K.Steenokkerzeel VO. B K.Eur.90 Kraainem B
4D 27/11/21 19:30 KV.Tervuren-Duisburg B FOOT FUN FAMILY BRUSSELS
4D 27/11/21 20:00 OHR.Huldenberg B FC INKAD DIEGEM
4D 27/11/21 20:00 FC.Moorsel B ERC.Hoeilaart B
4D 28/11/21 14:00 FC MACHELEN Gr.Vossem B
4D 28/11/21 14:00 DARING C WEZEMBEEK-OPPEM KFC.Wezembeek
4D 28/11/21 15:00 KFC.Haren FC.Perk B
4D 4/12/21 18:30 FC INKAD DIEGEM KV.Woluwe-Zaventem B
4D 4/12/21 19:00 ERC.Hoeilaart B FC MACHELEN
4D 4/12/21 19:30 FC.Perk B KV.Tervuren-Duisburg B
4D 4/12/21 19:30 Gr.Vossem B DARING C WEZEMBEEK-OPPEM
4D 4/12/21 20:00 KCS.Machelen B K.Steenokkerzeel VO. B
4D 4/12/21 20:00 FC.Moorsel B K.Eur.90 Kraainem B
4D 5/12/21 14:30 FOOT FUN FAMILY BRUSSELS OHR.Huldenberg B
4D 5/12/21 14:30 KFC.Wezembeek KFC.Haren
4D 11/12/21 17:00 KV.Woluwe-Zaventem B FOOT FUN FAMILY BRUSSELS
4D 11/12/21 19:00 K.Steenokkerzeel VO. B FC INKAD DIEGEM
4D 11/12/21 19:30 KV.Tervuren-Duisburg B KFC.Wezembeek
4D 11/12/21 20:00 OHR.Huldenberg B FC.Perk B
4D 11/12/21 20:00 K.Eur.90 Kraainem B KCS.Machelen B
4D 12/12/21 14:00 FC MACHELEN FC.Moorsel B
4D 12/12/21 14:00 DARING C WEZEMBEEK-OPPEM ERC.Hoeilaart B
4D 12/12/21 15:00 KFC.Haren Gr.Vossem B
4D 18/12/21 17:00 KV.Woluwe-Zaventem B FC.Perk B
4D 18/12/21 19:00 K.Steenokkerzeel VO. B FOOT FUN FAMILY BRUSSELS
4D 18/12/21 19:30 KV.Tervuren-Duisburg B Gr.Vossem B
4D 18/12/21 20:00 K.Eur.90 Kraainem B FC INKAD DIEGEM
4D 18/12/21 20:00 OHR.Huldenberg B KFC.Wezembeek
4D 18/12/21 20:00 KCS.Machelen B FC.Moorsel B
4D 19/12/21 14:00 DARING C WEZEMBEEK-OPPEM FC MACHELEN
4D 19/12/21 15:00 KFC.Haren ERC.Hoeilaart B
WINTERSTOP
4D 15/01/22 18:30 FC INKAD DIEGEM KCS.Machelen B
4D 15/01/22 19:00 ERC.Hoeilaart B KV.Tervuren-Duisburg B
4D 15/01/22 19:30 Gr.Vossem B OHR.Huldenberg B
4D 15/01/22 19:30 FC.Perk B K.Steenokkerzeel VO. B
4D 15/01/22 20:00 FC.Moorsel B DARING C WEZEMBEEK-OPPEM
4D 16/01/22 14:00 FC MACHELEN KFC.Haren
4D 16/01/22 14:30 KFC.Wezembeek KV.Woluwe-Zaventem B
4D 16/01/22 14:30 FOOT FUN FAMILY BRUSSELS K.Eur.90 Kraainem B
4D 22/01/22 17:00 KV.Woluwe-Zaventem B Gr.Vossem B
4D 22/01/22 18:30 FC INKAD DIEGEM FC.Moorsel B
4D 22/01/22 19:00 K.Steenokkerzeel VO. B KFC.Wezembeek
4D 22/01/22 19:30 KV.Tervuren-Duisburg B FC MACHELEN
4D 22/01/22 20:00 KCS.Machelen B FOOT FUN FAMILY BRUSSELS
4D 22/01/22 20:00 K.Eur.90 Kraainem B FC.Perk B
4D 22/01/22 20:00 OHR.Huldenberg B ERC.Hoeilaart B
4D 23/01/22 15:00 KFC.Haren DARING C WEZEMBEEK-OPPEM
4D 29/01/22 19:00 ERC.Hoeilaart B KV.Woluwe-Zaventem B
4D 29/01/22 19:30 FC.Perk B KCS.Machelen B
4D 29/01/22 19:30 Gr.Vossem B K.Steenokkerzeel VO. B
4D 29/01/22 20:00 FC.Moorsel B KFC.Haren
4D 30/01/22 14:00 DARING C WEZEMBEEK-OPPEM KV.Tervuren-Duisburg B
4D 30/01/22 14:00 FC MACHELEN OHR.Huldenberg B
4D 30/01/22 14:30 FOOT FUN FAMILY BRUSSELS FC INKAD DIEGEM
4D 30/01/22 14:30 KFC.Wezembeek K.Eur.90 Kraainem B
4D 5/02/22 17:00 KV.Woluwe-Zaventem B FC MACHELEN
4D 5/02/22 18:30 FC INKAD DIEGEM FC.Perk B
4D 5/02/22 19:00 K.Steenokkerzeel VO. B ERC.Hoeilaart B
4D 5/02/22 19:30 KV.Tervuren-Duisburg B KFC.Haren
4D 5/02/22 20:00 OHR.Huldenberg B DARING C WEZEMBEEK-OPPEM
4D 5/02/22 20:00 KCS.Machelen B KFC.Wezembeek
4D 5/02/22 20:00 K.Eur.90 Kraainem B Gr.Vossem B
4D 6/02/22 15:00 FOOT FUN FAMILY BRUSSELS FC.Moorsel B
4D 12/02/22 19:00 ERC.Hoeilaart B K.Eur.90 Kraainem B
4D 12/02/22 19:30 Gr.Vossem B KCS.Machelen B
4D 12/02/22 19:30 FC.Perk B FOOT FUN FAMILY BRUSSELS
4D 12/02/22 20:00 FC.Moorsel B KV.Tervuren-Duisburg B
4D 13/02/22 14:00 DARING C WEZEMBEEK-OPPEM KV.Woluwe-Zaventem B
4D 13/02/22 14:00 FC MACHELEN K.Steenokkerzeel VO. B
4D 13/02/22 15:00 KFC.Wezembeek FC INKAD DIEGEM
4D 13/02/22 15:00 KFC.Haren OHR.Huldenberg B
4D 19/02/22 17:00 KV.Woluwe-Zaventem B KFC.Haren
4D 19/02/22 18:30 FC INKAD DIEGEM Gr.Vossem B
4D 19/02/22 19:00 K.Steenokkerzeel VO. B DARING C WEZEMBEEK-OPPEM
4D 19/02/22 19:30 FC.Perk B FC.Moorsel B
4D 19/02/22 20:00 K.Eur.90 Kraainem B FC MACHELEN
4D 19/02/22 20:00 OHR.Huldenberg B KV.Tervuren-Duisburg B
4D 19/02/22 20:00 KCS.Machelen B ERC.Hoeilaart B
4D 20/02/22 15:00 FOOT FUN FAMILY BRUSSELS KFC.Wezembeek
4D 5/03/22 19:00 ERC.Hoeilaart B FC INKAD DIEGEM
4D 5/03/22 19:30 Gr.Vossem B FOOT FUN FAMILY BRUSSELS
4D 5/03/22 19:30 KV.Tervuren-Duisburg B KV.Woluwe-Zaventem B
4D 5/03/22 20:00 FC.Moorsel B OHR.Huldenberg B
4D 6/03/22 14:00 FC MACHELEN KCS.Machelen B
4D 6/03/22 14:00 DARING C WEZEMBEEK-OPPEM K.Eur.90 Kraainem B
4D 6/03/22 15:00 KFC.Wezembeek FC.Perk B
4D 6/03/22 15:00 KFC.Haren K.Steenokkerzeel VO. B
4D 12/03/22 17:00 KV.Woluwe-Zaventem B OHR.Huldenberg B
4D 12/03/22 18:30 FC INKAD DIEGEM FC MACHELEN
4D 12/03/22 19:00 K.Steenokkerzeel VO. B KV.Tervuren-Duisburg B
4D 12/03/22 19:30 FC.Perk B Gr.Vossem B
4D 12/03/22 20:00 KCS.Machelen B DARING C WEZEMBEEK-OPPEM
4D 12/03/22 20:00 K.Eur.90 Kraainem B KFC.Haren
4D 13/03/22 15:00 FOOT FUN FAMILY BRUSSELS ERC.Hoeilaart B
