Hasselt Stix steunen de Red Lions en de Red Giants in Mönchengladbach

Ongeveer vijennegentig speelsters, spelers en trainers van veldhockeyclub Hasselt Stix trokken deze woensdag naar Duitsland. Dat deden ze niet zomaar. De Stix reisden samen af naar het Europees kampioenschap hockey in Mönchengladbach. Ze supporterden onder een stralend zonnetje de hele dag voor de Red Lions én voor de Red Giants die met teammanager Cindy Vanduffel meestrijden op het EK Parahockey.
Deze Giants spelen later deze week trouwens meer dan terecht de Europese finale tegen Italië. Ook de Red Lions waren goed op dreef, de supportersgroep uit Hasselt kon genieten van alweer een mooie overwinning. De Lions zetten Oostenrijk met 3-1 opzij om de groepswinst in handen te nemen. In de halve finales wacht hen meer dan waarschijnlijk Nederland.
De Stixtieners van hun kant lieten zich helemaal gaan. Ook de jonge kinderen genoten zichtbaar van het dagje uit en van de ontmoeting met hun hockeyhelden. Organisator en vrijwilliger Kim Van Vlerken kon moe maar tevreden terugblikken op een onvergetelijke EK-dag.