4D 13/03/22 15:00 KFC.Wezembeek FC.Moorsel B
4D 19/03/22 19:00 ERC.Hoeilaart B FC.Perk B
4D 19/03/22 19:30 Gr.Vossem B KFC.Wezembeek
4D 19/03/22 19:30 KV.Tervuren-Duisburg B K.Eur.90 Kraainem B
4D 19/03/22 20:00 FC.Moorsel B KV.Woluwe-Zaventem B
4D 19/03/22 20:00 OHR.Huldenberg B K.Steenokkerzeel VO. B
4D 20/03/22 14:00 DARING C WEZEMBEEK-OPPEM FC INKAD DIEGEM
4D 20/03/22 14:00 FC MACHELEN FOOT FUN FAMILY BRUSSELS
4D 20/03/22 15:00 KFC.Haren KCS.Machelen B
4D 26/03/22 18:30 FC INKAD DIEGEM KFC.Haren
4D 26/03/22 19:00 K.Steenokkerzeel VO. B KV.Woluwe-Zaventem B
4D 26/03/22 19:30 FC.Perk B FC MACHELEN
4D 26/03/22 19:30 Gr.Vossem B FC.Moorsel B
4D 26/03/22 20:00 KCS.Machelen B KV.Tervuren-Duisburg B
4D 26/03/22 20:00 K.Eur.90 Kraainem B OHR.Huldenberg B
4D 27/03/22 15:00 FOOT FUN FAMILY BRUSSELS DARING C WEZEMBEEK-OPPEM
4D 27/03/22 15:00 KFC.Wezembeek ERC.Hoeilaart B
4D 2/04/22 17:00 KV.Woluwe-Zaventem B K.Eur.90 Kraainem B
4D 2/04/22 19:00 ERC.Hoeilaart B Gr.Vossem B
4D 2/04/22 19:30 KV.Tervuren-Duisburg B FC INKAD DIEGEM
4D 2/04/22 20:00 OHR.Huldenberg B KCS.Machelen B
4D 2/04/22 20:00 FC.Moorsel B K.Steenokkerzeel VO. B
4D 3/04/22 14:00 DARING C WEZEMBEEK-OPPEM FC.Perk B
4D 3/04/22 14:00 FC MACHELEN KFC.Wezembeek
4D 3/04/22 15:00 KFC.Haren FOOT FUN FAMILY BRUSSELS
4D 9/04/22 18:30 FC INKAD DIEGEM OHR.Huldenberg B
4D 9/04/22 19:00 ERC.Hoeilaart B FC.Moorsel B
4D 9/04/22 19:30 Gr.Vossem B FC MACHELEN
4D 9/04/22 19:30 FC.Perk B KFC.Haren
4D 9/04/22 20:00 KCS.Machelen B KV.Woluwe-Zaventem B
4D 9/04/22 20:00 K.Eur.90 Kraainem B K.Steenokkerzeel VO. B
4D 10/04/22 15:00 KFC.Wezembeek DARING C WEZEMBEEK-OPPEM
4D 10/04/22 15:00 FOOT FUN FAMILY BRUSSELS KV.Tervuren-Duisburg B
4D 24/04/22 15:00 K.Steenokkerzeel VO. B KCS.Machelen B
4D 24/04/22 15:00 KV.Woluwe-Zaventem B FC INKAD DIEGEM
4D 24/04/22 15:00 OHR.Huldenberg B FOOT FUN FAMILY BRUSSELS
4D 24/04/22 15:00 KV.Tervuren-Duisburg B FC.Perk B
4D 24/04/22 15:00 KFC.Haren KFC.Wezembeek
4D 24/04/22 15:00 DARING C WEZEMBEEK-OPPEM Gr.Vossem B
4D 24/04/22 15:00 FC MACHELEN ERC.Hoeilaart B
4D 24/04/22 15:00 K.Eur.90 Kraainem B FC.Moorsel B
4D 1/05/22 15:00 FC.Moorsel B FC MACHELEN
4D 1/05/22 15:00 ERC.Hoeilaart B DARING C WEZEMBEEK-OPPEM
4D 1/05/22 15:00 Gr.Vossem B KFC.Haren
4D 1/05/22 15:00 KFC.Wezembeek KV.Tervuren-Duisburg B
4D 1/05/22 15:00 FC.Perk B OHR.Huldenberg B
4D 1/05/22 15:00 FOOT FUN FAMILY BRUSSELS KV.Woluwe-Zaventem B
4D 1/05/22 15:00 FC INKAD DIEGEM K.Steenokkerzeel VO. B
4D 1/05/22 15:00 KCS.Machelen B K.Eur.90 Kraainem B

Vierde provinciale E

4E 4/09/21 19:30 FC.Borght-Humbeek B FC STROMBEEK 1932
4E 4/09/21 19:30 FC.Beigem B VK.Weerde
4E 4/09/21 20:00 KVK.Wemmel B Vilvoorde City
4E 5/09/21 14:00 KCVV.Elewijt B Ritterklub Jette B
4E 5/09/21 15:00 VC.Groot-Dilbeek B Asse-Zellik 2002 B
4E 5/09/21 15:00 K.Sp.Tange KFC.Peutie
4E 5/09/21 15:00 V.Hofstade KFC.Eppegem B
4E 11/09/21 18:00 Ritterklub Jette B KVK.Wemmel B
4E 11/09/21 19:30 Asse-Zellik 2002 B BHS.United B
4E 12/09/21 14:00 KFC.Eppegem B FC.Borght-Humbeek B
4E 12/09/21 15:00 FC STROMBEEK 1932 KCVV.Elewijt B
4E 12/09/21 15:00 VK.Weerde V.Hofstade
4E 12/09/21 15:00 Vilvoorde City VC.Groot-Dilbeek B
4E 12/09/21 15:00 KFC.Peutie FC.Beigem B
4E 18/09/21 19:30 FC.Borght-Humbeek B VK.Weerde
4E 19/09/21 14:00 KCVV.Elewijt B KVK.Wemmel B
4E 19/09/21 15:00 FC STROMBEEK 1932 KFC.Eppegem B
4E 19/09/21 15:00 VC.Groot-Dilbeek B Ritterklub Jette B
4E 19/09/21 15:00 BHS.United B Vilvoorde City
4E 19/09/21 15:00 K.Sp.Tange Asse-Zellik 2002 B
4E 19/09/21 15:00 V.Hofstade KFC.Peutie
4E 25/09/21 18:00 Ritterklub Jette B BHS.United B
4E 25/09/21 19:30 Asse-Zellik 2002 B FC.Beigem B
4E 25/09/21 20:00 KVK.Wemmel B VC.Groot-Dilbeek B
4E 26/09/21 14:00 KFC.Eppegem B KCVV.Elewijt B
4E 26/09/21 15:00 VK.Weerde FC STROMBEEK 1932
4E 26/09/21 15:00 KFC.Peutie FC.Borght-Humbeek B
4E 26/09/21 15:00 Vilvoorde City K.Sp.Tange
4E 2/10/21 19:30 FC.Beigem B Vilvoorde City
4E 3/10/21 14:00 KFC.Eppegem B VK.Weerde
4E 3/10/21 14:00 KCVV.Elewijt B VC.Groot-Dilbeek B
4E 3/10/21 15:00 FC STROMBEEK 1932 KFC.Peutie
4E 3/10/21 15:00 BHS.United B KVK.Wemmel B
4E 3/10/21 15:00 K.Sp.Tange Ritterklub Jette B
4E 3/10/21 15:00 V.Hofstade Asse-Zellik 2002 B
4E 9/10/21 18:00 Ritterklub Jette B FC.Beigem B
4E 9/10/21 19:30 Asse-Zellik 2002 B FC.Borght-Humbeek B
4E 9/10/21 20:00 KVK.Wemmel B K.Sp.Tange
4E 10/10/21 15:00 VC.Groot-Dilbeek B BHS.United B
4E 10/10/21 15:00 VK.Weerde KCVV.Elewijt B
4E 10/10/21 15:00 KFC.Peutie KFC.Eppegem B
4E 10/10/21 15:00 Vilvoorde City V.Hofstade
4E 16/10/21 19:30 FC.Borght-Humbeek B Vilvoorde City
4E 16/10/21 19:30 FC.Beigem B KVK.Wemmel B
4E 17/10/21 14:00 KCVV.Elewijt B BHS.United B
4E 17/10/21 15:00 FC STROMBEEK 1932 Asse-Zellik 2002 B
4E 17/10/21 15:00 VK.Weerde KFC.Peutie
4E 17/10/21 15:00 K.Sp.Tange VC.Groot-Dilbeek B
4E 17/10/21 15:00 V.Hofstade Ritterklub Jette B
4E 23/10/21 18:00 Ritterklub Jette B FC.Borght-Humbeek B
4E 23/10/21 19:30 Asse-Zellik 2002 B KFC.Eppegem B
4E 23/10/21 20:00 KVK.Wemmel B V.Hofstade
4E 24/10/21 15:00 VC.Groot-Dilbeek B FC.Beigem B
4E 24/10/21 15:00 BHS.United B K.Sp.Tange
4E 24/10/21 15:00 KFC.Peutie KCVV.Elewijt B
4E 24/10/21 15:00 Vilvoorde City FC STROMBEEK 1932
4E 30/10/21 19:30 FC.Borght-Humbeek B KVK.Wemmel B
4E 30/10/21 19:30 FC.Beigem B BHS.United B
4E 31/10/21 14:00 KFC.Eppegem B Vilvoorde City
4E 31/10/21 14:00 KCVV.Elewijt B K.Sp.Tange
4E 31/10/21 15:00 FC STROMBEEK 1932 Ritterklub Jette B
4E 31/10/21 15:00 VK.Weerde Asse-Zellik 2002 B
4E 31/10/21 15:00 V.Hofstade VC.Groot-Dilbeek B
4E 6/11/21 18:00 Ritterklub Jette B KFC.Eppegem B
4E 6/11/21 19:30 Asse-Zellik 2002 B KFC.Peutie
4E 6/11/21 20:00 KVK.Wemmel B FC STROMBEEK 1932
4E 7/11/21 14:30 BHS.United B V.Hofstade
4E 7/11/21 14:30 K.Sp.Tange FC.Beigem B
4E 7/11/21 14:30 Vilvoorde City VK.Weerde
4E 7/11/21 15:00 VC.Groot-Dilbeek B FC.Borght-Humbeek B
4E 14/11/21 14:00 FC.Borght-Humbeek B BHS.United B
4E 14/11/21 14:00 KFC.Eppegem B KVK.Wemmel B
4E 14/11/21 14:00 KCVV.Elewijt B FC.Beigem B
4E 14/11/21 14:30 VK.Weerde Ritterklub Jette B
4E 14/11/21 14:30 KFC.Peutie Vilvoorde City
4E 14/11/21 14:30 V.Hofstade K.Sp.Tange
4E 14/11/21 15:00 FC STROMBEEK 1932 VC.Groot-Dilbeek B
4E 20/11/21 18:00 Ritterklub Jette B KFC.Peutie
4E 20/11/21 19:30 FC.Beigem B V.Hofstade
4E 20/11/21 19:30 Asse-Zellik 2002 B KCVV.Elewijt B
4E 20/11/21 20:00 KVK.Wemmel B VK.Weerde
4E 21/11/21 14:30 BHS.United B FC STROMBEEK 1932
4E 21/11/21 14:30 K.Sp.Tange FC.Borght-Humbeek B
4E 21/11/21 15:00 VC.Groot-Dilbeek B KFC.Eppegem B
4E 27/11/21 19:30 FC.Borght-Humbeek B FC.Beigem B
4E 27/11/21 19:30 Asse-Zellik 2002 B Vilvoorde City
4E 28/11/21 14:00 KFC.Eppegem B BHS.United B
4E 28/11/21 14:00 KCVV.Elewijt B V.Hofstade
4E 28/11/21 14:30 VK.Weerde VC.Groot-Dilbeek B
4E 28/11/21 14:30 KFC.Peutie KVK.Wemmel B
4E 28/11/21 15:00 FC STROMBEEK 1932 K.Sp.Tange
4E 4/12/21 18:00 Ritterklub Jette B Asse-Zellik 2002 B
4E 4/12/21 19:30 FC.Beigem B FC STROMBEEK 1932
4E 5/12/21 14:00 KCVV.Elewijt B Vilvoorde City
4E 5/12/21 14:30 BHS.United B VK.Weerde
4E 5/12/21 14:30 K.Sp.Tange KFC.Eppegem B
4E 5/12/21 14:30 V.Hofstade FC.Borght-Humbeek B
4E 5/12/21 15:00 VC.Groot-Dilbeek B KFC.Peutie
4E 11/12/21 19:30 FC.Borght-Humbeek B KCVV.Elewijt B
4E 11/12/21 19:30 Asse-Zellik 2002 B KVK.Wemmel B
4E 12/12/21 14:00 KFC.Eppegem B FC.Beigem B
4E 12/12/21 14:30 VK.Weerde K.Sp.Tange
4E 12/12/21 14:30 KFC.Peutie BHS.United B
4E 12/12/21 14:30 Vilvoorde City Ritterklub Jette B
4E 12/12/21 15:00 FC STROMBEEK 1932 V.Hofstade
4E 18/12/21 18:00 Ritterklub Jette B KCVV.Elewijt B
4E 18/12/21 19:30 Asse-Zellik 2002 B VC.Groot-Dilbeek B
4E 19/12/21 14:00 KFC.Eppegem B V.Hofstade
4E 19/12/21 14:30 Vilvoorde City KVK.Wemmel B
4E 19/12/21 14:30 KFC.Peutie K.Sp.Tange
4E 19/12/21 14:30 VK.Weerde FC.Beigem B
4E 19/12/21 15:00 FC STROMBEEK 1932 FC.Borght-Humbeek B
WINTERSTOP
4E 15/01/22 19:30 FC.Borght-Humbeek B KFC.Eppegem B
4E 15/01/22 19:30 FC.Beigem B KFC.Peutie
4E 15/01/22 20:00 KVK.Wemmel B Ritterklub Jette B
4E 16/01/22 14:00 KCVV.Elewijt B FC STROMBEEK 1932
4E 16/01/22 14:30 V.Hofstade VK.Weerde
4E 16/01/22 14:30 BHS.United B Asse-Zellik 2002 B
4E 16/01/22 15:00 VC.Groot-Dilbeek B Vilvoorde City
4E 22/01/22 18:00 Ritterklub Jette B VC.Groot-Dilbeek B
4E 22/01/22 19:30 Asse-Zellik 2002 B K.Sp.Tange
4E 22/01/22 20:00 KVK.Wemmel B KCVV.Elewijt B
4E 23/01/22 14:00 KFC.Eppegem B FC STROMBEEK 1932
4E 23/01/22 14:30 VK.Weerde FC.Borght-Humbeek B
4E 23/01/22 14:30 Vilvoorde City BHS.United B
4E 23/01/22 14:30 KFC.Peutie V.Hofstade
4E 29/01/22 19:30 FC.Borght-Humbeek B KFC.Peutie
4E 29/01/22 19:30 FC.Beigem B Asse-Zellik 2002 B
4E 30/01/22 14:00 KCVV.Elewijt B KFC.Eppegem B
4E 30/01/22 14:30 BHS.United B Ritterklub Jette B
4E 30/01/22 14:30 K.Sp.Tange Vilvoorde City
4E 30/01/22 15:00 VC.Groot-Dilbeek B KVK.Wemmel B
4E 30/01/22 15:00 FC STROMBEEK 1932 VK.Weerde
4E 5/02/22 18:00 Ritterklub Jette B K.Sp.Tange
4E 5/02/22 19:30 Asse-Zellik 2002 B V.Hofstade
4E 5/02/22 20:00 KVK.Wemmel B BHS.United B
4E 6/02/22 15:00 KFC.Peutie FC STROMBEEK 1932
4E 6/02/22 15:00 VK.Weerde KFC.Eppegem B
4E 6/02/22 15:00 Vilvoorde City FC.Beigem B
4E 6/02/22 15:00 VC.Groot-Dilbeek B KCVV.Elewijt B
4E 12/02/22 19:30 FC.Beigem B Ritterklub Jette B
4E 12/02/22 19:30 FC.Borght-Humbeek B Asse-Zellik 2002 B
4E 13/02/22 14:00 KCVV.Elewijt B VK.Weerde
4E 13/02/22 14:00 KFC.Eppegem B KFC.Peutie
4E 13/02/22 15:00 K.Sp.Tange KVK.Wemmel B
4E 13/02/22 15:00 BHS.United B VC.Groot-Dilbeek B
4E 13/02/22 15:00 V.Hofstade Vilvoorde City
4E 19/02/22 18:00 Ritterklub Jette B V.Hofstade
4E 19/02/22 19:30 Asse-Zellik 2002 B FC STROMBEEK 1932
4E 19/02/22 20:00 KVK.Wemmel B FC.Beigem B
4E 20/02/22 15:00 Vilvoorde City FC.Borght-Humbeek B
4E 20/02/22 15:00 KFC.Peutie VK.Weerde
4E 20/02/22 15:00 VC.Groot-Dilbeek B K.Sp.Tange
4E 20/02/22 15:00 BHS.United B KCVV.Elewijt B
4E 5/03/22 19:30 FC.Borght-Humbeek B Ritterklub Jette B
4E 5/03/22 19:30 FC.Beigem B VC.Groot-Dilbeek B
4E 6/03/22 14:00 KCVV.Elewijt B KFC.Peutie
4E 6/03/22 14:00 KFC.Eppegem B Asse-Zellik 2002 B
4E 6/03/22 15:00 V.Hofstade KVK.Wemmel B
4E 6/03/22 15:00 K.Sp.Tange BHS.United B
4E 6/03/22 15:00 FC STROMBEEK 1932 Vilvoorde City
4E 12/03/22 18:00 Ritterklub Jette B FC STROMBEEK 1932
4E 12/03/22 19:30 Asse-Zellik 2002 B VK.Weerde
4E 12/03/22 20:00 KVK.Wemmel B FC.Borght-Humbeek B
4E 13/03/22 15:00 Vilvoorde City KFC.Eppegem B
4E 13/03/22 15:00 BHS.United B FC.Beigem B
4E 13/03/22 15:00 VC.Groot-Dilbeek B V.Hofstade
4E 13/03/22 15:00 K.Sp.Tange KCVV.Elewijt B
4E 19/03/22 19:30 FC.Borght-Humbeek B VC.Groot-Dilbeek B
4E 19/03/22 19:30 FC.Beigem B K.Sp.Tange
4E 20/03/22 14:00 KFC.Eppegem B Ritterklub Jette B
4E 20/03/22 15:00 FC STROMBEEK 1932 KVK.Wemmel B
4E 20/03/22 15:00 V.Hofstade BHS.United B
4E 20/03/22 15:00 KFC.Peutie Asse-Zellik 2002 B
4E 20/03/22 15:00 VK.Weerde Vilvoorde City
4E 26/03/22 18:00 Ritterklub Jette B VK.Weerde
4E 26/03/22 19:30 FC.Beigem B KCVV.Elewijt B
4E 26/03/22 20:00 KVK.Wemmel B KFC.Eppegem B
4E 27/03/22 15:00 BHS.United B FC.Borght-Humbeek B
4E 27/03/22 15:00 VC.Groot-Dilbeek B FC STROMBEEK 1932
4E 27/03/22 15:00 Vilvoorde City KFC.Peutie
4E 27/03/22 15:00 K.Sp.Tange V.Hofstade
4E 2/04/22 19:30 FC.Borght-Humbeek B K.Sp.Tange
4E 3/04/22 14:00 KFC.Eppegem B VC.Groot-Dilbeek B
4E 3/04/22 14:00 KCVV.Elewijt B Asse-Zellik 2002 B
4E 3/04/22 15:00 KFC.Peutie Ritterklub Jette B
4E 3/04/22 15:00 VK.Weerde KVK.Wemmel B
4E 3/04/22 15:00 FC STROMBEEK 1932 BHS.United B
4E 3/04/22 15:00 V.Hofstade FC.Beigem B
4E 9/04/22 19:30 FC.Beigem B FC.Borght-Humbeek B
4E 9/04/22 20:00 KVK.Wemmel B KFC.Peutie
4E 10/04/22 15:00 K.Sp.Tange FC STROMBEEK 1932
4E 10/04/22 15:00 BHS.United B KFC.Eppegem B
4E 10/04/22 15:00 VC.Groot-Dilbeek B VK.Weerde
4E 10/04/22 15:00 Vilvoorde City Asse-Zellik 2002 B
4E 10/04/22 15:00 V.Hofstade KCVV.Elewijt B
4E 24/04/22 15:00 Asse-Zellik 2002 B Ritterklub Jette B
4E 24/04/22 15:00 KFC.Peutie VC.Groot-Dilbeek B
4E 24/04/22 15:00 VK.Weerde BHS.United B
4E 24/04/22 15:00 KFC.Eppegem B K.Sp.Tange
4E 24/04/22 15:00 FC STROMBEEK 1932 FC.Beigem B
4E 24/04/22 15:00 FC.Borght-Humbeek B V.Hofstade
4E 24/04/22 15:00 Vilvoorde City KCVV.Elewijt B
4E 1/05/22 15:00 KCVV.Elewijt B FC.Borght-Humbeek B
4E 1/05/22 15:00 V.Hofstade FC STROMBEEK 1932
4E 1/05/22 15:00 FC.Beigem B KFC.Eppegem B
4E 1/05/22 15:00 K.Sp.Tange VK.Weerde
4E 1/05/22 15:00 BHS.United B KFC.Peutie
4E 1/05/22 15:00 KVK.Wemmel B Asse-Zellik 2002 B
4E 1/05/22 15:00 Ritterklub Jette B Vilvoorde City

Vierde provinciale F

4F 4/09/21 19:30 KFC.Malderen B BOKA United B
4F 4/09/21 20:00 K.Del.Londerzeel B Emi.Essene
4F 4/09/21 20:00 L.Teralfene B Eendr.Mazenzele Opwijk B
4F 4/09/21 20:00 SJ.Londerzeel B SK.Steenhuffel B
4F 4/09/21 20:00 MERCHTEM UNITED Eendr.Hekelgem B
4F 5/09/21 14:00 KSK.Londerzeel B VC Den Boskant Peizegem
4F 5/09/21 15:00 KVC.Asse-Terheide B SAJ Mollem VW
4F 11/09/21 18:00 Eendr.Hekelgem B KFC.Malderen B
4F 11/09/21 19:30 BOKA United B KVC.Asse-Terheide B
4F 11/09/21 19:30 SAJ Mollem VW K.Del.Londerzeel B
4F 11/09/21 19:30 Emi.Essene KSK.Londerzeel B
4F 11/09/21 20:00 VK.Liedekerke B MERCHTEM UNITED
4F 11/09/21 20:00 Eendr.Mazenzele Opwijk B SJ.Londerzeel B
4F 12/09/21 15:00 VC Den Boskant Peizegem L.Teralfene B
4F 18/09/21 19:30 KFC.Malderen B VK.Liedekerke B
4F 18/09/21 19:30 BOKA United B Eendr.Hekelgem B
4F 18/09/21 20:00 L.Teralfene B Emi.Essene
4F 18/09/21 20:00 SJ.Londerzeel B VC Den Boskant Peizegem
4F 18/09/21 20:00 MERCHTEM UNITED SK.Steenhuffel B
4F 19/09/21 14:00 KSK.Londerzeel B SAJ Mollem VW
4F 19/09/21 15:00 KVC.Asse-Terheide B K.Del.Londerzeel B
4F 25/09/21 18:00 Eendr.Hekelgem B KVC.Asse-Terheide B
4F 25/09/21 19:30 SAJ Mollem VW L.Teralfene B
4F 25/09/21 19:30 Emi.Essene SJ.Londerzeel B
4F 25/09/21 20:00 K.Del.Londerzeel B KSK.Londerzeel B
4F 25/09/21 20:00 VK.Liedekerke B BOKA United B
4F 25/09/21 20:00 SK.Steenhuffel B KFC.Malderen B
4F 25/09/21 20:00 Eendr.Mazenzele Opwijk B MERCHTEM UNITED
4F 2/10/21 18:00 Eendr.Hekelgem B VK.Liedekerke B
4F 2/10/21 19:30 KFC.Malderen B Eendr.Mazenzele Opwijk B
4F 2/10/21 19:30 BOKA United B SK.Steenhuffel B
4F 2/10/21 20:00 L.Teralfene B K.Del.Londerzeel B
4F 2/10/21 20:00 SJ.Londerzeel B SAJ Mollem VW
4F 2/10/21 20:00 MERCHTEM UNITED VC Den Boskant Peizegem
4F 3/10/21 15:00 KVC.Asse-Terheide B KSK.Londerzeel B
4F 9/10/21 19:30 Emi.Essene MERCHTEM UNITED
4F 9/10/21 20:00 K.Del.Londerzeel B SJ.Londerzeel B
4F 9/10/21 20:00 VK.Liedekerke B KVC.Asse-Terheide B
4F 9/10/21 20:00 SK.Steenhuffel B Eendr.Hekelgem B
4F 9/10/21 20:00 Eendr.Mazenzele Opwijk B BOKA United B
4F 10/10/21 14:00 KSK.Londerzeel B L.Teralfene B
4F 10/10/21 15:00 VC Den Boskant Peizegem KFC.Malderen B
4F 16/10/21 18:00 Eendr.Hekelgem B Eendr.Mazenzele Opwijk B
4F 16/10/21 19:30 KFC.Malderen B Emi.Essene
4F 16/10/21 19:30 BOKA United B VC Den Boskant Peizegem
4F 16/10/21 20:00 VK.Liedekerke B SK.Steenhuffel B
4F 16/10/21 20:00 SJ.Londerzeel B KSK.Londerzeel B
4F 16/10/21 20:00 MERCHTEM UNITED SAJ Mollem VW
4F 17/10/21 15:00 KVC.Asse-Terheide B L.Teralfene B
4F 23/10/21 19:30 SAJ Mollem VW KFC.Malderen B
4F 23/10/21 19:30 Emi.Essene BOKA United B
4F 23/10/21 20:00 K.Del.Londerzeel B MERCHTEM UNITED
4F 23/10/21 20:00 L.Teralfene B SJ.Londerzeel B
4F 23/10/21 20:00 SK.Steenhuffel B KVC.Asse-Terheide B
4F 23/10/21 20:00 Eendr.Mazenzele Opwijk B VK.Liedekerke B
4F 24/10/21 15:00 VC Den Boskant Peizegem Eendr.Hekelgem B
4F 30/10/21 18:00 Eendr.Hekelgem B Emi.Essene
4F 30/10/21 19:30 KFC.Malderen B K.Del.Londerzeel B
4F 30/10/21 19:30 BOKA United B SAJ Mollem VW
4F 30/10/21 20:00 VK.Liedekerke B VC Den Boskant Peizegem
4F 30/10/21 20:00 SK.Steenhuffel B Eendr.Mazenzele Opwijk B
4F 30/10/21 20:00 MERCHTEM UNITED KSK.Londerzeel B
4F 31/10/21 15:00 KVC.Asse-Terheide B SJ.Londerzeel B
4F 6/11/21 19:30 SAJ Mollem VW Eendr.Hekelgem B
4F 6/11/21 19:30 Emi.Essene VK.Liedekerke B
4F 6/11/21 20:00 K.Del.Londerzeel B BOKA United B
4F 6/11/21 20:00 L.Teralfene B MERCHTEM UNITED
4F 6/11/21 20:00 Eendr.Mazenzele Opwijk B KVC.Asse-Terheide B
4F 7/11/21 14:00 KSK.Londerzeel B KFC.Malderen B
4F 7/11/21 14:30 VC Den Boskant Peizegem SK.Steenhuffel B
4F 14/11/21 14:00 BOKA United B KSK.Londerzeel B
4F 14/11/21 14:00 Eendr.Hekelgem B K.Del.Londerzeel B
4F 14/11/21 15:00 KFC.Malderen B L.Teralfene B
4F 14/11/21 15:00 VK.Liedekerke B SAJ Mollem VW
4F 14/11/21 15:00 SK.Steenhuffel B Emi.Essene
4F 14/11/21 15:00 Eendr.Mazenzele Opwijk B VC Den Boskant Peizegem
4F 14/11/21 15:00 MERCHTEM UNITED SJ.Londerzeel B
4F 20/11/21 19:30 SAJ Mollem VW SK.Steenhuffel B
4F 20/11/21 19:30 Emi.Essene Eendr.Mazenzele Opwijk B
4F 20/11/21 20:00 K.Del.Londerzeel B VK.Liedekerke B
4F 20/11/21 20:00 L.Teralfene B BOKA United B
4F 20/11/21 20:00 SJ.Londerzeel B KFC.Malderen B
4F 21/11/21 14:00 KSK.Londerzeel B Eendr.Hekelgem B
4F 21/11/21 14:30 VC Den Boskant Peizegem KVC.Asse-Terheide B
4F 27/11/21 18:00 Eendr.Hekelgem B L.Teralfene B
4F 27/11/21 19:30 BOKA United B SJ.Londerzeel B
4F 27/11/21 20:00 VK.Liedekerke B KSK.Londerzeel B
4F 27/11/21 20:00 SK.Steenhuffel B K.Del.Londerzeel B
4F 27/11/21 20:00 Eendr.Mazenzele Opwijk B SAJ Mollem VW
4F 28/11/21 14:30 VC Den Boskant Peizegem Emi.Essene
4F 28/11/21 14:30 KVC.Asse-Terheide B MERCHTEM UNITED
4F 4/12/21 19:30 SAJ Mollem VW VC Den Boskant Peizegem
4F 4/12/21 20:00 K.Del.Londerzeel B Eendr.Mazenzele Opwijk B
4F 4/12/21 20:00 L.Teralfene B VK.Liedekerke B
4F 4/12/21 20:00 SJ.Londerzeel B Eendr.Hekelgem B
4F 4/12/21 20:00 MERCHTEM UNITED KFC.Malderen B
4F 5/12/21 14:00 KSK.Londerzeel B SK.Steenhuffel B
4F 5/12/21 14:30 KVC.Asse-Terheide B Emi.Essene
4F 11/12/21 19:30 KFC.Malderen B KVC.Asse-Terheide B
4F 11/12/21 19:30 BOKA United B MERCHTEM UNITED
4F 11/12/21 19:30 Emi.Essene SAJ Mollem VW
4F 11/12/21 20:00 VK.Liedekerke B SJ.Londerzeel B
4F 11/12/21 20:00 SK.Steenhuffel B L.Teralfene B
4F 11/12/21 20:00 Eendr.Mazenzele Opwijk B KSK.Londerzeel B
4F 12/12/21 14:30 VC Den Boskant Peizegem K.Del.Londerzeel B
4F 18/12/21 18:00 Eendr.Hekelgem B MERCHTEM UNITED
4F 18/12/21 19:30 BOKA United B KFC.Malderen B
4F 18/12/21 19:30 Emi.Essene K.Del.Londerzeel B
4F 18/12/21 19:30 SAJ Mollem VW KVC.Asse-Terheide B
4F 18/12/21 20:00 Eendr.Mazenzele Opwijk B L.Teralfene B
4F 18/12/21 20:00 SK.Steenhuffel B SJ.Londerzeel B
4F 19/12/21 14:30 VC Den Boskant Peizegem KSK.Londerzeel B
WINTERSTOP
4F 15/01/22 19:30 KFC.Malderen B Eendr.Hekelgem B
4F 15/01/22 20:00 K.Del.Londerzeel B SAJ Mollem VW
4F 15/01/22 20:00 MERCHTEM UNITED VK.Liedekerke B
4F 15/01/22 20:00 SJ.Londerzeel B Eendr.Mazenzele Opwijk B
4F 15/01/22 20:00 L.Teralfene B VC Den Boskant Peizegem
4F 16/01/22 14:00 KSK.Londerzeel B Emi.Essene
4F 16/01/22 14:30 KVC.Asse-Terheide B BOKA United B
4F 22/01/22 18:00 Eendr.Hekelgem B BOKA United B
4F 22/01/22 19:30 SAJ Mollem VW KSK.Londerzeel B
4F 22/01/22 19:30 Emi.Essene L.Teralfene B
4F 22/01/22 20:00 VK.Liedekerke B KFC.Malderen B
4F 22/01/22 20:00 SK.Steenhuffel B MERCHTEM UNITED
4F 22/01/22 20:00 K.Del.Londerzeel B KVC.Asse-Terheide B
4F 23/01/22 14:30 VC Den Boskant Peizegem SJ.Londerzeel B
4F 29/01/22 19:30 BOKA United B VK.Liedekerke B
4F 29/01/22 19:30 KFC.Malderen B SK.Steenhuffel B
4F 29/01/22 20:00 L.Teralfene B SAJ Mollem VW
4F 29/01/22 20:00 MERCHTEM UNITED Eendr.Mazenzele Opwijk B
4F 29/01/22 20:00 SJ.Londerzeel B Emi.Essene
4F 30/01/22 14:00 KSK.Londerzeel B K.Del.Londerzeel B
4F 30/01/22 14:30 KVC.Asse-Terheide B Eendr.Hekelgem B
4F 5/02/22 19:30 SAJ Mollem VW SJ.Londerzeel B
4F 5/02/22 20:00 Eendr.Mazenzele Opwijk B KFC.Malderen B
4F 5/02/22 20:00 SK.Steenhuffel B BOKA United B
4F 5/02/22 20:00 VK.Liedekerke B Eendr.Hekelgem B
4F 5/02/22 20:00 K.Del.Londerzeel B L.Teralfene B
4F 6/02/22 14:00 KSK.Londerzeel B KVC.Asse-Terheide B
4F 6/02/22 15:00 VC Den Boskant Peizegem MERCHTEM UNITED
4F 12/02/22 18:00 Eendr.Hekelgem B SK.Steenhuffel B
4F 12/02/22 19:30 BOKA United B Eendr.Mazenzele Opwijk B
4F 12/02/22 19:30 KFC.Malderen B VC Den Boskant Peizegem
4F 12/02/22 20:00 SJ.Londerzeel B K.Del.Londerzeel B
4F 12/02/22 20:00 L.Teralfene B KSK.Londerzeel B
4F 12/02/22 20:00 MERCHTEM UNITED Emi.Essene
4F 13/02/22 15:00 KVC.Asse-Terheide B VK.Liedekerke B
4F 19/02/22 19:30 Emi.Essene KFC.Malderen B
4F 19/02/22 19:30 SAJ Mollem VW MERCHTEM UNITED
4F 19/02/22 20:00 Eendr.Mazenzele Opwijk B Eendr.Hekelgem B
4F 19/02/22 20:00 SK.Steenhuffel B VK.Liedekerke B
4F 19/02/22 20:00 L.Teralfene B KVC.Asse-Terheide B
4F 20/02/22 14:00 KSK.Londerzeel B SJ.Londerzeel B
4F 20/02/22 15:00 VC Den Boskant Peizegem BOKA United B
4F 5/03/22 18:00 Eendr.Hekelgem B VC Den Boskant Peizegem
4F 5/03/22 19:30 KFC.Malderen B SAJ Mollem VW
4F 5/03/22 19:30 BOKA United B Emi.Essene
4F 5/03/22 20:00 MERCHTEM UNITED K.Del.Londerzeel B
4F 5/03/22 20:00 SJ.Londerzeel B L.Teralfene B
4F 5/03/22 20:00 VK.Liedekerke B Eendr.Mazenzele Opwijk B
4F 6/03/22 15:00 KVC.Asse-Terheide B SK.Steenhuffel B
4F 12/03/22 19:30 SAJ Mollem VW BOKA United B
4F 12/03/22 19:30 Emi.Essene Eendr.Hekelgem B
4F 12/03/22 20:00 K.Del.Londerzeel B KFC.Malderen B
4F 12/03/22 20:00 Eendr.Mazenzele Opwijk B SK.Steenhuffel B
4F 12/03/22 20:00 SJ.Londerzeel B KVC.Asse-Terheide B
4F 13/03/22 14:00 KSK.Londerzeel B MERCHTEM UNITED
4F 13/03/22 15:00 VC Den Boskant Peizegem VK.Liedekerke B
4F 19/03/22 18:00 Eendr.Hekelgem B SAJ Mollem VW
4F 19/03/22 19:30 BOKA United B K.Del.Londerzeel B
4F 19/03/22 19:30 KFC.Malderen B KSK.Londerzeel B
4F 19/03/22 20:00 MERCHTEM UNITED L.Teralfene B
4F 19/03/22 20:00 SK.Steenhuffel B VC Den Boskant Peizegem
4F 19/03/22 20:00 VK.Liedekerke B Emi.Essene
4F 20/03/22 15:00 KVC.Asse-Terheide B Eendr.Mazenzele Opwijk B
4F 26/03/22 19:30 SAJ Mollem VW VK.Liedekerke B
4F 26/03/22 19:30 Emi.Essene SK.Steenhuffel B
4F 26/03/22 20:00 L.Teralfene B KFC.Malderen B
4F 26/03/22 20:00 K.Del.Londerzeel B Eendr.Hekelgem B
4F 26/03/22 20:00 SJ.Londerzeel B MERCHTEM UNITED
4F 27/03/22 14:00 KSK.Londerzeel B BOKA United B
4F 27/03/22 15:00 VC Den Boskant Peizegem Eendr.Mazenzele Opwijk B
4F 2/04/22 18:00 Eendr.Hekelgem B KSK.Londerzeel B
4F 2/04/22 19:30 BOKA United B L.Teralfene B
4F 2/04/22 19:30 KFC.Malderen B SJ.Londerzeel B
4F 2/04/22 20:00 SK.Steenhuffel B SAJ Mollem VW
4F 2/04/22 20:00 VK.Liedekerke B K.Del.Londerzeel B
4F 2/04/22 20:00 Eendr.Mazenzele Opwijk B Emi.Essene
4F 3/04/22 15:00 KVC.Asse-Terheide B VC Den Boskant Peizegem
4F 9/04/22 19:30 SAJ Mollem VW Eendr.Mazenzele Opwijk B
4F 9/04/22 19:30 Emi.Essene VC Den Boskant Peizegem
4F 9/04/22 20:00 SJ.Londerzeel B BOKA United B
4F 9/04/22 20:00 L.Teralfene B Eendr.Hekelgem B
4F 9/04/22 20:00 K.Del.Londerzeel B SK.Steenhuffel B
4F 9/04/22 20:00 MERCHTEM UNITED KVC.Asse-Terheide B
4F 10/04/22 14:00 KSK.Londerzeel B VK.Liedekerke B
4F 24/04/22 15:00 VC Den Boskant Peizegem SAJ Mollem VW
4F 24/04/22 15:00 Eendr.Mazenzele Opwijk B K.Del.Londerzeel B
4F 24/04/22 15:00 SK.Steenhuffel B KSK.Londerzeel B
4F 24/04/22 15:00 VK.Liedekerke B L.Teralfene B
4F 24/04/22 15:00 Eendr.Hekelgem B SJ.Londerzeel B
4F 24/04/22 15:00 KFC.Malderen B MERCHTEM UNITED
4F 24/04/22 15:00 Emi.Essene KVC.Asse-Terheide B
4F 1/05/22 15:00 KVC.Asse-Terheide B KFC.Malderen B
4F 1/05/22 15:00 MERCHTEM UNITED BOKA United B
4F 1/05/22 15:00 SJ.Londerzeel B VK.Liedekerke B
4F 1/05/22 15:00 L.Teralfene B SK.Steenhuffel B
4F 1/05/22 15:00 KSK.Londerzeel B Eendr.Mazenzele Opwijk B
4F 1/05/22 15:00 K.Del.Londerzeel B VC Den Boskant Peizegem
4F 1/05/22 15:00 SAJ Mollem VW Emi.Essene

Vierde provinciale G

4G 4/09/21 18:00 KFC.Av.Lembeek B KVC.Linkebeek
4G 4/09/21 19:00 Leeuw Brucom B Sp.Eizeringen B
4G 4/09/21 19:00 V.Beersel Drogenbos B FC.Schepdaal B
4G 4/09/21 19:00 KHO.Huizingen B FC.Dworp
4G 4/09/21 19:00 FC.Herne B KFC.Rhodienne-De Hoek B
4G 4/09/21 19:30 FC.Galmaarden B KFC Wambeek Ternat B
4G 4/09/21 20:00 VV.Kester-Gooik B VK.Borchtlombeek B
4G 11/09/21 19:00 FC.Schepdaal B KHO.Huizingen B
4G 11/09/21 19:30 KFC Wambeek Ternat B FC.Herne B
4G 11/09/21 19:30 KFC.Rhodienne-De Hoek B KFC.Av.Lembeek B
4G 11/09/21 19:30 KV.Zuun B V.Beersel Drogenbos B
4G 11/09/21 20:00 KVC.Linkebeek Leeuw Brucom B
4G 12/09/21 15:00 VK.Borchtlombeek B FC.Galmaarden B
4G 12/09/21 15:00 FC.Dworp VV.Kester-Gooik B
4G 18/09/21 19:00 Leeuw Brucom B KFC.Rhodienne-De Hoek B
4G 18/09/21 19:00 V.Beersel Drogenbos B Sp.Eizeringen B
4G 18/09/21 19:00 KHO.Huizingen B KV.Zuun B
4G 18/09/21 19:00 FC.Herne B KFC.Av.Lembeek B
4G 18/09/21 19:30 FC.Galmaarden B FC.Dworp
4G 18/09/21 19:30 KFC Wambeek Ternat B VK.Borchtlombeek B
4G 18/09/21 20:00 VV.Kester-Gooik B FC.Schepdaal B
4G 25/09/21 18:00 KFC.Av.Lembeek B Leeuw Brucom B
4G 25/09/21 19:00 FC.Schepdaal B FC.Galmaarden B
4G 25/09/21 19:30 KV.Zuun B VV.Kester-Gooik B
4G 25/09/21 20:00 KVC.Linkebeek V.Beersel Drogenbos B
4G 26/09/21 15:00 VK.Borchtlombeek B FC.Herne B
4G 26/09/21 15:00 FC.Dworp KFC Wambeek Ternat B
4G 26/09/21 15:00 Sp.Eizeringen B KHO.Huizingen B
4G 2/10/21 19:00 V.Beersel Drogenbos B KFC.Rhodienne-De Hoek B
4G 2/10/21 19:00 KHO.Huizingen B KVC.Linkebeek
4G 2/10/21 19:00 FC.Herne B Leeuw Brucom B
4G 2/10/21 19:30 FC.Galmaarden B KV.Zuun B
4G 2/10/21 19:30 KFC Wambeek Ternat B FC.Schepdaal B
4G 2/10/21 20:00 VV.Kester-Gooik B Sp.Eizeringen B
4G 3/10/21 15:00 VK.Borchtlombeek B FC.Dworp
4G 9/10/21 18:00 KFC.Av.Lembeek B V.Beersel Drogenbos B
4G 9/10/21 19:00 FC.Schepdaal B VK.Borchtlombeek B
4G 9/10/21 19:30 KFC.Rhodienne-De Hoek B KHO.Huizingen B
4G 9/10/21 19:30 KV.Zuun B KFC Wambeek Ternat B
4G 9/10/21 20:00 KVC.Linkebeek VV.Kester-Gooik B
4G 10/10/21 15:00 FC.Dworp FC.Herne B
4G 10/10/21 15:00 Sp.Eizeringen B FC.Galmaarden B
4G 16/10/21 19:00 V.Beersel Drogenbos B Leeuw Brucom B
4G 16/10/21 19:00 KHO.Huizingen B KFC.Av.Lembeek B
4G 16/10/21 19:30 FC.Galmaarden B KVC.Linkebeek
4G 16/10/21 19:30 KFC Wambeek Ternat B Sp.Eizeringen B
4G 16/10/21 20:00 VV.Kester-Gooik B KFC.Rhodienne-De Hoek B
4G 17/10/21 15:00 VK.Borchtlombeek B KV.Zuun B
4G 17/10/21 15:00 FC.Dworp FC.Schepdaal B
4G 23/10/21 18:00 KFC.Av.Lembeek B VV.Kester-Gooik B
4G 23/10/21 19:00 Leeuw Brucom B KHO.Huizingen B
4G 23/10/21 19:00 FC.Schepdaal B FC.Herne B
4G 23/10/21 19:30 KFC.Rhodienne-De Hoek B FC.Galmaarden B
4G 23/10/21 19:30 KV.Zuun B FC.Dworp
4G 23/10/21 20:00 KVC.Linkebeek KFC Wambeek Ternat B
4G 24/10/21 15:00 Sp.Eizeringen B VK.Borchtlombeek B
4G 30/10/21 19:00 FC.Schepdaal B KV.Zuun B
4G 30/10/21 19:00 FC.Herne B V.Beersel Drogenbos B
4G 30/10/21 19:30 FC.Galmaarden B KFC.Av.Lembeek B
4G 30/10/21 19:30 KFC Wambeek Ternat B KFC.Rhodienne-De Hoek B
4G 30/10/21 20:00 VV.Kester-Gooik B Leeuw Brucom B
4G 31/10/21 15:00 VK.Borchtlombeek B KVC.Linkebeek
4G 31/10/21 15:00 FC.Dworp Sp.Eizeringen B
4G 6/11/21 18:00 KFC.Av.Lembeek B KFC Wambeek Ternat B
4G 6/11/21 19:00 Leeuw Brucom B FC.Galmaarden B
4G 6/11/21 19:00 V.Beersel Drogenbos B KHO.Huizingen B
4G 6/11/21 19:30 KFC.Rhodienne-De Hoek B VK.Borchtlombeek B
4G 6/11/21 19:30 KV.Zuun B FC.Herne B
4G 6/11/21 20:00 KVC.Linkebeek FC.Dworp
4G 7/11/21 14:30 Sp.Eizeringen B FC.Schepdaal B
4G 14/11/21 14:00 FC.Schepdaal B KVC.Linkebeek
4G 14/11/21 14:00 KV.Zuun B Sp.Eizeringen B
4G 14/11/21 14:30 VK.Borchtlombeek B KFC.Av.Lembeek B
4G 14/11/21 14:30 FC.Dworp KFC.Rhodienne-De Hoek B
4G 14/11/21 15:00 KFC Wambeek Ternat B Leeuw Brucom B
4G 14/11/21 15:00 VV.Kester-Gooik B V.Beersel Drogenbos B
4G 14/11/21 15:00 FC.Herne B KHO.Huizingen B
4G 20/11/21 18:00 KFC.Av.Lembeek B FC.Dworp
4G 20/11/21 19:00 Leeuw Brucom B VK.Borchtlombeek B
4G 20/11/21 19:00 V.Beersel Drogenbos B FC.Galmaarden B
4G 20/11/21 19:00 KHO.Huizingen B VV.Kester-Gooik B
4G 20/11/21 19:30 KFC.Rhodienne-De Hoek B FC.Schepdaal B
4G 20/11/21 20:00 KVC.Linkebeek KV.Zuun B
4G 21/11/21 14:30 Sp.Eizeringen B FC.Herne B
4G 27/11/21 19:00 FC.Schepdaal B KFC.Av.Lembeek B
4G 27/11/21 19:00 FC.Herne B VV.Kester-Gooik B
4G 27/11/21 19:30 FC.Galmaarden B KHO.Huizingen B
4G 27/11/21 19:30 KFC Wambeek Ternat B V.Beersel Drogenbos B
4G 27/11/21 19:30 KV.Zuun B KFC.Rhodienne-De Hoek B
4G 28/11/21 14:30 FC.Dworp Leeuw Brucom B
4G 28/11/21 14:30 Sp.Eizeringen B KVC.Linkebeek
4G 4/12/21 18:00 KFC.Av.Lembeek B KV.Zuun B
4G 4/12/21 19:00 Leeuw Brucom B FC.Schepdaal B
4G 4/12/21 19:00 V.Beersel Drogenbos B VK.Borchtlombeek B
4G 4/12/21 19:00 KHO.Huizingen B KFC Wambeek Ternat B
4G 4/12/21 19:00 FC.Herne B KVC.Linkebeek
4G 4/12/21 19:30 KFC.Rhodienne-De Hoek B Sp.Eizeringen B
4G 4/12/21 20:00 VV.Kester-Gooik B FC.Galmaarden B
4G 11/12/21 19:30 FC.Galmaarden B FC.Herne B
4G 11/12/21 19:30 KFC Wambeek Ternat B VV.Kester-Gooik B
4G 11/12/21 19:30 KV.Zuun B Leeuw Brucom B
4G 11/12/21 20:00 KVC.Linkebeek KFC.Rhodienne-De Hoek B
4G 12/12/21 14:30 VK.Borchtlombeek B KHO.Huizingen B
4G 12/12/21 14:30 FC.Dworp V.Beersel Drogenbos B
4G 12/12/21 14:30 Sp.Eizeringen B KFC.Av.Lembeek B
4G 18/12/21 19:00 FC.Schepdaal B V.Beersel Drogenbos B
4G 18/12/21 19:30 KFC Wambeek Ternat B FC.Galmaarden B
4G 18/12/21 19:30 KFC.Rhodienne-De Hoek B FC.Herne B
4G 18/12/21 20:00 KVC.Linkebeek KFC.Av.Lembeek B
4G 19/12/21 14:30 Sp.Eizeringen B Leeuw Brucom B
4G 19/12/21 14:30 FC.Dworp KHO.Huizingen B
4G 19/12/21 14:30 VK.Borchtlombeek B VV.Kester-Gooik B
WINTERSTOP
4G 15/01/22 18:00 KFC.Av.Lembeek B KFC.Rhodienne-De Hoek B
4G 15/01/22 19:00 FC.Herne B KFC Wambeek Ternat B
4G 15/01/22 19:00 KHO.Huizingen B FC.Schepdaal B
4G 15/01/22 19:00 V.Beersel Drogenbos B KV.Zuun B
4G 15/01/22 19:00 Leeuw Brucom B KVC.Linkebeek
4G 15/01/22 19:30 FC.Galmaarden B VK.Borchtlombeek B
4G 15/01/22 20:00 VV.Kester-Gooik B FC.Dworp
4G 22/01/22 18:00 KFC.Av.Lembeek B FC.Herne B
4G 22/01/22 19:00 FC.Schepdaal B VV.Kester-Gooik B
4G 22/01/22 19:30 KFC.Rhodienne-De Hoek B Leeuw Brucom B
4G 22/01/22 19:30 KV.Zuun B KHO.Huizingen B
4G 23/01/22 14:30 FC.Dworp FC.Galmaarden B
4G 23/01/22 14:30 VK.Borchtlombeek B KFC Wambeek Ternat B
4G 23/01/22 14:30 Sp.Eizeringen B V.Beersel Drogenbos B
4G 29/01/22 19:00 Leeuw Brucom B KFC.Av.Lembeek B
4G 29/01/22 19:00 FC.Herne B VK.Borchtlombeek B
4G 29/01/22 19:00 KHO.Huizingen B Sp.Eizeringen B
4G 29/01/22 19:00 V.Beersel Drogenbos B KVC.Linkebeek
4G 29/01/22 19:30 KFC Wambeek Ternat B FC.Dworp
4G 29/01/22 19:30 FC.Galmaarden B FC.Schepdaal B
4G 29/01/22 20:00 VV.Kester-Gooik B KV.Zuun B
4G 5/02/22 19:00 FC.Schepdaal B KFC Wambeek Ternat B
4G 5/02/22 19:00 Leeuw Brucom B FC.Herne B
4G 5/02/22 19:30 KV.Zuun B FC.Galmaarden B
4G 5/02/22 19:30 KFC.Rhodienne-De Hoek B V.Beersel Drogenbos B
4G 5/02/22 20:00 KVC.Linkebeek KHO.Huizingen B
4G 6/02/22 15:00 FC.Dworp VK.Borchtlombeek B
4G 6/02/22 15:00 Sp.Eizeringen B VV.Kester-Gooik B
4G 12/02/22 19:00 KHO.Huizingen B KFC.Rhodienne-De Hoek B
4G 12/02/22 19:00 V.Beersel Drogenbos B KFC.Av.Lembeek B
4G 12/02/22 19:00 FC.Herne B FC.Dworp
4G 12/02/22 19:30 KFC Wambeek Ternat B KV.Zuun B
4G 12/02/22 19:30 FC.Galmaarden B Sp.Eizeringen B
4G 12/02/22 20:00 VV.Kester-Gooik B KVC.Linkebeek
4G 13/02/22 15:00 VK.Borchtlombeek B FC.Schepdaal B
4G 19/02/22 18:00 KFC.Av.Lembeek B KHO.Huizingen B
4G 19/02/22 19:00 FC.Schepdaal B FC.Dworp
4G 19/02/22 19:00 Leeuw Brucom B V.Beersel Drogenbos B
4G 19/02/22 19:30 KV.Zuun B VK.Borchtlombeek B
4G 19/02/22 19:30 KFC.Rhodienne-De Hoek B VV.Kester-Gooik B
4G 19/02/22 20:00 KVC.Linkebeek FC.Galmaarden B
4G 20/02/22 15:00 Sp.Eizeringen B KFC Wambeek Ternat B
4G 5/03/22 19:00 KHO.Huizingen B Leeuw Brucom B
4G 5/03/22 19:00 FC.Herne B FC.Schepdaal B
4G 5/03/22 19:30 FC.Galmaarden B KFC.Rhodienne-De Hoek B
4G 5/03/22 19:30 KFC Wambeek Ternat B KVC.Linkebeek
4G 5/03/22 20:00 VV.Kester-Gooik B KFC.Av.Lembeek B
4G 6/03/22 15:00 FC.Dworp KV.Zuun B
4G 6/03/22 15:00 VK.Borchtlombeek B Sp.Eizeringen B
4G 12/03/22 18:00 KFC.Av.Lembeek B FC.Galmaarden B
4G 12/03/22 19:00 Leeuw Brucom B VV.Kester-Gooik B
4G 12/03/22 19:00 V.Beersel Drogenbos B FC.Herne B
4G 12/03/22 19:30 KFC.Rhodienne-De Hoek B KFC Wambeek Ternat B
4G 12/03/22 19:30 KV.Zuun B FC.Schepdaal B
4G 12/03/22 20:00 KVC.Linkebeek VK.Borchtlombeek B
4G 13/03/22 15:00 Sp.Eizeringen B FC.Dworp
4G 19/03/22 19:00 KHO.Huizingen B V.Beersel Drogenbos B
4G 19/03/22 19:00 FC.Herne B KV.Zuun B
4G 19/03/22 19:00 FC.Schepdaal B Sp.Eizeringen B
4G 19/03/22 19:30 KFC Wambeek Ternat B KFC.Av.Lembeek B
4G 19/03/22 19:30 FC.Galmaarden B Leeuw Brucom B
4G 20/03/22 15:00 VK.Borchtlombeek B KFC.Rhodienne-De Hoek B
4G 20/03/22 15:00 FC.Dworp KVC.Linkebeek
4G 26/03/22 18:00 KFC.Av.Lembeek B VK.Borchtlombeek B
4G 26/03/22 19:00 Leeuw Brucom B KFC Wambeek Ternat B
4G 26/03/22 19:00 V.Beersel Drogenbos B VV.Kester-Gooik B
4G 26/03/22 19:00 KHO.Huizingen B FC.Herne B
4G 26/03/22 19:30 KFC.Rhodienne-De Hoek B FC.Dworp
4G 26/03/22 20:00 KVC.Linkebeek FC.Schepdaal B
4G 27/03/22 15:00 Sp.Eizeringen B KV.Zuun B
4G 2/04/22 19:00 FC.Schepdaal B KFC.Rhodienne-De Hoek B
4G 2/04/22 19:00 FC.Herne B Sp.Eizeringen B
4G 2/04/22 19:30 FC.Galmaarden B V.Beersel Drogenbos B
4G 2/04/22 19:30 KV.Zuun B KVC.Linkebeek
4G 2/04/22 20:00 VV.Kester-Gooik B KHO.Huizingen B
4G 3/04/22 15:00 FC.Dworp KFC.Av.Lembeek B
4G 3/04/22 15:00 VK.Borchtlombeek B Leeuw Brucom B
4G 9/04/22 18:00 KFC.Av.Lembeek B FC.Schepdaal B
4G 9/04/22 19:00 KHO.Huizingen B FC.Galmaarden B
4G 9/04/22 19:00 V.Beersel Drogenbos B KFC Wambeek Ternat B
4G 9/04/22 19:00 Leeuw Brucom B FC.Dworp
4G 9/04/22 19:30 KFC.Rhodienne-De Hoek B KV.Zuun B
4G 9/04/22 20:00 KVC.Linkebeek Sp.Eizeringen B
4G 9/04/22 20:00 VV.Kester-Gooik B FC.Herne B
4G 24/04/22 15:00 Sp.Eizeringen B KFC.Rhodienne-De Hoek B
4G 24/04/22 15:00 KV.Zuun B KFC.Av.Lembeek B
4G 24/04/22 15:00 FC.Schepdaal B Leeuw Brucom B
4G 24/04/22 15:00 VK.Borchtlombeek B V.Beersel Drogenbos B
4G 24/04/22 15:00 KFC Wambeek Ternat B KHO.Huizingen B
4G 24/04/22 15:00 FC.Galmaarden B VV.Kester-Gooik B
4G 24/04/22 15:00 KVC.Linkebeek FC.Herne B
4G 1/05/22 15:00 FC.Herne B FC.Galmaarden B
4G 1/05/22 15:00 VV.Kester-Gooik B KFC Wambeek Ternat B
4G 1/05/22 15:00 KHO.Huizingen B VK.Borchtlombeek B
4G 1/05/22 15:00 V.Beersel Drogenbos B FC.Dworp
4G 1/05/22 15:00 Leeuw Brucom B KV.Zuun B
4G 1/05/22 15:00 KFC.Av.Lembeek B Sp.Eizeringen B

4G 1/05/22 15:00 KFC.Rhodienne-De Hoek B KVC.Linkebeek

 

Geef een reactie